ЯК заощадити під час подорожі:)

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем viltis, 30 Вересень 2012.

  1. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Gentle, напевно найдешевше буде полетіти з Польщі. Я літала рейсом Краків-Аліканте в Іспанію за 50 євро, а позаминулого року ми верталися з Сардинії до Кракова за 40 євро (Райанейр). Але загалом неможливо сказати: це коштує стільки-то, бо ціни на лоукости мають дуууже великий діапазон залежно від дати...

    ---------- Додано в 23:40 ---------- Попередній допис був написаний в 23:36 ----------

    А найсмішніша ціна, за якою я літала - рейс Ізіджет з Женеви до Пальма-де-Майроки, за 30 євро (особливо якщо врахувати, що таке 30 євро для швейцарця!)
     
  2. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    минулого року з Мадрида в Пальму ми мамі купляли за 10 євро. Вони там літають частіше ніж наші маршрутки (трошки Образно :))

    ---------- Додано в 12:30 ---------- Попередній допис був написаний в 12:27 ----------

    Gentle, то дійсно тре сідати і досліджувати з Польщі різні міста Іспанії чи Італії навіть на тому ж Rayanair. Що особисто я замітила, що якщо летіти ним з Варшави або з Кракова в те ж саме місто, то з Варшави суттєво дешевше.
     
  3. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Rayanair і Wizzair вже дивлася трохи. На разі якоїсь такої умовно халяви не бачила. Які ще перевізники подивитися? За підказку, що з Ва-ви дешевше дякую, перевірю.
     
  4. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Отут давала дуже обємний список.
    Ну і літо - то є гаряча пора. Бюджетник це чи не бюджетник, вони теж про то знають і свого упускати не хочуть напевно.
     
  5. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Ми пролетіли зі Львовом і купили квитки до Риму з Катовіце. На трьох туди й назад вийшло 900 злотих.
    Зараз приваблює різдвяно-новорічна відпустка в Римі. З катовіце 24.12 і з Риму 05.01 ціна 54 злотих за квиток.
     
  6. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Поділились зі мною класним ресурсом для заощадження на пересуванні по Німеччині. Випробувала на днях :) http://www.mitfahrgelegenheit.de/ вводиться початковий і кінцевий пункт (можна навіть вулиці, але ми вибирали головний вокзал і тоді варіантів було більше). Отримаєте інформацію по автобусах і ціні, відразу ж можна купити.
    Їхали ми з Дортмунда в Кельн за 5 єврів, назад - за 3 євра (трошки більше ніж година їзди). То були різні перевізники. Автобуси великі комфортабельні (40 місні). Паски безпеки, вайфай, працюючий туалет, можна купити гарячі\холодні напої та снеки. Чисті вікна :) та і взагалі чисто. Їде швидко, бо по автобану, а не селами. Ціна нас спочатку вразила і ми шось дуже скептично ставились до цього, але були в захваті від поїздок в результаті. Тому однозначно раджу.
     
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    цей ресурс пропонує не тільки автобуси, але і можливість підсісти до когось в авто попутчиком. Тобто ви реєструєтесь, вказуєете коли, звідки і куди їдете і, можливо, до вас зголоситься хтось, кому такий маршрут підходить, а ціну на бензин можна розділити. Моя коліжанка так не раз по Німеччині каталась.
    зараз у нас, здається, таку рекламу крутять...чи то я в мережі бачила, але там російський ресурс.
     
  8. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Як попасти в Wizz Discount Club? Бачу, перельоти так значно дешевші.
     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    купити членство за приблизно 350 грн за рік (так було колись). з собою можете брати до 9 друзів і на всіх буде поширюватися знижка. коли будете купувати квитки - вас спитає, чи не хочете приєднатися до клубу.
     
  10. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    А то тоді я такого не хочу :haha: Так як я максимум раз в рік літаю, то на те саме вийде.
    Дякую!
     
  11. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Мені вийшло дешевше з дисконт клубом вже на першому перельоті!
    Брала квитки в Італію на трьох туди і назад Варшава-Мілан-Варшава вийшло 706 злотих туди і назад вже з оплатою за багаж.
    Отже: 99 злотих за кожного в один бік (594 злотих), 126 злотих за багаж в один бік (252 злотих) = 846 злотих база
    Оплатила 130 злотих за членство і в результаті за все разом (з членством в т.ч.) мені вийшло до оплати 706 злотих. Вигідніше як не крути.
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    сьгодні вже 640 грн((
     
  13. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    350 грн це було певно дуже колись.
    Gentle нам купівля квитків навіть на двох навіть на 1 подорож з дисконт клубом обішлась дешевше ніж би брали без нього. І це так 3 роки ми вже берем. Не говорю вже про можливі наступні подорожі. Я б радила дивитись і рахувати, а не відкидати той варіант отак відразу.
     
  14. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Дівчата, я сьогодні виділила час і прошерстила багато авіаперевізників зі списку лоу-костів, що тут давався. Що вам сказати... Деякі лоу-кости ну зовсім не лоу.. Знайшла кілька, що вже банкрути :) А найбільше з наших країв (Польща, Україна) лоу то таки Ryanair i Wizz. Але ціни.. Я просто шокована.. Не буде мені Сардинії, ані Малаги. Я така розстроєна( Ну чому все таке дороге??? :sad:
     
  15. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    та, я би не сказала теж, що ці перевізники для нас є дешевими...

    Я пробувала шукати на осінь якісь приємні ціни по Європі - то на жаль...не знайшла. Може, справді фішка у акціях або замовленні за півроку і раніше?

    А от з квитками на Мілан з Варшави таки мені повезло. Замовляла причому всього за 20 днів до рейсу і виловила саме на той момент найкращі ціни. Тепер вже ціна є у 2,5 рази вищою на будь-які навіть пізніші дати - сезон в розпалі.
     
  16. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Тепер точно не є, але у порівнянні з іншими, які я аналізувала, то таки найдешевші. Але до пепереднього року (наприклад Ryan), вони дуже подорожчали.
    Оскільки планую відпустку на другу половину серпня, то буду ще моніторити, можливо, перед самим вильотом буде дешевше (хоча, з іншого боку, забронювати житло може бути дорожче).
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    зараз ціни взагалі дивні. я дивилася на жовтень, то найдешевше вийшло на сайті МАУ, навіть візейр дорожче виходить. а якшо шукати через пошуковики рейсів, то виходить ЗНАЧНО дорожче навіть на той самий рейс МАУ.
     
  18. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Таки сьогодні взяла білети до Львова! І це при тому, що я цілий тиждень моніторила ціни, аби не подорожчало, а сьогодні зайшла, а мій білет навпаки трішки подешевшав! А ще я зла, бо мала бути знижка в 20% при покупці з телефону, а немає!! Настрочила довгого листа, побачимо!
    Тепер починаю моніторити Істамбул, бо хочеться поїзати в листопаді, але ціни вже зараз і на листопад зовсім не втішні!
     
  19. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    щодо МАУ - є один літак зі Львова на Крит, але його обслуговують водночас МАУ і Роза вітрів - літак один, лише пасажирські місця між цими двома компаніями поділені. Так от, якщо замовляти квиток в МАУ - буде дорожче десь на 40 доларів)) цікаво, в них там крісла м'якші, чи що?))
     
  20. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Ну я вже двічі літала в Італію восени за "смішні" гроші - 400 в Мілан і 300 грн в Венецію (то в дві сторони з людини). Але я ніколи не затягую до останнього. Літні відпускні перельоти починаю моніторити і купляти ще навесні. Тоді це дійсно виходить лоу. А якщо в самий розгар сезону брати на популярні місяці то думаю що тре бути готовим до відповідних цін. Хоча тре далі слідкувати, всяке буває.