ЯК заощадити під час подорожі:)

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем viltis, 30 Вересень 2012.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    і таке є. Наш готель також на букінгу був в одній ціні з туроператором,тобто ціна була дещо менша,але якщо врахувати переліт то виходило б дорожче
     
  2. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Цілком реально, потужні туроператори можуть мати навіть більші знижки ніж пропонує букінг.
     
  3. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    тут вже писали про використання послуг авіакомпанії Ryanair, то з мого досвіду - ні разу не бачила, щоб вони перевіряли багаж зазвичай це робили власники багажу самостійно і мені здається, що ті що пропускають багаж вже на око знають, як норма має виглядати))) єдине, то може бути вага (мої знайомі тиждень тому прилетіли з Греції. то умудрилась дівчинка спакувати необхідні речі на 5 кг на 14 днів перебування).Те що на борту все платне , то факт, тому вони і дешеві, але за 2 години польоту можна потерпіти, крім того я особисто із собою мала випічку з Кракова то нічого пронесла із собою. Трясе - оскільки в мене страх перед польотом і впродовж всього польоту, то мені жодний літак не підходить)))) я волію нозями. Факт якщо використовуєш бюджетні авіалінії, то маєш все зважити і якщо їхати заради закупів, то тоді з пустою валізою, або наперед проводити оплату багажу Єдине треба детально вичитувати умови авіакомпаній, щоб піздніше не одягати на вебе все підряд
     
  4. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    100%. Ми ризикнули взяти баночку 125мл, думала: може не зауважать. Нічого подібного, зразу витягнули і по всьому.
     
  5. Kashtanka

    Kashtanka New Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    щодо харчування, то раджу їсти там, де в більшості їсть місцеве населення, так ви зможете зануритись в атмосферу життя країни і не будете переплачувати як турист, якого заманили
     
  6. galagala

    galagala Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Для мене основна перевага букінгу в тому, що тут можна знайти готелі й навіть напрямки, з якими оператори не працюють в принципі. За цим стоїть і ширший діапазон цін, до речі. Крім того мені подобається, що хоч букінг і посередник між вами і готелем чи хостелом, все ж ви можете після того, як забронюєте номер, зв'язатися з власниками, уточнити й узгодити все, що вас турбує.
    Тому, так, можливо, оператори і мають знижки, адже вони заселяють людей гуртом, а не вроздріб :girl_wink: Але букінг дає можливість взагалі не прив'язуватися до туроператорів й обирати ті напрямки, готелі і ціни, котрі вам до душі.
     
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Дівчата, підкажіть будь ласка, як на букінг ком знайти готелі з all inclusive? щось я не можу розібратись(((
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    мені порадили одну хитру штуку з авіаквитками. можливо, для когось це було очевидно, але для мене - новина.
    нехай вам треба летіти якимось популярним напрямком: наприклад, Франкфурт - Париж. квитки на такий напрям дуууже дорогі. але ви подивіться квиток з Франкфурта в інше місто, і пересадка може бути в Парижі. Такий квиток між Франкфуртом і якимсь непопулярним містом може виявитися дешевшим, ніж просто до Парижа. Але ви собі спокійненько виходите у Парижі і все.
    друга хитрість. якщо вам треба летіти в одну сторону, то на всяк випадок гляньте квиток туди-назад на той самий день, він може виявитися дешевшим, ніж в одну сторону. не часто, але таке буває.
    правда, це все мова йде не про лоукости.
     
  9. galagala

    galagala Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Там такої функції немає, наскільки мені відомо. Відбирайте житло за всіма необхідними параметрами (зліва є колоночка) і у короткій інформації в списку готелів дивитеся позначки зеленим кольором "все включено" чи "сніданок включено".
     
  10. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    а ваш багаж летить спокійно
    хаба літати лише з ручним багажем!
     
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    oksumoron, Ви мали на увазі, що багаж губиться? я лише двічі літала з пересадкою, і то пересадка була короткою (55 хв і 1 год 10 хв) -- багаж не губився.
     
  12. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    думаю, що нi, малось на увазi, що якщо в вас лiтак наприклад з Парижу до Львова з пересадкою в Мюнхенi, то ваш багаж в Мюнхенi ви забрати не зможете. Ручний багаж так, а валiзу вам нiхто не видасть
     
  13. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Як і не випустить з транзитного аеропорту\терміналу (хіба в країнах єврозони і для місцевих жителів не так). Багаж в транзитному аеропорті перевантатжують з літака в літак без видачі пасажирові.
     
  14. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Дiйсно, в еврозонi можуть i випустити, а от наприклад, як ми летiли в Непал, то в нас була пересадка в Доха (Катар) нiхто б нас з аеропорту точно там не випустив :girl_blum:
     
  15. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Наразі читаю книгу
    Шанин В.А. Как путешествовать вокруг света
    Знайшла для себе багато цікавого
    Рекомендую всім мандрівникам!
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    а навіщо мені багаж в аеропорту? навпаки зручно, що не треба його забирати, а за тебе його перенесуть у інший літак.
     
  17. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    ну як навiщо? Ви ж писали -
    отож, вийти в Парижi ви зможете, але багаж ваш полетить далi :girl_wink:
     
  18. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    думаю, в єврозоні не має виникнути проблем!
    мені свого часу прийшлось вийти з аеропорта і знову пройти весь контроль, щоб сісти на інший літак! були деякі проблеми з білетом, тому прийшлось находиться! ніхто нічого так і не запитав!

    ---------- Додано в 15:25 ---------- Попередній допис був написаний в 15:22 ----------

    головне не попасти в транзитну зону, а йти прямим ходом на вихід в місто!
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    я щось і не подумала. треба запитати людей, які так літали.
     
  20. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Прийшла в цю тему, щоб трошки її оживити.
    Справа в тому, що минулого року в такий самий час я вже знала, де буду відпочивати і навіть мала заброньовані білети на лоукост. В цьому році ціни дуже пішли вгору (про це скаржаться дівчата в багатьох "туристичних гілках") і я реально стала задумуватися не про те, куди я б хотіла поїхати, а куди я б МОГЛА поїхати відпочити. Тобто впирається в фінансову сторону. Мене, наприклад, цікавить море десь в Італії чи Іспанії чи ще десь.. Місце призначення не так суттєво, як те, щоб переліт був дійсно дешевим..
    Хто стикався з якимись такими комбінаціями, пишіть, будь ласка, навіть якщо це дві конкретні точки: наприклад, я летіла звідти туди, було так-то і коштувало стільки-то.