як вивести накип?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Consuelo, 21 Вересень 2009.

  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: як вивести накип?

    в мене такої прблеми ныколи не було.
    Якщо треба відмити душову, купіть засіб для чистки Юка-Блиск , він відмиває і вапняний наліт, і іржу, і бруд, і дезинфікує. Ржаві унітизи відмиває до білосніжних. Вапняний наліт також суперово відмиває. Бо оце біле це якраз наліт від віисохшої води, мила і т.д.
     
  2. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: як вивести накип?

    Та я б купила ту Юку, тiльки в нас ii нема:girl_nea:
     
  3. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: як вивести накип?

    Де купували, відкрийте таємницю.
     
  4. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Відповідь: як вивести накип?

    О, дійсно дієва річ. Я колись (років 10 тому) Юкою і ванну і туалет мила. Суперово відмиває. І, пам'ятаю, що не дорого коштувала. Правда хімія ще та.
    А тепер, коли в хаті двоє дітей-алергиків, не можу собі таке дозволити. Накип на ситечку в крані відчищую ножем. 10 хвилин ювелірної роботи - і майже рік чистого спокою.А ванну мию содою :)
     
  5. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Навчила мене мама виводити накип без зайвих зусиль та максимально природньо.
    Все дуже просто, наливаємо звичайну сироватку, яка залишається після відігріву сиру, в пароварку, чайник чи куди там потрібно.
    Залишаємо на кілька днів постояти. В мене стоїть днів 3-4.
    Потім просто промиваємо проточною водою. І все готово)
    Так в мене гарно відчистилась пароварка, яку вже не брала ні лимонна кислота, ні оцет.
     
    • Корисно Корисно x 1
  6. dilaila

    dilaila Member

    Дівчата, допоможіть. В моїй 40-л. алюмінієвій каструлі свекруха виварювала в соді кальцинованій свої банячки . Після того залишила ту брудну воду остигати до наступного дня. На ранок в моїй каструлі накип товщиною 2-5 мм. Я пробувала її виварювати з лимонною кислотою (7 пачок), не допомогло. Що робити?
     
  7. Isokrat

    Isokrat New Member

    А якщо колою як багато радять? Або купити ці модні штуки проти нальоту, шо в магазинах продають... або металевою щіткою, тільки є ризик пошкодити ємність....