Як вибираємо авто?

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Імель, 7 Серпень 2009.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Скіроко - вибір гурмана. Це авто зі значним бекграундом, попередні два покоління у 80-90-х роках стали легендарними авто. Правда попри те, що його позиціонують як купе, він по суті є 3-дверним хетчбеком, ніби трохи приплюснутий гольф. Нак що з місцем там не все так страшно.
    На Алексі новий Скіроко вже є. Можна вибрати синій або червоний. Правда його ціна, як на мене, невиправдано висока. Але все-таки плекаю надію, що вдасться хоча б на тестдрайв записатися :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    єс, саме їзда по заторах

    єс....і щоразу це відчуваю. особливо коли автомат на машинці з маленьким об"ємом двигуна. а на механіці, бац, дав понижену і маєш підрав при обгоні

    і я донедавна не любила. але тепер просто обожнюю (після того як побачила один гарненький біленький лексус) І виявляється, що зараз білі авто в моді :) а колись вони були дешевші, саме через колір

    MARTINI, а у вас вольксваген?
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    ой, пежо... моя мрія. так мені подобається їня французька елегантність! Чоловікові подобались Гольфи, поки не завела його на Чайковського в салон Пежо. Там посидів за кермом в 207, 308 і далі в нас симпатії почали збігатись :)
    В нас Рено Кангу - хороша робоча конячка.
    Для себе би хотіла якусь малолітражку. Думала коробку автомат, чоловік переконує на механіку.
    Наразі мене возять, а ось коли будем думати про друге авто - то напишу на чому зупинились. Вартість і надійність не на останньому місці.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    у чоловіка робоча авео, перед тим була шкода суперб, але ж криза...
    восени планували брати фольцик поло автомат, вже дали завдаток, замовили і Алєкс підвів... машина дуже довго їхала і фактично нам повезло, бо приїхала аж на початку грудня, в мене вже був початок восьмого місяця і я би всеодно не їздила, чоловікові нашо 2 машини? ми поло брали мені і при тому кредиті, що в нас вже і так є, то ще плюс один з тим скачком долара нам би певно було тяжкувати тягнути...
    словом вийду з декрету і буду ще раз пробувати.
    чому поло? тому, що бренд доволі надійний і власне модель поло мало падає в ціні, як і власне кажучи гольфи, тобто б/у потім продати досить легко, якщо стан добрий і по нормальній ціні
    мені подобається крім поло, хіба хонда джаз, а вона таки добряче дорожча, а от зараз поло виходить близько 12500 - 13000 у.о. автомат і машинка, як для мене для мамочок з дітками супер - бензину бере мало, маленька і зручна в паркуванні, а що ще тре в тому вічно пробкованому Львові?

    взагалі - то мені подобаються інфініті і роллс-ройси...:girl_cool: але свій перший мільйон я ше не заробила, подождьомс значить:girl_haha::girl_haha::girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    ой, то ми можемо одна одній на губу наступити випадково :girl_haha:
     
    Останнє редагування: 10 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  6. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Тю, дівки, я вам не конкурент, я задивляюсь на Акури та Вольао, або хочаби Рейндж-Ровери )
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Бентлі Контінетнтал ДжіТі :ninja:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Нє, ну я задивляюсь на більш-менш реальне, а то зараз всіх як понесе.
    На землю, панянки :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    А в нас взагалі з чоловіком була війна на рахунок купівлі авто. Ми працюємо обоє в автосалонах, і кожен наполягав на тому що продає. Зате ми виграли на цьому конкретно. Наші шефи один по перед одного знижки давали лиш би їх працівник їздив на тій марці, яку продає. Як не як, серйозна реклама для покупців, ставлячи у приклад, що працівники самі їздять на тому що продають. :girl_smile: Тепер гоцаємо на Nissan Note, чоловік і його шеф переміг. Єдине, я ще випросила автомат, то тепер муж мені частенько дякує, яка я в нього молодець. Дуже зручно на автоматі по Львову.:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    мені конкурент - я за Вольво:girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    нє сочтітє за рєкламу,
    але німець-то є німець. Сестриня моє гоцає на червоному :)ninja: :girl_devil:) поло, а наша бухгалтер має Хюндай Гетс-машини одного класу. То якшо порівнювати дві ці крихітки, то Поло-то машина, а Гетс-паперова машинко-тарахтушка. В Поло ти завкриваєш двері і відчуваєш, шо то ДВЕРІ, а не пластмаска якась :girl_sad:.

    Ми називаємо машину сестри поломашиною :girl_crazy:, але то по-доброму

    І ше в мене питання на рахунок корейських авто: чому люди ніколи не задумуються над причиною того, що корейський представницький седан коштує як німецька малолітражка?
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    дуже просто. в малолітражку дядька 100 кіля не сяде. а крім того корейський седан це не китайський седан. це нормальна комфортна машина.

    згадала. а чого всі так за ті німці пишуть - а ОПЕЛІ І Форди - всі обзивають - це теж німці, до речі.
    тому , скажу вам чесно - не важно японець чи німець, француз чи швед - якщо ЦЕ ПРЕДСТАВНИЦЬКА МАШИНА - найдорожча в лінійці - вона не можу бути погана - просто при виборі спрацьовує вже принцип де чого більше і яка знижка, і який сервіс.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    [​IMG]

    Ото і я, коли побачила на Алексі оте червоне чудо запитала "яке ж то купе?" хетчбек-хетчбеком.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    ок, я супер-мега-задоволена своєю машиною (нехай і нежіноча на вигляд).
    так сталося, що стали ділитися з чоловіком (криза, панімаєш)))), то тепер не віддам йому назад нізащо
    а мрію про INFINITI EX... :girl_cray:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    щодо корейського КІА - почитайте про ОПІРУС. абсолютно нормальна представницька машина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    :lol::lol::lol: Колись казала свому чоловіку давай купимо Матіц, а він мені каже "не хочу, бо я не влізуся в неї". Навіть в Рено йому треба було сідушку до кінця відсувати, так що ззаду вже ніхто не міг сісти. А наприклад Хюндай Соната я вважаю досить нормальний седан. Теж корейські поважаю більше ніж китайські.
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Соната хороший автомобіль - для тих кому не впирається в німцях - тому що німця візьме або старого або манюнього. а соната - седан не малого розміру.
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    і знов виходить при виборі авто такий критерій, як практичність і зручність в обслуговуванні - а з Сонатиними запчастями (а вони їй незабаром стають потрібні) у Львові трохи теє, того - трудновато... (у колєги така - точно знаю, що кажу)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    чоловік будучи у відрядженні в Німеччині брав там на прокат на 2 тижні Кіа Ріо (чи ріа). був нею дуже навіть задоволений. і гарнюня вона.

    знаєте, згадалось читала один машинний ресурс де людина запитувала яку машину обрати, бо по фінансах вони зупинились на Матіз і ось відповідь (як на мене шедевр): "Візьміть краще Поло або Гольфа." Ясен перець, що поло краще за матіза, ну але люди обирають з цінової категорії, яка їм по кищені, а поло як мінімум в 2 рази дорожча...
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    ну не буду стверджувати, авто куплене у офіційного дилера не може мати проблем із запчастинами. хіба дилер у Львові такий. гарантійне обслуговування повинне бути, а те що є затримки поставки запчастин - то вони є у всіх дилерів. ніхто не тримає на складі усі запчастини.

    а що на німці - немає проблем із запчастинами? чи ви маєте на увазі придбання не оригіналу? думаю у офіційних дилерів завжди затримка 2-3 дні не залежно від марки авто.
     
    • Подобається Подобається x 1