Як відівчити дитину від звички смоктати палець

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем dusja, 16 Січень 2010.

  1. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    Я навпаки тішуся, що малеча смокче пальчик. Думаю завдяки смоктанню, яке є природнім для малюків, моя дитина може сама заснути і спить цілу ніч (з 3х місяців). Ми ій давали цмочок десь з 6ти тижнів, але він весь час випадав і дитина плакала, хтось мусив вставати, шукати цмочок і тримати поки не засне, а пальчик завжди при собі :)
     
  2. grape

    grape New Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    Ми смоктали пальчики майже від народження і десь до року. Причому смоктала кумедно - безіменний і середульший палець. Після року коли почали більше ходити по вулиці самостійно почали ми серйозну боротьбу з пальцями. причина проста - боялася щоб не занесла якоїсь зарази через то постійне смоктання. Я як тільки бачила забирала їй пальчики з рота при тому проговорюючи - "Пальці з рота, нечемнота". Інколи так тривало дуже довго, інколи я по 50 разів на день забирала ті пальчики, а вони й далі були там само. Згодом малеча запам"ятала ту приповідку і казала її сама з реготом. А тепер нам 1рік і 7місяців і пальчики ми не смокчемо зовсім. :)
     
  3. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    Воно то природнім, але дуже заваджає ГВ. Я зараз прямо таки борюсь за правильне прикладання - з Грицем такого не було.

    Що дуже зменшує шанс на тривале і успішне ГВ.

    В нас зараз пальці в роті тільки коли хоче спати - тоді бігом забираю з рота, даю груди...
    Але таки дається взнаки що не можу дати 100% уваги Нестору...
     
  4. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    А що спільного з хорошим сном і не успішним ГВ?
    Вам подобається вставати в ночі - будь ласка.
    Доречі діти потребують хороший сон так само як їсти чи туалет, але це вже інша тема.

    ---------- Додано в 15:28 ---------- Попередній допис був написаний в 15:25 ----------

    Як хоче спати, то треба класти спати, а прикладати до грудей треба коли хоче їсти :)
     
  5. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    Вам би взагалі не завадило прочитати тему про ГВ
     
  6. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    Я не дуже розумію вашу пораду, але для цікавості, хотіла глянути, але теми ГВ не знайшла.
     
  7. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    є цілий розділ :)
    а ще є правила успішного ГВ :)
     
  8. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    Певно сь, не шукали, пані) ось тут цілий розділ про харчування малюків, безліч тем про ГВ, зокрема Про Гв як дар природи

    Випередили мене, але, як бачите, padesnig - хто шукає, той знаходить.
     
  9. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    Теми нема, знайшла цілий розділ. Стільки прочитати я не осилю. :)

    ---------- Додано в 17:52 ---------- Попередній допис був написаний в 17:47 ----------

    я кормлю в 8 вечора потім 6 і 8:30 ранку.
    зараз нас попруть за офтоп :)

    ---------- Додано в 18:09 ---------- Попередній допис був написаний в 17:52 ----------

    я кормлю в 8 вечора потім 6 і 8:30 ранку.
    зараз нас попруть за офтоп :)
     
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

     
  11. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    бачу мало спільного між пальцем в роті і успішним ГВ. А тривала перерва вночі (та як і вдень) веде до зменшення кількості молока (перевірено ;)
    Палець в роті веде до неправильного прикладання - наслідок - подразнення і тріщини сосків, біль при годуванні, швидке відлучення.


    а я і не встаю. Навіть не просинаюсь дуже щоб погодувати, але це справді інша тема.
    а кіко Вашій малечі? ;)
     
  12. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    не можу зрозуміти отої твоєї проблєми
    ну вони всі смокчуть пальці
    шо тебе хвилює конкретно?
     
  13. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    Спить сама, якщо будиться в ночі, то не плаче і сама знов засинає. Починали ми з дурником , а тепер смокче пальчик. Зараз 6.5 міс. , вже почали докормлювати , а до того виключно ГВ.


    ---------- Додано в 19:13 ---------- Попередній допис був написаний в 19:03 ----------

    зараз 6 міс., але в ночі не кормлю з 3х.
     
  14. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    Всі знайомляться з пальцями, облизують, пробують на смак. Гриць такий був. А Нестор просто засмоктує великий палець - так що аж витягнути його деколи важко.
    І потім груди бере так як соломку для коктейлю - поступово засмоктуючи (як і свій палець)
    Не вірю що у всіх так.
     
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    і шо тебе хвилює??? дискомфорт, болить - ШО?
    мої також по-різному їли. і пальці юрко довше смоктав ніж саша


    дитина коли ссе груди вночі - спить. ніхто ж дитину не будить шоб погодувати
    но але якшо дитина окремо спить - про шо ми можем з вами сперечатись

    ---------- Додано в 21:42 ---------- Попередній допис був написаний в 21:41 ----------

    і вам то нормально, шо дитина для заспокоєння обирає СВОЮ руку, а не мамині груди?

    ---------- Додано в 21:45 ---------- Попередній допис був написаний в 21:42 ----------

    підозрюю шо він не спить не через те шо ссав цілу ніч груди, а тому шо ви були на роботі
    моєму старшому майже 5 - спить як колода, не розбудиш
    засинає сам, не вовтузиться, не впісюється
    але ми 3 роки спали разом. від 3 до 4 - перевели помалу в окреме ліжко
    а груди їв вночі теж 3 роки
     
  16. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    в мене від народження мала так груди брала, хоча палець не смоктала ніколи.
    а мені цікаво, як ваші груди почуваються від 10-годинної перерви?
     
  17. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    хм.... Чесно кажучи не дуже розумію. Можливо в нас інша ситуація. Моя мала смокче великий пальчик. Спочатку смоктала лише тоді коли хотіла спати або їсти, тепер помічаю частіше те смоктання, мабуть ще і для заспокоєння (як дурник). Також переживаю особливо на дворі, коли ручки не чисті, а вона їх до рота суне. Насильне виймання їй з рота пальчиків не практикую, спробувала раз, почалася істерика в дитини, більше не хочу її так травмувати. Але як боротися з тим не знаю((, мені здається від пальчика важче відівчити ніж від дурника. Може хтось мені порадить якісь методи, які б якомога легші для дитинки були?
     
  18. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    переключайте увагу, займіть руки чимось цікавішим.
     
  19. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    до 10 годинного сну ми дійшли постуво. Молоко виробляеться тільки коли в ньому є потреба.
    Мені цікаво до якого віку діти їдять в ночі? Я розумію що і дитина і мама наполовину сплячому стані і всі звикли до цього, але це ж не повноцінний відпочинок плюс "нікакой лічной жізні" якщо всім разом спати. Я старшого відівчила істи в ночі в 1 рік, в день їв до 1.5
    це дуже навіть нормально - виспана мама і дитина. Насправді груди для їжі, а вміти самій заспокоїтись без грудей - це дуже хороший навик. Наприклад я маю їхати у відрядження на 3 дні, знаю точно що дитина буде спати в дома, в свому ліжку без проблем.
     
  20. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    пардон - дурня) ніякого зв*язку з "лічной жизнью" не бачу!) малій 3,2 - нічні годування є і ще довго будуть (адаптація в садочку), а інтиму це ні краплі не заваджає)) сну - теж)
    зі. мала почала пробувати смоктати пальці (ніколи раніше такого не було), то, імхо, краще би груди просила - для мене це трішечки болісно, що вона шукає заспокоєння не в мене((