Як вибираємо авто?

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Імель, 7 Серпень 2009.

  1. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Тобто, має бути мінівен ?
    Мені Рено подобаються )
    Еспейс

    Якщо будемо змінювати універсал на мінівен, то будемо розглядати цей варіант.

    Ще Пежо .
    Нові версії 5008 і 3008
    Їх в нас дофіга )
    Найчастіше саме Пежо і Рено, у сімейному варіанті бачу.
    (Проживаю не в Україні).

    Але в Україні французів не люблять :girl_nea:
    Тож ... Я тут не порадник )

    Мітсубісі Грандіс , як варіант .

    Ну, я назвала те, що ми би з чоловіком розглядали .
     
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А Форд не розглядали? Така «народна» машина. В нас третій за рахунком, всі були не дуже дорогі в обслуговуванні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    В нас, до речі, Форд Фокус в універсалі .

    Ну, не сімейна, але досить вмістка машина )

    Чоловік того Фокуса леліє )))
    Каже, якби зараз йому зустрілась на автоматі в гарному стані, то не задумуючись, змінив би механіку на автомат (в мене АКПП, в чоловіка МКПП).
    Але, так як сім'я в нас із трьох людей, то нам того, що є, цілком достатньо поки що.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @aknytsU от саме Форд не хочу. Зараз маємо Пежо. В принципі марка непогана. Але зараз стільки нових з’явилося, може за рахунок активного ввезення з США, Канади, що починаю задумуватися.
     
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А чому таке упереджене ставлення до Форда? Мали негативний досвід?
    В нас був Форд і на механіці і на автоматі, то все норм.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    З власного досвіду скажу, що ніссани хороші машини))). Колись давно, певно років 11-12 тому пригнав чоловік з Німеччини альмеру. Їздили активно, потім завбрав її на роботу, там її теж не шкодували. Потім сестра чоловіка вчилась на ній їздити), потім в оренду здали, а потім ще й продали. І весь час вона була робоча, невибаглива, зручна, дешева в обслуговуванні (майже не ламалась). Потім мали Ніссан ноут, все теж класно, але було мало місця. Друзі ніжно любили свою тііду, але продали, бо теж стала їм малувата (3 дітей). Зараз маємо ліфа. То це взагалі машина бомба. Я її фанат. Ненайгарніша), але просто робочий невбиваємий кінь! Поміж всі ті нісани мали мазду (любила і її, але може тому, що то була моя перша особиста автівка), мітцубіші, хонду, сеат. Та таки Нісан нам найбільше зайшов)
     
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Може через те що електро?
    Мені теж на Ліфі прикольно їдеться) спокійніше, легше навітт ніж на звичному автоматі.
    А про вигляд то так, згідна, я їх жабками називаю :girl_haha:, такі широченькі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я б дивилась в сторону опелів, тойот, шкод, нісанів. В них є моделі в різній ціновій категорії. Думаю, що можна знайти щось відповідне до смаку і гаманця.
     
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Rodionochka Нісан ліф то моя мрія, але як друга машина в сім’ї, а друга нам поки не по кишені.
    Але я так розумію, що Нісани теж непогані. Будемо мати варіанти для роздумів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В свекра Nissan Qashqai +2, в чоловіка Opel Insignia в універсалі. Обидві місткі і комфортні машини.
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ніссани - то такі робочі коні). Мені візуально Пежо подобаються. Але вони мені такі панські, делікатні, не до наших доріг.
    і до слова - ми свого ліфа товчемо неймовірно. То за 3,5 роки лише раз щось там міняли по ходовій. І то десь певно на 200 уо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    В мене був Nissan Juke, прекрасний коник, відїздили, продали родичам. і ще досі по ньому ремонтів ні по коробці ні по ходовій не було, а то вже 10 рік машинці.
    Якщо б для сімї то Qashqai більший і теж надійний.
    моя любов то німці, VW.
     
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Вставляється свої 5 копійок. Чоловік хоче рено еспасе/еспейс. Каже що рено/пежо доволі непогані в порівнянні ціна-якість, дешеві запчастини і кошти експлуатації не високі. Моя любов volvo.
     
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Перед тим як купувала першу машину, я дуже довго думала і обирала. Це було 5 років тому. Але я так розумію тенденції не змінилися: рено, Пежо, Нісан, вольцваген, ауді. Відносно надійні і середній ціновий сегмент, навіть з т.з. ремонту.
     
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ауді я б віднесла до цінової категорії вище середньої. Це вже ближче до БМВ і Мерседеса. Якщо купити за притомною ціною ще можна постаратись, то в обслуговуванні вона не буде дешевою. А от шкоду і опель би додала до середньої цінової категорії з європейців. Пежо і сітроени специфічні в обслуговуванні. Там треба знайти «свого» майстра, що не так і легко.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Свята правда. Найбільше мене дратує якраз офіційний сервіс Пежо.
     
  17. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Повністю погоджуюсь. Купили мені мерседеса за дуже халявною ціною, бо старенький і потребував ремонту, хоча модель мені дуже навіть підходить (А140). Покупка була спонтанна, на той час машину хотіла тільки я, чоловік морозився, а коли в один момент запропонував - давай купимо тобі цю малютку в знайомого, я довго не думала)
    Так от, ремонт мого мерсика шалено дорогий, запчастини теж(( Хто знає цю модель, там під капотом все дууже компактно складено німцями в такий собі пазл) щоб щось поміняти, треба розібрати пів машини) не всі майстри за це беруться, а хто береться - хоче відповідну оплату.
    Але я все одно люблю свою «малючку», для першої машини щоб вчитися - якраз ок)
     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В мене для першої машини, щоб вчитися була Шевроле Авео седан. Я її любила ніжно. За тисячу грн. можна було всю машину перебрати. Деталі копійки коштували. Ото машина для навчання люкс:girl_smile:Ну а коли вже почала "сипатись", довелось з нею попрощатись. Зараз я їжджу на люксових авто, але на дорозі далі задивляюсь на червоні авео. Таки вона була моя першечка:girl_in_love:
    --- дописи об"єднано, 26 Травень 2021 ---
    Німці це вміють. В мене бмв. Щоб подивитись до бачка омивача, треба теж пів машини розібрати:wacko:
     
    • мімімі мімімі x 1
  19. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    я запалилася електрокаром ще від того часу, як Оксана описувала їхній досвід @Rodionochka /
    В мене вже 2 машина рено - маю гранд сценік 7місний, місця багато. Дуже економна - траса - 4,9-5 л дизелю, місто 5,7-6 л. Попередня була теж сценік, але 5 місна, старіша, то чуть більше брала. Недорога в обслуговуванні, є всі необіхдіні мені опції - клімат-контроль, круїз-контроль, парктроніки, датчики дощу й ще купа гарних фішок. Плюс п овсьому салоні маса різних шуфлядочок, ящичків, заглиблень, щоб ось сховати чи тримати. В цьому плані французькі машини дають фору іншим. Так як я сама великий автолюбитель й часто зависаю на різних форумах, читаю, які є ще цікаві й вдалі моделі - то крім рено (до речі, по базах даних їх якраз найбільше завозять), ще популярні й надійні форди, нісани. Японці всі чуть дорожче будуть коштувати в обслуговуванні.
    Мені вже моя замала, бо дітей ще більше, то хіба буса...Але вони мені не подобаються зовсім.
     
  20. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас вже пару місяців тимчасово Сценік 5місний 2013 року, то як з'їздили в Закарпаття, приємно здивувалися - середній розхід був 4 літри (дизель). Після нашої Кіа, яка "пила" 7-8 по трасі, це було дуже приємним бонусом. І колись мали Рено Меган, то вона також була економна в тому плані. Зробили собі висновок, що Рено досить економні по паливу.
    Щодо сімейних мінівенів: Сценіки дійсно популярні, особливо Ґранди, але я настільки полюбила нашу "колишню" Кіа Каренс, що ніякі інші тепер не можуть мені затьмарити її. По комфорту їзди і салону вони на порядок вищі мені, ніж Сценіки. Але, на жаль, дуже недооцінене авто на наших теренах, зовсім їх мало і відповідно не популярні.
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2021
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1