як вивести накип?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Consuelo, 21 Вересень 2009.

  1. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    от в чайнику? або зараз горить вивести той накип на ситечку з крану - вода вже не ллється! я його вимочувала у всяких засобах, ножем пробувала - ніц не допомагає...:girl_cray:
     
  2. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: як вивести накип?

    є такий засіб - від накипу - за пару хвилин все від"їдає, правда, я не знаю, чи можна його в чайник лити - бо ж з нього потім п"ють, а та хімія мабуть нелегко потім змивається.

    ще можна в чайник залити кока-коли і залишити на ніч - зранку накипу не повинно бути :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: як вивести накип?

    Накип знімається кислотою - то може бути оцет, а можна пару кристаликів лимонної кинути...
    Як є соляна - то теж трохи можна влити, але обережно, вона найкраще забирає, але потім треба добре вимити ( і не боятись, то не смертельно :), вона у нас в шлунку утворюється теж ).
    Якщо в чайнику - то дати закипіти, а можна і прокип"ятити пару хвилин, якщо накипу багато, задавнений, то процедуру повторити пару разів.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Sokolova

    Sokolova Well-Known Member

    Відповідь: як вивести накип?

    Ще можна воду з оцтом прокипятити, правда запах потім теж не дуже... то треба буде ще 3-4 рази просто воду поставити, щоб закипіла і запах витягнула.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: як вивести накип?

    Оцет, звичайний нерозведений 9% оцет влити в чайник і прокипятити, накип відлітає на очах. Якщо чайник має дуже багато накипу то процедуру пройти двічі. Як варіант замість оцту чайна ложка лимонної кислоти + води і також прокипятити.
    Ситечко з крану я чишчу цилітом від вапняного накипу.
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: як вивести накип?

    Для чайника:
    - залити чайник водою і видавити в неї один лимон, закипятити і залишити на 15 хв.
    - знову закипятити і залишити на 15 хв.
    - знову закипятити, злити і промити чайник.

    Купити нове ситечко на кран. Виводити не варто.
     
    Останнє редагування: 21 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  7. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: як вивести накип?

    ціліт у випадку з ситечком не допомагає...

    я над цим думала... а вони стандартні?
     
  8. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: як вивести накип?

    Тепер навряд чи вони стандартні. Просто поміряйте діаметр, або цей з собою візьміть!
     
  9. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: як вивести накип?

    Це таке маленьке металеве ситечко? Мені відчищав, можна його відкрутити, і залишити в розчині на деякий час, або прокипятити у воді з лимонною кислотою
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: як вивести накип?

    в чайник мабуть краще лимонна кислота - пакетик на чайник , щоб чай оцтом не пахнув.
    Чула оцет заливають в пральну машинку щоб почистити її від накипу. Хто робив? Скільки треба оцту і на яку програму включати? Щоб погарячіше і подовше чи щоб швиденько?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: як вивести накип?

    нам колись майстер казав, щоб оцет ні в якому разі не лили. В машинці є гумові детальки (навіть ті ж резинки по краях) і від оцету вони стають тверді, не розтягаються, добре не ущільнюють і взагалі перестають виконувати свої функції.
    Казав краще вже калгон. Але і від нього користі не дуже - наш калгон як порошок не дуже якісний. Якщо маєте можливіть звідки привезти - той буде краще.
     
  12. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: як вивести накип?

    Я в пралку недавно засипала лимонної кислоти трохи ( в мене мало було), і ще трохи оцту влила, десь грам 50 ( при такій концентрації то не зашкодить, то ж оцет і так 9%, а ще на скіко літрів то розчиняється).... Включила машинку на прання при 60гр.С, але так довго не тримала, десь за хвилин 15-20 виключила. Потім на полокання два рази.
    Що вам сказати - накипу всередині і так раніше не бачила , але вода в машинці калатала досить таки мутна.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. irys214

    irys214 Well-Known Member

    Відповідь: як вивести накип?

    Я очищую лимонною кислотою. Один пакетик кислоти заливаю холодною водою, довожу до кипіння(можна 2 рази).Після того пару разів в чайнику перекіп'ятити воду, злити, і можна користуватися - чайник як новенький. Якщо за один раз накип не вивевся, за пару днів повторити.
     
  14. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: як вивести накип?

    я виводжу накип звичайно кока-колою.. нилаваю.. стоїть десь день.. зливаю - готово!
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Ляксандра

    Ляксандра Well-Known Member

    Відповідь: як вивести накип?

    Пробуй ситечко прокип*ятити або в оцеті а бо в лимонній кислоті, силіт від накипу тєж не погана штука....... або поміняти ситечко))))))
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: як вивести накип?

    а я в пралку кидала антинакипін - хоч здається лимонною кислотою той самий ефект би був - бо в складі антинакипіну теж є лимонна кислота, ну і ще якісь домішки - назви хімічні надто довгі і складні :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Aguilera

    Aguilera миється в бані

    Відповідь: як вивести накип?

    В нас від нашої води на всіх кастрюлях є накип. ми купили чайник, через 3 місяці він перетворився на такий, що треба було ховати від гостів. Тоді я понасипала в них "Calgon" (можна лимонну кислоту-дешевше і краще напевно для здоров"я, менше змивати треба) і ще деякої хімія- прокип"ятила, помила, н-разів промила. І все як нове. Блистить і світиться :)
     
  18. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: як вивести накип?

    я користуюсь оцтом(чайник електричний)

    теж чула, що має допомогти.
     
  19. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: як вивести накип?


    Калгоном можна всіх потруїти, оскільки він погано вимивається.( так мені принаймні казали) А я купила чайник Брітта із можливістю фільтрувати воду. Просто супер. Вода чистенька і без осаду.
     
  20. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: як вивести накип?

    и я сюди своiх 5 копийок) Може в когось така сама проблема, в нас вiд води в душовiй, на дверках все бiле, то в одний мудрий передачi казали оцту розвести з водою, нагрiти в мiкрохвильовцi и протирати тi стiнки мочалкою) Потiм змити водою i все) Навiть терти не треба) Може комусь поможе)