Як вам посиденьки?

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем Liliyah Romanova, 9 Вересень 2008.

?

Чи подобаються вам оновлені Дівочі посиденьки?

  1. так, подобаються

    75,7%
  2. ні, не подобаються

    9,0%
  3. будуть подобатися, якщо будуть ще зміни

    12,9%
  4. інше (бажано відписатися, що саме інше)

    2,4%
  1. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    Досить цікавий форум! Де можна вилити душу, знайти поради, і думаю знайти хороших друзів (я тут новенька).
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    після страшно сказати скількох років, я зайшла на форум і не туди попала.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    на жаль, зараз не те, що я з захватом читала ще 3 роки тому. нудно, тут болить, там тягне, реально цікавих постів мало, критики нуль на масу, чимось нагадує лавочку з насіннячком, але то дуже імхо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  4. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    ну щоб вони були, треба їх писати)) Я б теж з задоволенням почитала щось цікаве.
    Все змінюється, форум в тому числі. Але тут як всюди, хочеш, щоб було краще - бери і міняй.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 13
    • Подобається Подобається x 2
  5. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    то 100 % ,хоча не сказала що нудно... всіх тем я не читаю, але те що стосується дитячих,для мене пізнавально, і цікаво...бо такий етап у житті:girl_smile:
    я допускаю таку думку ..людина все в житті переростає.... от може і ви переросли вже цей форум..,тому і не цікаво..
     
  6. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Коли я тут реєструвалася, якось не було жодної згадки про те, що форум з якимсь ухилом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

     
  8. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    та все в мене добре з настроєм... пишу це вже не першу сторінку, ну не вбачаю я в цьому зла такого як ви..., ну хоч трісни не бачу, бо розумію що є такі девайси і комусь вони потрібні(може і необхідні), є люди які користуються, а є які ні... Всі роблять свідомий вибір ,що хочуть дати своїй дитині, чи користуватись чи ні... як я не захочу тої пляшки я її не дам, а як захочу то і в аптеці куплю..
    немає цей форум ухилу, це звичайний форум де кожен може висловити свою думку у відповідній темі, а теми різні, сумки в пологовий всі збирають по різному, і їсти варять по різному , і реальність сприймають по різному...
    більшість, а ви впевнені що більшість? маєте статистику форуму всіх хто зареєстрований? Знову ж таки повторюсь , це форум, де кожен має право висловитись навіть якщо думає не так як ви!
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    тут вже люди, які і не знають, хто такий Левандівка.... орум змінюється та, та він кааардинально змінився, але на жаль зовсім не в кращу сторону....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 2
  10. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    та будь ласка. Тут просто йде підміна понять - "власна думка" і "чого ви мені доводите, що знаєте краще".
    Я мамські теми читаю давно і завжди була чітка позиція щодо ГВ, природних пологів і тд. Незгідних пам'ятаю на малечі відправляли))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  11. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Я сюди потрапила вже будучи мамою. Все, що я знаю про ГВ, слінги, памперси, педприкорм я почерпнула на форумі. Треба спочатку володіти якоюсь інформацією, а вже потім обговорювати. Про дурачки і све таке можна поговорити з людьми, що нас оточують, а про ГВ тільки тут(це не перебільшення, я не знаю ні однієї людини яка годувала довше 6м)
    І ще, я б не читала, але оте ваше про бутилочкі вже навіть на Фейсбуці виплило)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    мене вже на малечі раз кілька таких швчниць довбали , що я така сяка погана, бо я кажу,що кращого за ГВ нема і крапка ( при тому я жодного разу ні кому з швшицьне дорікнула і слова кривого не сказала, просто коли новоспечені мами писали-що робити? дитина плаче, дитина не бере груди, дитину мучить животик, дитина висить на грудях я казала, що циця то все і крапка, нічо не треба. Швшниць то дууже злило. А потім інші дві дівчини написали, що саме завдяки моїй такій наполегливості і моїм порадам вони в нелегкі хвилини, коли спокус було багато і хотілось вже дати суміш, аби лиш дитя не плакалл не піддались, бо вирішили, що а що, вони гірші? І я тааааака щаслива була, коли вони то написали, це так приємго, що дівчата правильно розуміють твою наполегливість
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    про те що тут хтось відгрібав від когось читаю вже не вперше...якась бабівщина:girl_crazy:, але направду треба вміти поважати чужу думку... і трохи фільтрувати емоції. Думаю не варто продовжувати балаган.
    Хтось вище писав про пляшку ,щоб можна було пити лежачи не встаючи ...нюанс, але візьму до уваги!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    інколи скучаю за бабівщиною) Хоч і різко, але чітко вставляють мозги)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та не переживай. в усі часи, в усі роки кидали форуму виклик і розказували як то має бути, як на них мають реагувати і тд.
    з Левандівкою ясно то все було веселіше, та й взагалі...
    але це нічого не змінило, завжди тут були дівчата, які робили в материнстві по-своєму ,і всі з ними дружили, тусили по форумівках, ніхто білою вороною не називав, але коли починалася реклама "пустишок", "сепарації", то теж ніхто не мовчав, навіть близькій подрузі
    бо сюди приходять за інформацією, якій можна довіряти, тому перли і бздури ніхто не терпить

    по темі, я коли питала своєї лікарки, що брати на пологи то вона сказала "хороший настрій і все":)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    тому що дискутують про різне.. одні кажуть "так чинити погано" а на тому кінці чують "то ти погана"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я теж так думала, коли теми дитячі мене не стосувались або стосувались так дуже здалека, в перспективі)
    фільми, косметика, робота, ресторани-кафе - спілкування повним ходом
    дитячі теми то вже зовсім інша історія, і я це не придумала, просто поспостерігала, подивіться на початки більшості дитячих тем, там теж такі склоки багаторічної давності
    в мене нема стільки могутності і влади))) щоб вплинути на такі стихійні явища, і якщо чесно не хочу, читала Малечу, від їхнього інформаційного хаосу голова болить
    послухаєш поради навіть більшості там, можеш получити по "писку" (напр. пішла до лікаря, якого там радили багато мам, це жах, словами не описати.. а все через те, що мами інформуються перлами і їм лікар який виписує мішок ліків непотрібних - класний)


    дівчата, стільки сторінок писалось про те, що просто десь має бути порядок, добре ми вумні, вже все знаєм, а прийде мамочка і прочитає тут що не все так страшно, можна на кожному кроці йти на компроміс і чим то закінчиться? нажаль багато хто думає лиш про себе, Я хочу спілкуватися, Я хочу тут сказати таке і сяке, а як то вплине на 100 майбутніх мам то вже нас не стосується
    тобто тут не йдеться навіть про егоїзм, що певна група людей хоче щоб форум був такий, а не який інший,
    йдеться про прихисток, який в ньому шукає багато хто.. і багато дівчат вище про це писали... хочеться щоб було місце, яке можна порадити сестрі, подрузі, колезі як таке, якому можна довіряти,
    бо зараз важко комусь довіряти, навіть розумні лікарі робили біду дітям моїх близьких
    невже так важко мати повагу до таких речей? сорі за дикі порівняння ,але мені чомусь зараз згадуються переселенці зі сходу, які кажуть "ми приехали, чтоб навести у вас порядок, вы живете неправильно" так, форум може неправильний, не такий яким він би мав бути, і люди ненормально спілкуються... але знаєте, переселенців теж ніхто сюди не кликав, але вони приїжджають і хочуть щоб було по-їхньому, "правильно"
    не варто забувати що бачення "правильності" таке розмите кривосубєктивне
    я розумію що наміри дівчат позитивні, демократія! рівність! мир! але про наслідки чомусь ніхто не думає
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1