ЯК заощадити під час подорожі:)

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем viltis, 30 Вересень 2012.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    питання про райнейр. ручну поклажу просять пхати в ту комірку, щоб перевірити, чи підходять розміри. та комірка така дуже вузька (чи тонка, коротше ручна поклажа має бути доволі пласкою). а якщо у мене фотоапарат великий, а ще у сумці з усіма прибамбасами - взагалі товстий виходить і туди не влазить, а в багаж здавати не можна техніку, то що робити?
     
  2. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Ми от думаємо, що певно простіше летіти з Жешува(до нього 130 км.зі Львова), аніж зі Львова, скажімо, в Мілан, а з Мілана пересадкою в Барселону.
     
  3. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    для мене цей райнейр це взагалі , якийс жах був... ми поветались з медової подорожі, ще коли летіли на відпочинок, заплатили за сумку, і за день до вильоту докупили ще одну, бо після відпочинку наш багаж зільшився))
    так от порозпихали ми те все по сумках, поважили, все сходиться... і тут стоїмо в черзі, перед нами жахливі картини, люди з сумок дістають одяг і на себе просто надягають пару пар штанів, светрів... я такого ще не бачила!
    мали з собою маленьку валізу на колесиках, яку ми поставили, де вимірюють чи поміщається, і вона бачить що валіза влазить, та заставляє запхати до кінця.. такого хамського ставлення, як вони ставляться, тільки щоб зайти, що щось не так я ще не бачила, пізніше аж заскандалила, і відмовилась показувати двічі наші квитки, які вже заховала, бо один подивився, а ще одній пані теж треба подивитись!
    Я мала сумку і фотоапарат, думала, щ можу це пронести, ага не тут, то було.. добре, що я додумалась взяти в дюті фрі пакети, в них запхати мою сумку, фотоапарт, і накрити великою упаковкою кнідера, який купила... інакше штраф.
    Про те, що під час польоту, продавали в салоні, все що можна від серветок, до сгарет, їжі..як на базарі якомусь, так ще й тресло жахливо...
    вирішили для себе, що крім маленької сумки з собою, по якійсь короткій поїздці їхати можна... на відпочинок більше не ризикнемо, а купівлі всіх сумок, вийде трохи дешевше ніж звичайний квиток, але летиш собі як біла людина, і не сидиш в літаку , як в маршутці, сумка між ногами, чоловік в іншій частині літаку, і наіть воду попити коштує 1 чи 2 євро
     
  4. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    А потім ще й в платний туалет сходити :)
     
  5. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    подивилися ціни на букінгу, то дійсно ціни мало відрізняються. Поки що ще в пошуках.
    от і в мене така ж ситуація. і з wizzair, і ryanair, і з єврольотом, і з easyjet. Дивилася варіанти перельотів зі Львова, Жешува, Кракова, то пошук видає перельоти з пересадкою, або взагалі нічого...
     
  6. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    А нас ніколи на рейсах Райанейра не просили сумку при них запихати в ту комірку. Може везло так. Але фотоапарат я завжди собі на шию вішала про всяк випадок, не чіплялися.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    В Мілан можна Візаїром зі Львова летіти. А от ті пересадки з нашим то малим мене лякають((.
     
  8. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    ну власне, нашій малечі на час подорожі має бути десь десять місяців, боюсь я з нею пересадки організовувати, бо ж лоукости не гарантують стиковок літаків...тому схиляюсь таки до прямого польоту з Жешува у Барселону.
     
  9. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Планувати такі пересадки справді ризиковано, брат з дружиною і дитиною летіли зі Львова до Мінану візеір, а з Мілану на Канари ранаір. Я купувала для них всі витки через нет, тому знаю всі подробиці... Візаір за два тижні до вильоту відмінив один з рейсів, відповідно довелось робити зміни на ранаір, а там за такі зміни 150 Євро доплати... Найкраще таки їхати в Жешув, а там одразу в Барселону одним рейсом.
     
  10. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Хочу додати дещо про покупки за кордоном і як можна зекономити. В багатьох магазинах Європи діє система TAX FREE, згідно якої можна повернути податок на додану вартість, а це від 10 до 20% від вартості покупки, розповсюджується на покупки від 100 Євро одним чеком. Коротко так: купуємо товар і просимо продавця дати документи на TAX FREE (не у всіх магазинах вони є, але варто запитати), заповнюємо їх, на виїзді з європейського союзу ставимо печатки (в підтвердження того, що товар справді вивезли з ЄС) і поштою відправляємо оригінали документів на вказану в документах адресу, на катртку мають повернути ПДВ.
    Поясню чому про це пишу, сьогодні для мене стало приємною несподіванкою те, що на картку прийшли кошти, повернення ПДВ по системі TAX FREE, шкода, що не у всіх магазинах я брала документи...я про це забула :girl_blush2: в Барселоні в багатьох магазинах можна було їх отримати, наприклад в Mango...
    Згадала в магазині Clarks... якраз за покупку в їхньому магазині повернули ПДВ :girl_claping:
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    а можна отут детальніше. На який рахунок Вам повертали кошти? якого банку ?
    Ми оформляли такс фрі тільки в Італіі, коли меблі купували. Нам відмовили у перерахуванні грошей на картрахунок, хотіли тільки поточний. Ми ,прада, це питання вирішили інакше- чоловік через деякий час був там і особисто отримав гроші.
     
  12. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Рахунок картковий євровий, UniCreditBank, гроші повернули без проблем :)
     
  13. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Дівчата, при нагоді натрапила на один цікавий спосіб бронювання готелів на booking.com . Якщо вам потрібне підтвердження броні для консульства-посольства, то можна зробити так як цей блогер (нікого не намовляю, справа серйозна, але побачила, що людина, яка обїздила півсвіту таке практикує, тому ділюся)

    Кому цікаво - читати тут
     
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    це справді працює. останнього разу бронювала на букінгу готель по заблокованій картці( до останнього незнала чи поїдемо) підтвердження бронювання прийшло одразу, а вже за день прийшов другий лист з проханням надати іншу карту. Але ми в той час вже виїхали зі львова, і на місці не було жодних проблем, бронь була за нами.
     
  15. Bublyk

    Bublyk Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Я так зрозуміла, що в кожній країні свій мінімум на TAX FREE. От чоловік не так давно був в Італії, то там треба було закупитися на 150 Євро одним чеком. Ми поштою ніяких документів не відсилали. Я на їх сайті прочитала, що в нас у Львові питаннями TAX FREE займається ПравексБанк, то чоловік пішов до них у відділення і йому повернули ПДВ просто в руки готівкою.
     
  16. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

     
  17. Bublyk

    Bublyk Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

     
  18. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Для мене, любительки подорожей та ще й бюджетних - це взагалі знахідка. Можливо комусь ще пригодиться (лінки не клікабельні, бо це знимок екрана).

    [​IMG]
     
  19. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Дівчата, не можу наразі зрозуміти, як виходить дешевше бронювати готель для відпочинку самостійно (напр., через букінг), якщо мені той же букінг на обраний готель видає ціну за проживання практично таку ж, як пропонує турфірма за проживання з харчуванням все вкл.+авіапереліт на 3 осіб?

    Чому так? Невже туропратори мають такі знижки?
     
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    може вже давно бронювала турфіома і тоді було дешевше. може на багато ночей відразу і так дешевше - я не знаю.
    а дрібним шрифтом ніде нічого цікавого у послугах турфірми не написано?