Як вибираємо авто?

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Імель, 7 Серпень 2009.

  1. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Спочатку я хотіла Сітроен Пікасо, коли їздила на Дивоматізі, а потім ми щось вагались, думали Мазду 3, але нам Гелікон і так вже поперек горла стояв, дивилмсь на гольфи, а купили несподівано пежо, прийшли, побачили і закохались. Я думала, буду розчарована, але чесно кажучи машина хороша. З плюсів: дуже безпечна, тільки європейська машина має стільки продуманих детальок і задумок на випадок чого, тести доказують, великий просторий салон, класна і головне зручна панель, дуже мяка, маневрена і одночасно добре тримається дороги, а гальма там крутіші ніж в мазді, з мінусів-незручна ручка коробки передач, в мене механіка, і долбаний ланцюговий привід, який зранку при холодній погоді хвилин пять так тарахтить, що мене люди питають чи то дизель, ну і мінус для мене колір, вибирав чоловік, і йому впало в око салатове, а я люблю машини сірі або коричневі. А так, я дуже задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 18
  2. Грета

    Грета Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Все залежить від вмісту гаманця, мети для якої потрібен автомобіль та вподобань самого водія. Зважаючи на свою родину - я та 2 донечки ( одна зовсіи маленька, а тому возимо каляску), тато, мама - брала велику машинку. Хотілось мати місткий автомобіль з великом об емом багажника, щоб можна було всіх посадити і вирушити в мандрівку, а також поїздити по місту по роботі, ну і головне - надійний. Коробка механічна - в місті це більш маневренно ніж автомат, колір - не дуже важливо ( головне не білий), двигун - дизельний ( довше прослужить). Ну і купила собі Шкоду Октавію A5 1,9 TDi. Розумію що в місті маленьке авто було б маневреніше але щось я себе не почуваю комфортно в маленьких машинках))))
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Мерседес GL )) дуже хороше авто) мрія є залишилось найти на нього гроші)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    викиньте то з голови!!!!!!
    сорі, нічого особистого - просто емоції не втримала.


    і в продовження теми:

    1. для мене перший і найважливіший критерій - безпека і надійність. а як інакше - в мене в машині дитина.
    2. далі - щоб особисто для мене була зручна в користуванні - ну, прям, як про кухонний комбайн пишу :girl_crazy:
    але десь так воно і є - це один з побутових приладів для мене - для полегшення побуту
    до цього пункту належить коробка-автомат і т.д.

    практично, все :girl_in_dreams:

    колір? - другорядне
    ціна? - думаю, на кожну кишеню є вибір, так чи інакше
    популярність марки? - в принципі надійні машини і є відомих марок

    висновок - німець, ну, або вже японець. все.
    хоча погоджуюся, що

     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    В нас якось на кожному етапі бажання змінюються, але основний пріоритет - місткість і надійність. І ще - ми домовились попробувати спортивну машину поки нема дітей, а потім сімейну купим...
    На разі хочемо таку (тільки білу і саме з такими фарами)
    [​IMG]

    Або на крайняк таку:
    [​IMG]

    (Дуже надіюсь шо це наша наступна покупка після ремонту)
     
    Останнє редагування: 8 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 10
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Не зовсім спортивні машини :) Вам треба поки дітей нема , шукати купе.

    А з запропонованих... Тойота спортом навіть не пахне, а от Ауді красуня.

    Якщо цікавить все-таки спортивний 4-дверний седан, то в тому ж класі є ще Пасат СС

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 13
  7. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Ой, мій чоловік вже про нього намікав також...
    А Тойоту я люблю просто.. Така вона вся космічна на вигляд :girl_curtsey:
    Але ауді все одно перший номер у списку:girl_in_dreams: (поки шо..)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    вперше чую. і досі думаю, що причулося
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Грета

    Грета Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Ні, не причулось)))) В мене колись був автомат - звичайно що це набагато простіше в керуванні, але швидкість набирає помаліше ніж механіка,- автомат не перескочить з 1 на 3, а в механіці газу додав і вперед))) Правда це моя особиста думка.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    ну, якщо машина потрібна для спортивних гонок - то це зовсім інша справа. ))))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    А я люблю нашу машину alfa romeo 33, хоч вона й не нова. Виглядає супер, без всяких наворотів. З плюсів - запчастини не дорогі, чоловік сам ремонтує, сам фарбував. З мінусів - запчастини треба замовляли і чекати тиждень - два. І трохи занизька, як для наших доріг
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    ото Ви дівки мрійниці...
    а я зараз мрію про Фіат Уно 1987 р....))))))))
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Оооо, я би зараз і старій Таврії тішилась як дитина:girl_crazy:
    Коли вибирали машину, то перше на що дивились була ціна.
    Потім йшла комплектація, і обов"язково 4-ох або 5-ти даерна, ну і багажник щоб нормальний. Чоловік китайця не хотів, хотів німця, але кишеня не позволяла. Купили Рено, машина супер, на ті гроші комплектація була шикарна, але, на жаль поїхала моя машинка до другої тьті:girl_bye2:, бо нас криза вдарила.
    Якби нову купляла, не знаю, дуже німця чоловік хоче, я теж не проти Гольфа нового, я не проти джипа навіть, але якогось такого надійного, не китайського, але то так, мєчти:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Динаміка машини - це перш за все безпека. В екстремальній ситуації та на обгонах - швидко розігнатися так само важливо, як швидко зупинитися. Я скажімо не люблю швидкої їзди, але комфортно себе почуваю лише коли знаю, що під капотом достатньо коників аби мене витягти з будь-якої халепи :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  15. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    та, хто би з вами сперечався з цього приводу! я тільки хотіла сказати, що питання коробки автомату і механіки тут не стоїть як першорговий фактор.
    тільки не треба далі про "баба за рульом", я вас просЮЮЮЮЮЮ!
    до речі, в мене двигун 2.0. - мені вистачає по самі вуха
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Грета

    Грета Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Справа абсолютно не в спорті))), а їзда в нашому місті дещо нагадує гонки тільки з перешкодами. Так от, якщо ви впевненно і майстерно володієте механічною коробкою і хочете швиденько пересуватись містом в заторах - то автомат вам не потрібний. ІМХО.
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    А це моя мрія
    [​IMG]
    А це чоловікова
    [​IMG]

    І як казав Генрі Форд, машина може бути будь-якого кольору, але обов"язково чорна:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    У нас зараз сітроен берлінго, в народі будка або бегемотик :girl_crazy:
    Отака: [​IMG]
    Машинка супер, дуууууже містка, економна і зручна. Чесно кажучи, про інше зараз не мрію, хіба про новий сітроен берлінго :girl_in_dreams:

    А чоловік останнім часом заглядається "в мріях і на дорогах" на дефендер :girl_spruce_up:

    [​IMG]

    Дуже ще мені подобаються форд ф'южн і сітроен с4 :girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 10 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 9
  19. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    ох, і моя теж:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    хм, перевагою автомату- є його зручність саме в місті, особливо, коли на одній вулиці кілька світлофорів, а про корки мовчу, а прихильники механіки навпаки апелюють до того, що за містом, атомат значно програє механіці, не вистачає тяги, довго розганяється, набирає швидкість. Хоча сучасні нові семиступінчасті автомати взувають і механіку.
    підтримую, не терплю білі авто, ауді-виключення(не знаю чому, підсвідомо чи шо?)
    гарний вибір, і мотор супер.

    Olma, здаю Вам свою теперішнє мєчту, знайомтеся VW Scirocco, але кузов-купе (на задньому сидінні двоє худеньких поміститься)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6