Як вибираємо авто?

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Імель, 7 Серпень 2009.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    якщо машина береться не нова більше або коло 100 000 пробігу, то тут наприклад радять в будь-якому випадку змінити одразу той ремінь. Бо як він летить, то може просто знищити мотор і тоді дуже дорого обійдеться ремонт. ніби на 100 000 його має вистарчити, тобто теоретично він розрахований щось навіть на 200 000, але буває, що летить несподівано
     
  2. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Як вибираємо авто?

     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

     
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Дівчата, дякую велике за пункти витрат, мені значно полегшало, чесно :)
    Сьогодні дивились Сід і Фабію (її спецом для мужа, бо він дуже допитувався, чо я її не хочу). Чесно кажучи, я думала, що Сід менший, а то широка і досить довга машина, особливо в порівнянні з Фабією. Багажник такий, що певно 3 мене влізе. Може нам поталанило натрапити на дуже доглянутий варіант, ну машинка дуже красива, то оцінили всі домочадці, красива і зручна. На черзі Ніссанчик Ноут, то для мене прямий конкурент Сіду. Бо мужу подобаються Ніссани, а я маю надію, що він буде гіршим за Сід :girl_haha:
     
  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    В мене на Субару на 90тис. обірвало, клапани також "пішли спати", попала в 1,5 тис. $ !!! на неофіційному сервісі...без слів...
     
  6. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    масла, ремні, ролики і всі розхідники.. як правило
     
  7. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    у нас ceed mid версія , дуже вдала машина, я навіть не очікувала що буде настільки комфортна і по Львову і на довгі дистанції
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Авто-леді, думаю над Тойотою, може хтось має автомеханіка, який шарить в Тойотах?
     
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Ще одне питання:girl_flag_of_truce: може хтось має знайомих на "Діаманті" (Тойоті)?
     
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Підкажіть як то має виглядати процедура купвлі б/у авто. Коли ми вже самі подивимось і нам все сподобається тоді домовлятися з якимось СТО?
    А ще цікавить чи хтось приганяв авто з Європи (знову ж таки б/у), які ризики? В плані якщо не сподобається машина, що тоді?
     
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Якраз це і є ризик - бо дасте гроші/аванс - й все - що пригнали, те й маєте.
    Ми свою як шукали, то стикнулись із цим - багато хто був готовий пригнати за винагороду машину з Європи, але це по суті - купування кота в мішку. Тому ми шукали вже по Львівській, Тернопільській, Франківській, Волинській області, але щоб була свіжопригнана. І вже оті свіжопригнані брались на ТО. Так як ми шукали конкретну марку, то перевіряли на офіційному сервісі, й виявилось, що на одній з машин, яку вже 90% брали, був скручений пробіг - хоч там елекронне табло й т.д., але якось то умільці зробили..Хоч по якихось там характеристиках й тестах видало, що пробіг був скручений аж на 200 000 км!!! Це просто жах. Ото купили б, називається...Тому шукали далі й далі возились на ТО.
     
  12. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    1 з 10 машин, що ввозять в Україну приїжджає з оригінальним пробігом. І на сьогоднішній день електронне табло цьому не завада((( А ще: не завжди на сервісі вміють "побачити" скручений пробіг чи ні.
    Взагалі-то схема така: перед митницею пробіг накручують десь до 400-500 тис., а потім перед продажем скручують до 70-110)))

    Я якраз на днях купила свіжопригнану машину, шукала довго, майже 2 місяці, все таки вийшли на знайомих, які приганяють. Я переплатила, реально така вартує по оголошенню дешевше, але я знаю, що не бита і не скручений пробіг. Авансу не давала, просто сказала чому надам перевагу ( декілька моделей).
    Взагалі бита чи не бита машина, навіть я вже можу сказати ( по роках вікон дивитесь, зазори, шви( чи не варили), болти ( чи не міняні елементи), а по фарбі добре видно чи не фарбована). Так само на рахунок пробігу ( водійське сидіння, кермо, педалі). Якщо там 250тис. було, то видно явно, що не 50)))

    Успіхів! :girl_wink:
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Ніколи ніяких авансів не давати, поки не побачите, що пригнали.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    яку вибрали? якщо не секрет, бо також стоїть питання продажу-купівлі іншої машини,
    але правду кажуть, що продати легше ніж купити

    мене ніби все влаштовує, пробіг 130 тис. не так вже і багато, але і не мало,
    при моторі 2,0 бере в режимі місто/траса - 6,5-7 літрів, залежно де заправитися,
    велика і вмістима, але дорога в обсуговуванні, мало майстрів, які добре діагностують

    також розглядаєм варіант щойно пригнаної, є декілька знайомих, які тим займаються
     
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Ну, мій вибір, швидше за все вам не підійде)))
    Я була обмежена в коштах+потрібно було економне авто+не старша 2010р..+сімейне.
    Тому ми придбали... тадам..вантажний Сітроен Берлінго, 2011р., дизель, в хорошій комплектації.
    Зробила собі дозвіл на переобладнання на пасажира, тепер шукаю в Польщі оригінальний салон. То менінгіт, скажу вам, але я знала на що йду. Якщо не зможу знайти нормальну ціну і стан, то поїду в Бердичів, там добре переробляють. Але це, мабуть, зайва інформація)
    Скажу чесно, я від тої машини сподівалась на менше, а отримала більше. Мені аж очі відкрились: економна, заправила на 400 грн. 25л., цілий тиждень їздила день в день і не мало, а ще комп'ютер показує, що 140 км. До заправки! Тому маємо, що маємо. Наразі, не жалкую про свій вибір, а там побачимо, або зима покаже ;)
     
  16. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    ті ж самі вимоги, бо моя мазда з 2002 р. то вже трохи вік

    і я дивлюся на них, а ще на рено кенго нових років (чоловік проти) і на

    а чоловік знову ж чомусь не дуже хоче

    та й у Львові вже навчилися робити, тільки цін не знаю

    ---------- Додано в 20:21 ---------- Попередній допис був написаний в 20:12 ----------

    ще дивлюся на опель астра універсал, як хтось має то напишіть відгуки
     
  17. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    а там виходить 5 чи 7 посадочних місць?
    Мені з такого типу машин подобається пежо експерт. Там 7 місць і ще візок в салон спокійно можна запхати.
     
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    5, але дехто доставляє ще собі сидіння на 2 місця, але тоді місця на багаж нема( Проте ці сидіння знімаються.
    Я такого робити не буду, мені 5 місць буде достатньо)
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Ось власне, більшість пропозицій, на які я дивлюся мають десь такий діапазон пробігу. Щось ну дуже слабо мені в то віриться. Це навіть не пригнані з європи, а ті що купивали тут в салонах. Тож виникає питання чи закривати очі на той пробіг, чи вірити,чи перевіряти (ще не факт що на СТО то справді виявлять).
    Ще питання як бути з іншими недоліками про які замовчує продавець і які потім виявлять на СТО? Чи слід розуміти, що б/у машина ідельною не буде і на щось "очі закрити". А взагалі питання: наскільки реально домовитися з продавцем за зниження ціни на ремонт виявлених недоліків?
    Трохи багато питань, але хочеться вже вибрати щось толкове, а не щоб постійно ремонтувати. Дивлюся на машини від 2009 року випуску. Один варіант дивилися з чоловіком, машина взагалі 2012 року, але нам було трохи дорого + царапина + розбитий "підфарник" (чи як воно там називається). Машина була не від власника, а посередник переконував, що в дтп не була. На сто так і не їхали, відмовилися від цього варіанту. Може і зря, але питання грошей стояло серйозно. Тож шукаю далі...

    ---------- Додано в 16:29 ---------- Попередній допис був написаний в 16:22 ----------

    А що як мені та машина не підійде? Що з нею та людина буде робити? (То ясно не моя проблема, але маю власне знайомого, який може пригнати, такі нюанси з ним не обговорювали ще).
    Щось бачу що то буде важко організувати такий варіант...
     
  20. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Якщо куплена у нас в салоні, то в принципі за 5 років 100тис. це нормально.
    Шукайте тоді машину, на якій їздить перший власник, в нього має бути сервісна книжка, поки гарантія була можна подивитись скільки авто проїхало за 2 роки ( якщо гарантія по роках), або подивитись останній запис про пробіг ( якщо гарантія на пробіг).
    За всі нюанси, що вилазять під час СТО варто торгуватись, тим більше на сьогоднішній день продати машину важко, багато людей вичікують. Звичайно, треба розуміти, що машина з пробігом, тому варто розставити певні пріритети: мабуть технічний стан важливіший за кузовні недоліки, бо,як відомо, що небитих машин майже не буває)
    Якщо ви бачили машину, а її продає перекуп, то можна по номерному знаку( через МРЕО) вийти на власника і домовитись напряму, тим більше, що ви вже знаєте, в скільки посередник її оцінив. Так, як він заробляє на такому не мало ( може бути і до 1000$), то можна суттєво зменшити ціну у власника і не переплачувати. А царапина і тріснута фара, це дурниця, все робиться)