Як ви підтримуєте форму?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Фрезія, 22 Лютий 2007.

  1. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @Orman і я.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. galochkamama

    galochkamama New Member

    відмовилася від солодкого, молочного, їм тільки варене або печене. більше фруктів, овочів і багато п'ю .. ну і по більше руху само собою:girl_in_love::girl_flirt:
     
  3. danidazzling

    danidazzling New Member

    нам з подругою, її мати, коли нам років по 20 було, сказала, що за шкірою вже потрібно починати доглядати, щоб у 40 не бути як шарпей. Я постійно пью колаген, біотин, омегу 3, ходжу до косметолога, займаюся спортом, не курю, алко лише на свята та не багато, вживаю багато овочів та риби, до м`яса просто спокійно відношусь, виключила усе мучне та солодке. Та скажу вам що мої однолідки виглядають набагато хужіше за мене зараз
     
  4. mehurricane

    mehurricane New Member

    Я намагаюсь дотримуватись здорового харчування (без солодкого, мучного) + фізична активність. Раніше змушувала себе ходити до тренажерки, але зараз обрала замість залу танці і поки що мені дуже подобається. Головне, на мою думку, знайти те, що до душі, а не займатись спортом з-під палиці
     
  5. Annafill

    Annafill New Member

    Маєш негативний досвід у схудненні? Готова розповісти про це?

    Приєднуйся до нашої програми дослідження ефективності методів боротьби з зайвою вагою — візьми участь у розробці нової здорової програми, яка підійде усім та допоможе відновити здоров’я, змінити звички харчування, досягти результату і найголовніше — зберегти його.

    Заповнюй анкету і зустрінемось вже найближчим часом в режимі онлайн.

    Після інтерв’ю ти отримаєш “Щоденник здорового схуднення”, який вже показав свою ефективність та допоміг 97% жінок почати худнути, зберегти мотивацію та дійти до цілі! Посилання потрібно скопіювати і вставити в пошукову строку гугл:

    https://forms.gle/pbC1gxemAMiThWSM8
     

    Вкладення:

    • 3.3.jpg
      3.3.jpg
      Розмір файлу:
      96,3 КБ
      Переглядів:
      5
  6. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Відновила походи у фітнес-зал.
    Наче ожила і стала відчувати своє тіло цілком. З тренером все дуже легко і просто. А от як самій вдома практикувати...задачка. Крім ліні, так фізично важко

    Ну харчування, само собою.
    Стараюсь виключати всяке "зло і харчове сміття".
    Може є бажаючі тут скомпануватись на такий собі внутрішній марафончик " 100 днів до літа"?)
    За компанію, з підтримкою завжди легше
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Я з радістю, але залежить, що будете робити)
     
  8. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    я б теж долучилася з радістю)