як вивести запах?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Consuelo, 8 Вересень 2009.

  1. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: як вивести запах?

    підкажіть, як вивести запах нафталіну? привезли деревяні горіхові меблі, кін. 19 ст, ну але запах в хаті..... бідний Пронто не справляється....
     
  2. kharchenkoiryna

    kharchenkoiryna New Member

    Відповідь: як вивести запах?

    Привіт усім. у мене катастрофа :girl_cray: ми з чоловіком поїхали у відпустку приїжам, холодильник смердить просто жах особливо морозильна камера, виключили світло і мясо зіпсувалося. Чим я не мила нічого не виводить, і содою, і оцитом, і миючим засобом з хлоркою. нічого не бере. скажіть може є якісь засіб, що вивде не приємний запах з холодильника?
     
  3. kur

    kur Member

    Відповідь: як вивести запах?

    Я нарешті знайшла чудовий засіб, який дійсно допомогає вивести запах від котячих міток Organiks Zoo-Zym і така щаслива!І засіб цей не дорогий і його багато. А то мала проблеми - тільки не встигну поміняти туалет і все... або ображу кицю... то чим тільки не користувалась - і хлоркою - набагато гірше стає, і різними миючими. Ще трохи допомогало, якщо протирала шкіркою апельсина та протирала губкою з інтим-гелем. Але ж запах повністю не проходив. А цей спрей допоміг...
     
  4. maloni

    maloni New Member

    Відповідь: як вивести запах?

    Прошу написати де брали той помічний засіб.Дякую.
     
  5. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: як вивести запах?

    Нещодавно зняли квартиру, а там проблема, на яку одразу не звернули увагу, а тепер вже й пожалкували про це, бо перед нами жили там квартиранти чоловіки, які полюбляли покурити в кімнаті, от запах і лишився...((( думали вивітриться, але вже розуміємо, що ні...(( може його реально все ж таки позбутись?
     
  6. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: як вивести запах?

    Ми колись мали такий запах "чужий" в квартирі, поки не випрали штори. Це ще килимів не було, а так, то треба було б ще всі килими почистити в хімчистці, м'які меблі.
     
  7. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: як вивести запах?

    Вже все, що могли - перепрали, але нажаль в квартирі були меблі, з ними ради дать не можемо... але в мене таке враження, що той запах пов"їдався і в шпалери...(((
     
  8. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: як вивести запах?

    може пару разів запалити ароматичні палички
     
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: як вивести запах?

    Може бути... Я б радила ще м'які меблі почистити, може пилосос миючий позичити і пройтися ним. В шафах все помити і розвісити пакетики ароматні різні. Хоча ними запах можна ще більше спотворити, краще вивести цигарковий спочатку.
     
  10. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: як вивести запах?

    палили аромолампу з різними олійками, але мене ті запахи не дуже...)

    слушна порада, таке дійсно може дати результат...



    дійсно, і з шкафами проблема.., все вимивала, і миючими різними...але нічого не дає...і чисті речі не мають свіжості як полежать....

    я ще чула, що є якісь спреї для чистої білизни від запахів, але такого ніде не бачу... може чули?
     
  11. Ekoya

    Ekoya New Member

    Відповідь: як вивести запах?

    Всім привіт! Трошки вище kur писала про Organiks . Повністю підтримую!!! Але Zoo-Zym я використовую тільки в котячих туалетах і проти котячих міток(в мене їх двое хвостатих), а проти всіх запахів є Organics Анти-Запах. Нещодавно купувала в АШАНі, не в самому супермаркеті, а на лотку, що напроти кас. Штука дійсно хороша, я Zoo-Zym-ом повернула до життя чоботи, помічені котом. Так він виглядає ( це наш виробник-якщо не помиляюся Одеса спільно з Нідерландами).

    [​IMG].
     
    • Подобається Подобається x 1