Як вибираємо авто?

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Імель, 7 Серпень 2009.

 1. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Ну якщо дивитись на авто на наших дорогах, то електромобілі вже прийшли), і іх вже не так і мало. Мало станцій для зарядки, нема підтримки від держави тощо. Але вони (авто) таки є). Згідна, що це таки ризик, але тобі не треба раз в тиждень залишати на заправках 500-600 грн.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 2. Siania

  Siania Love Life

  Мене колись знайомі зустрічали з аеропорта в Норвегії на електромобілі) Там багато є станцій заправок, але ми тоді з трудом заправились)) треба мати спеціальний додаток на смартфоні, інтернет + кредитку. Якщо батарея в телефоні сіла - не заправишся :) На станціях нікого нема, альтернатив жодних.
  Ми вже думали що будем кукати посеред траси, бо щось та програма не зєднювалась з інтернетом :)
  Незручностей багато, але, мабуть, воно того варте)
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. Mashulia

  Mashulia Well-Known Member

  Мій чоловік теж так каже - що за років 10 всі перейдуть на електромобілі. Tesla нам ну дуже подобається, але ціна поки захмарна. Кажуть, за років 5 вони стануть значно дешевші, тоді б хотілося - одного на сім'ю точно.
   
 4. Lyudvig

  Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

  Останнє редагування: 22 Лютий 2017
 5. Ubuntik

  Ubuntik Well-Known Member

  Дівчата, а розкажіть мені про купівлю авто зі США, можливо, хтось стикався?
  Ціни з доставкою і розмитненням дуже привабливі, але де "підводні камені"?
   
 6. Yroslava

  Yroslava Active Member

  Так, я не водій - мені важко обєктивно дивитись на речі. Мій чоловік каже, що теж поки б таку машину не хотів - багато нюансів.
  --- дописи об"єднано, 10 Березень 2017 ---
  Це трохи дивно, в Кракові багато електромобілів, і сервіси є що їх обслуговують - при салонах, що прадають. Може якась ну вже дуже специфічна поломка...
   
 7. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Дівчата, потребую порад з власного досвіду. Отже, цікавить авто для міста, з економним розходом палива, оскільки їздимо багато, не дуже маленьке і не велике), щоб не було проблем з паркуванням (ось тут би кліренс по-вище, бо зараз маю 19 см, і після нього буде важко). То має бути робочий коник, бо експлуатація буде не дуже делікатна). Ну і діти та пес - то постійні пасажири). Колір не важливо, але хочеться не марке.
  На чому їздите Ви? Чи задоволені? Цікавлять будь-які думки.
   
 8. Yroslava

  Yroslava Active Member

  Мені ще трохи далеко до купівлі авто, але дуже мені подобаються Suzuki sx4 (сестра на такій їздить). І висока, і вмістима - і по дизайну підходить. Єдине, не знаю як по економності.
   
 9. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Теж подобалась, але чоловік забракував.
   
 10. Arapeta

  Arapeta Well-Known Member

  В нас тойота авенсіс з 2007 року. Може бути вам занизька, але ніколи нас не підводила машинка. Тобто нічого неочікувано не ламалося. Хіба ми були роззяви. Задоволені нею повністю.
  У 2х працівників з моєї колишньої роботи були кіа спортадж. Обоє часто на ній за кордон і на природу їздили. Теж вроді не мали проблем, хіба їм київський, а не наш сервісний центр подобався. То якісь огляди/ремонти планували під поїздки по роботі в Київ.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 11. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  @Yroslava, @Arapeta дякую за ваші думки, але з вибором авто вже визначились. Я трохи не правильно написала, вибирали авто для мене, сімейне у нас вже є. Але так виходило постійно, що їздила на ньому я, а чоловік мусів їздити на маленькій ще одній нашій машинці. Я не могла - бо то механіка, а мені просто принципово не хотілось до неі вертатись). Короче, мене все влаштовувало, а чоловіка не дуже))). Отже, постало питання вибору. Мучились досить довго), перечитала море відгуків, зважили купу аргументів "за" і "проти", кидались від одних до зовсім протилежних). Вимоги були наступні:
  1. Малий розхід палива, бо я хочу їздити багато і не думати скільки то коштує.
  2. Невелика, бо переважну більшість раз паркуюсь у центрі, де з тим проблеми постійні. Тут у нас з чоловіком було багато дискусій, бо він таки хотів більше авто. В мене б теж не було проблем аж таких, бо зараз авто не маленьке. Але і я, і діти у нас дрібненькі, і з моїм зростом 1,50 мені любе авто комфортне).
  3. Надійне і недороге в обслуговуванні, бо наші дороги і моя манера їзди не дуже підходить для чогось досить делікатного))).
  4. Коробка автомат, не робот і т.д. Чомусь так вирішили). Тут якраз відсіялось багато авто.
  5. Хотілось, щоб авто подобалось. Візуально. Хоча я зовсім не перебірлива і не амбітна).
  І ми таки вибрали і купили! Тепер у мене на подвір'ї припадає пилом вже більше тижня моє авто (моє особисте авто!!!). А я через свій стан не можу ним насолоджуватись(. Так хотіла, і ось так. Чекаю))). Хоча таки два рази трішки проїхалась. Маю мазду 2. І вона мені дуже подобається))).
   
  • Подобається Подобається x 8
  • Зе бест! Зе бест! x 2
 12. Arapeta

  Arapeta Well-Known Member

  Маю мазду 2. І вона мені дуже подобається))).[/QUOTE]
  Мазда - то круть! Вітаю з таким класним подарунком! Давайте там виздоровлюйте і на ній на автофорумівку знайомитися!
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 13. nibysh

  nibysh оптимістка з сумнівами

   
 14. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  То має припекти), тоді і страх можна подолати). Ще років 4-5 тому навіть подумати не могла, що буду хотіти своє авто. Для мене це щоразу було випробовування, борола свій страх і небажання. Смак прийшов згодом).
   
  • Подобається Подобається x 3
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 15. nibysh

  nibysh оптимістка з сумнівами

   
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 16. Chukuliadka

  Chukuliadka Well-Known Member

  А вона вам не жорстка? Бо в мене сусід їздить на 6-тці, то його на сільських ямах добряче трясе. Через це ми мазду навіть не розглядали.
   
 17. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Брат мав 6, була дуже м'яка. Але я порівнюю з нашим оутлендером (ото дійсно жорстка машина). Моя не така аж м'яка як, скажімо, тііда, але після нашоі вона мені навіть дуже м'якенька). Ну але я на ній лиш два рази їздила).
   
  • Подобається Подобається x 1
 18. woolf

  woolf Well-Known Member

  Грамотно підібраний інструктор ( то всьо з власного досвіду пишу) на коробці автомат, вирішує навіть безнадійні випадки (то я про себе). Просто тепер я розумію наскільки авто полегшує життя жінці з дитиною....
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Подобається Подобається x 1
 19. Chukuliadka

  Chukuliadka Well-Known Member

  З того, що їздила для мене найм'якішим був Ланос (ну дуже м'якесенька)))). В батьків Форд Фьюжен, то поки від траси до хати по селі доїдемо, можна "всі нутрощі витрясти", але знаю, що та ж Фієста м'якша. Так що то певно не від марки залежить, а від моделі. Але так, як живемо ми в селі, то при виборі враховували, ще м'якість.

  Надіслано від мого Redmi 3, використовуючи Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 20. nibysh

  nibysh оптимістка з сумнівами

  @woolf я погоджуюсь....Про коробку автомат вже пішла мова.
  Чоловік обожнює механіку.
  Вирішили, що автомат і РЕгу - мені , і якщо не поїду, то знач я дрісурі не піддаюсь...
  Буду штурманом.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Оптимістично Оптимістично x 1