як вивести запах?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Consuelo, 8 Вересень 2009.

  1. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    от така проблема: в машині розлилось молоко. Машину вимили, проте запах такий, що ойойой.... видно десь позатікало в шпаринки, в які не добратися.. Порадьте, будь ласка, чим можна власне вивести запах, вбити ті бактерії, які його видають чи що не будь, крім маскування... Не розбирати ж машину на деталі...
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: як вивести запах?

    Знаю що окрім хімії салону ніфіга від тої біди не спасе, колись працювала бухгалтером на автомийці то до нас не раз з такою бідою приїзжали, попередньо помивши усіма можливими домашніми засобами.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. zara

    zara Well-Known Member

    Відповідь: як вивести запах?

    Купила в Ужгороді в сувенірному магазині бавовняний килимок, знаєте такий, в народному стилі, смугастий, на Закарпатті повно таких по хатах ще й досі, домотканий. Так от- в магазині НІЧОГО не відчула, а вже дома, коли відкрила пакет з килимком жахнулась від запаху... враження- ніби на ньому спала купа котів, але він НОВИЙ насправді, не знаю, що це за запах такий, можливо, так пахне нитка чи ще щось? якась сировина, з якого його ткали. Може хтось з таким стикався і знає що це за запах і ЯК ЙОГО ПОЗБУТИСЯ??
    пс. прала його вже три рази, вітриться другий тиждень на балконі- нічого не допомагає:sad:. хелп! він такий гарний,шкода викидати!:sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: як вивести запах?

    ну я колись чула, що запахи виводять кислоти - оцет, лимонна.. але які суміші робити - без поняття...
    стосовно котячих запахів - в нас в підїзді коти живуть, то й хлорка не помагає!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: як вивести запах?

    Знаю шо запах попісів дитячих зникає (килим,диван) якшо попшикати засобом для миття вікон
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: як вивести запах?

    Раджу добрий, випробуваний спосіб сухого шампуню: сильно присипати содою, витримати принаймні 15 хв, а краще більше, і затим ретельно пропилососити. Цю саму процедуру можна виконати також із сіллю. У результаті брудне стане чистим, щезнуть жучки і нейтралізуються запахи...У випадку з автом, очевидно, досягти ідеалу складніше, але спробуйте! Крім ефекту очищення, цей спосіб є дешевим і щадливим до природного оточення (кому це важливо)...:girl_spruce_up:

    Ще пригадала, як доводилося прати у ванній великі коломийські килими, то додавала у першу воду багато солі, а після кільканадцятого прання і полукання (витоптування ногами) витримувала в оцтовій воді- через сіль і оцет зберігалась фарба і запах ставав свіжішим. Ну а на кінець килими тримала довго в бальзамі для білизни і сушила в тіні в добру сонячну погоду...:girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 9 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 12
  7. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: як вивести запах?

    Від котячих запахів є "антигадин", я колись взуття рятувала. Штука непогана, але дорогувата. А якщо у більш грандіозних масштабах, то непогано відмиває "Бреф" для туалетів.
    Колись у тата була така сама біда з машиною - якось на автохімчистці вимили.
    А хлорка, кажуть, якраз котів і приваблює...
     
    Останнє редагування: 9 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  8. Sasha_sha

    Sasha_sha Well-Known Member

    Відповідь: як вивести запах?

    Знаю что запах "забирает" сода. Бывает, то в холодильнике запах неприятный, поставила туда пачку соды и через пару дне запах пропал. (правда потом соду не могла найти :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Bunya

    Bunya New Member

    Відповідь: як вивести запах?

    Це просто жахлива праця - прати килим!!!!!!!!
    Наш кіт новий килим вирішив "помітити" як свій. Я його мало не прибила.
    В ЄКО магазині на Франка мені порадили спрей - за 5 хвилин запаху ніби ніколи не було. Це просто чудо!!!
    Доречі не містить хімічних складових!
     
    Останнє редагування: 13 Січень 2010
  10. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: як вивести запах?

    Я от не знаю як мені вивести затухший запах з штучного покривала, такі на краківському продаються мягенькі з різними малюнками. постояв у нас рік ніби і свіжо в хаті а запах затухший якийсь., натуральна ковдра не воняє а воно воняє....
    хімчистка дорого обійдеться і чи на довго? я провітрювала його нічого не допомогло.
     
  11. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: як вивести запах?

    з власного досвіду - нічого не поможе. лише час. десь орієнтовно 1,5 роки... :)

    ---------- Додано в 00:14 ---------- Попередній допис був написаний в 00:13 ----------

    а попрати ви його в шампуні можете? якщо штучне - то йому нічого не буде.
     
  12. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: як вивести запах?

    Мій котярик, потвора жалюгідна і ганебна, надзюрив, щоправда вперше за 2 роки, на диванні подушки!!! :girl_devil:Я їх і Ванішем і оцтом і на балкон на місяць... щось нічого не допомогло, а подушки потрібні, бо якось незручно сидіти... Хеееелп енібаді!!! Чим ще можна спробувати вивести той запах??
     
  13. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: як вивести запах?

    в мене нова проблема з виведенням запаху
    вчора зайшли в хату і двоє жахнулися - в коридорі запах старої квартири або часто такий запах в квартирах, де хтось старенький живе і все стареньке, розумієте? але тіки в коридорі. В нас і ремонт був та й старого нема, все повиносили, словом, я в шоці. Нині ніби виявили джерело - одразу при вході стоїть шава, де висять пальта, дублянки, капелюхи, багато шерті, пуху і натурального відповідно. Особлива підорзра в мене на дублянку - вона нова, ще не вдягана, тому мабуть і має різкий запах. Словом, щойно я все-все повиносила провітритися на балкон, але чи цього достатньо? скіки часу провітрювати? а з шавою що робити? бо запах там тримається... а коли то все провітриться, то назад повішати чи в чохли? ну дублянки і так в чохлах висять, а пальта і пуховики? а може є якісь пахучки в шафи спеціальні?
     
  14. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: як вивести запах?

    таааць, купила я пахнююююче милко, розрізала і поставила в шафу, а якусь наклейку лавандову теж яку тре чіпляти в шафі - подивмся, то мені в магазині нарадили..
    наразі шафа вивітрюється, думаю ще вентилятор навпроти поставити - Коханий і бабця кажуть, що то через вологість
     
  15. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: як вивести запах?

    На Краківському ринку там де продають все для тварин продають порошок польського виробника.Називається Нейтралізатор запаху,півкілограмова баночка,на ній намальований котик.Цей порошок дуже добре видаляє різні запахи.У мене маленька дитина обпісяла за 2 роки килим і мяку частину,коли почалася літом жара,запах в квартирі стояв неможливий.Чим я тільки нечистила,нічого недопомагало,поки некупила цей порошок,правда на килим мені пішло 3 банки,так як я посипала ним з обидвох сторін і на диво тільки то мені і помогло,а я вже хотіла викидати килим.Доречі порошок недорогий 16 грн.Він видаляє різні запахи,хоча продається як нейтралізатор котячої сечі.
     
  16. Kecan

    Kecan New Member

    Відповідь: як вивести запах?

    Підскажіть, де саме цей магазин
     
  17. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: як вивести запах?

    Цей магазин знаходиться як повернути із Зеленої з правої сторони недалеко.Я там була,про такий спрей там навіть нечули,так мені відповіли продавці.

    ---------- Додано в 22:39 ---------- Попередній допис був написаний в 22:37 ----------

    Цей магазин знаходиться як повернути із Зеленої з правої сторони недалеко.Я там була,про такий спрей там навіть нечули,так мені відповіли продавці.
     
  18. Gemmy

    Gemmy Member

    Відповідь: як вивести запах?

    А як його треба використовувати? Бо моє дитя теж встигло за це літо добряче обпісяти килим, от і думаю, чим би то його почистити.
     
  19. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: як вивести запах?

    Спробуйте дочекатись морозів і на день-два на балкон. Я так нову шерстяну ковдру провітрювала, ніби допомогло.
     
  20. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: як вивести запах?

    Робила розчин соди,досить насичений,набризкати на килим,я так спасалась вiд запiсяного,сода добре абсорбуе запах,а якщо свiжа пляма то зразу соду насипати,потiм пропилососити.

    ---------- Додано в 22:23 ---------- Попередній допис був написаний в 22:09 ----------

    А речi носибельнi провiтрити час вiд часу то святе,в нас старий будинок,стiни товстi,тримають сирiсть,то вiд шаф ого-го як чути,коли дощi,тримаю iх вiдкритими час вiд часу.А запах в прихожiй...ненавиджу,вже завiшались пахнючками як ялинка новорiчна,доходить до того,що своi парфуми бризкаю...ще собака...спасае,що часто печу,то 3апах ванiлi i корицi присутнiй. В нас перший поверх,старий польський будинок,пiдвал вiчно мокрий,жесть!хочу звалити звiдси!ааааа!