Як живеться без балкона?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем osobystist, 17 Серпень 2013.

  1. osobystist

    osobystist New Member

    Ми переїжджаємо на квартиру на першому поверсі без балкону...
    Досвіду,жити в такому помешканні,не маємо.Боюсь,що стикнусь з труднощами,бо завжди орендували житло з балконом на 8-9 поверсі
    Люди добрі,порадьте де сушити одяг і як це робити,чи не страшно на першому поверсі відкривати вікна без решіток??? Бо мені аж мороз по шкірі :girl_impossible:
     
  2. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Як живеться без балкона?

    Ми з мужом так живем:)
    з вікнами проблем ттт нема, та й грати теж не вихід - в випадку коли раптом двері будуть заблоковані під час якоїсь НП, завжди можна вийти через вікна:) грат не маємо і я щось не хочу їх ставити.
    Балкону бракує, бо маємо купу речей(ровери,возики) котрі справді напряжно тримати в коридорі, а балкон був би чудовим виходом.
    Речі рідко сушу на вулиці, маємо шнурки в кухні,в ванній кімнаті і сушку для білизни(розкладаю в кімнаті). На вулиці сушу щось габаритне чи таке, що напряжно зняти - ковдри, чи постіль. Сусіди з підїзду поруч - майже весь одяг сушать на вулиці, але я щось не ризикую, бо в нас таки багацько на районі різних "особистостей"(алкоголіки-бомжі-наркомани). Речі котрі сушу на вулиці, вивішую лише тоді, коли є вдома і час від часу поглядаю у вікно на них.
     
  3. osobystist

    osobystist New Member

    Відповідь: Як живеться без балкона?

    Нехе,дуже вам дякую за досвід,яким ви поділились:)на рахунок сушіння білизни,я теж про такий варіант думала,а щодо грат,то ви дійсно праві на всі 100%---красти всеодно нічого:girl_haha:,а от як запасний вихід під час евакуації вікно може згодитись:D:D:D
    Але в мене виникло ще одне питання:чи не сиро на першому поверсі,та щей коли сушиш білизну,чи не появиться грибок???
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Як живеться без балкона?

    Ми на 4 поверсі без балкону, то відколи народилася дитина і суттєво збільшилася кількість прання, грибок в осінній період є по кутках. Влітку трохи просихає, але то не є добре, те сушіння в хаті. В нас ще є загальний балкон по коридору, але то дуже незручно вішати там дрібні речі, тому сушу тільки постільну білизну і щось габаритне. Зі зберіганням речей теж тяжко, маємо кладовку, але там і половини потрібного не поміщається. Трохи туго без балкону нам.
     
  5. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Як живеться без балкона?

    Ми раніше винаймали квартиру на першому поверсі без балкону, не дуже зручно. Поки була одна дитина, то сушили одяг в ванній і в кухні на сушці. А як народила малого, то провішувала через кімнату шнурок, але ми винаймали дві кімнати. Я так заробила алергію, бо влітку була підвищена вологість в хаті + запах прального порошку.
    Зараз живемо також на квартирі без балкону з загальним балконом. Погоджуюся, що дрібні речі не є зручно вішати, бо треба виходити з квартири, але завжди кажу собі, що раніше взагалі не мали навіть загального балкону.
    А щодо грат, то мене так колись пограбували як винаймала квартиру з дівчатами до одруження, малоприємно заходити в помешкання, де все перевернено вверх дном. Також красти не було що - вкрали лише мій комп"ютер ( тепер маю старенький користований ноутбук ) + фотоапарат в ще одної дівчинки. Але осадок був довго. Так що без гратів на першому поверсі я би вже жити не ризикнула.
     
  6. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Як живеться без балкона?

    ну грибок це діло таке:) в нас є пліснява, але лише в тій кімнаті на стіні котрої ззовні є водостічна труба. в нас кутова квартира, одна кімната сонячна, інша м"яко кажучи не дуже ще й труба ззовні. грибок є, але сушіння білизни в кімнаті на нього не впливає(принаймі в нашому випадку). з грибком боремось постійно восени і весною, коли в приміщенні і на вулиці різні дуже температури.

    ---------- Додано в 15:58 ---------- Попередній допис був написаний в 15:54 ----------

    в мені від грат якась клаустрофобія виникає. дуже некомфортно себе почуваю.

    а на рахунок злодіїв, то я вам скажу - вони зараз такі спритні, що їм ніц не завадить:) тому думаю що грати на вікнах - лише для заспокоєння себе, та й взагалі- якщо є грати, отже є що берегти, можливо загратовані(чи як там правильно?) вікна приваблюють злодіїв.
     
  7. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Як живеться без балкона?

    теж так казала, доки не пограбували, все догори ногами - весь одяг на підлозі потопчений (потім цілий тиждень прала). Тепер з гратами навпаки спокійніше, влітку повністю відкриваю вікна - навіть як кудись йду так залишаю і не хвилююсь, що хтось залізе.
    Щодо сирості, то в нас сонячна сторона і в хаті не відчувається вологості, грибок хіба у ванні. А у сусідів, де мало сонечка - то таки сиро.
     
  8. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Як живеться без балкона?

    Ми не на першому поверсі, але теж без балкона і лише з одним вікном у кімнаті (на кухні мансардне). Ну що сказати - бракує звичайно, але якось привиклося. Ровер малого стоїть на кухні за кутком, одяг сушу за вікном (маю там три шнурки на коліщатках), а зимою чи в не погоду на сушці розкладній на кухні. Так і живемо:) вже років 10. Але про балкон мрію...квіточки би там поставила...багато-багато, мала могла б там спати, але...маємо, що маємо і за це дякую долі.
     
  9. osobystist

    osobystist New Member

    Відповідь: Як живеться без балкона?

    Ой,дівчатка,спасибі вам всім за дописи!
    Ну в нашому випадку трішки легше,бо не маємо діток,тому і речей і прання буде значно менше:girl_wink:
    Але той клятий грибок:girl_cray::girl_cray: я так зрозуміла,що він є всюди. Ми зараз на 8 поверсі,то восени і весною на балконі,в кухні навколо віконної рами,у ванній все покривається пліснявою,навіть запах грибка відчутно,а це ж так шкідливо!!!
    Грибок--це одна з причин чому ми міняємо житло. За 1.5 року ми стільки разів хворіли,що годі й злічити!!!
    Але на ту квартиру я настроєна позитивно,хоч і є мінус,що нема балкона,але там свіжий капітальний ремонт на стадії завершення:girl_dance::girl_dance:тому моя задача слідкувати щоб не було зайвої вологи,і робити регулярні провітрювання.:girl_yes:
     
  10. Mawa

    Mawa Member

    Відповідь: Як живеться без балкона?

    Балкон- далеко не мінус. можна і у ванній шнурки повішати, що опускаютьчся
     
  11. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Як живеться без балкона?

    Ггг, я повісила на днях такі шнурки. Розмістити іх довелося під світильником і тепер в нас у ванні вічний полумрак бо речі там висять завжди. Правда кухня тепер не нагадуэ комуналку:)
     
  12. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Як живеться без балкона?

    Без балкона дуже зле..., одяг сушу в коридорі на сушці.
     
  13. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Як живеться без балкона?

    а я сушку ставлю у ванну, щоб місця не займало в тих квадратних сантиметрах))

    ---------- Додано в 22:41 ---------- Попередній допис був написаний в 22:40 ----------

    а я планувала, але таку спеціальну сушку, та передумала, чоловік забакланив.
     
  14. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Як живеться без балкона?

    Я спочатку теж так думала, але ванна у нас маленька , тому якщо поставлю сушку то вже не зайду у ванну. Шнурків не люблю, тому вішати не буду.
     
  15. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Як живеться без балкона?

    О, навіть така тема є.))
    Напишу. Знадчить живемо без балкону. Точніше балкон є, але спільний в дворику будинку. Там просто висять шнури, які повністю в нашому користуванні, бо ніхто нічого не вішає, окрім нас. Ну, але коли падає дощ, то весь падає на лахи. Ну, і одяг там погано сохне, особливо в таку пору року, бо кругом ті шнурки закриті будівлею нашого будинку. Ну, але влітку за добу висихають, коли дощ, то треба збирати і потім іти вішати знову. Лахів у нас купа-купезна, особливо зараз, коли двоє діток машинка калатає або щодня, або через день. Так що є що сушити.
    Минулої зими ми сушили одяг на кухні на шнурках, як хтось тут писав а-ля комуналка))) Цього року влітку зробили ремонт, ті шнурки з кухні геть повикидали, то вже й не личить тепер там одяг розвішувати. А тим більше лишня волога для нашої квартири- найгірший ворог, а кухня власне без опалення.
    На разі розвішую лахи на вулиці, а до хати беру по черзі і на пічці досушую.Мабуь так і взимку буде. Не знаю, побачим.
    Ех, був би в мене балкон, та ще й великий-превеликий, я б там столик і крісло-каталку поставила і пила кавусю б щоранку.:girl_in_dreams: Ну, і лашки над головою би баламкалися і картопельки мішечок з боку стояв, а не на кухні. І ровер малого і машинки ті, що найгабаритніші... і ще купа всього.)))
     
  16. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Як живеться без балкона?

    ви мабуть не зрозуміли, у ванну як посудину, а не як кімнату. :)

    ---------- Додано в 15:47 ---------- Попередній допис був написаний в 15:45 ----------

    був би типовий радянський балкон ))
     
  17. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Як живеться без балкона?

    теж так раніше думала. Маю тепер величезний балкон, то там
    лашки не над головою, а на сушарці, і картопелька, і виварка квашеної капусти, і коробка з взуттям, яке вже 100 років ніхто не носить і ще 150 років не буде, і ровер, і ролики:girl_crazy:
    Вже дала собі слово, що навесні повикидаю то все на...смітник, поставлю крісла і будем насолоджуватись краєвидами
     
  18. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Як живеться без балкона?

    то у вас або досить широка ванна, або вузька сушка, бо мені б так не помістилось. Чи ви ставте не на дно, на на краї ванни?
     
  19. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Як живеться без балкона?

    О, яка гарна ідея:girl_smile:
    В мене хоч балкон і є (такий малесееенький), але речі там сушу тільки влітку, ну і за балконом теж. А ось в холодну пору року все стоїть в 1 кімнаті де і так місця мало. Тепер спробую ставити в ванну.
     
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Як живеться без балкона?

    Ну, так, це я маю на увазі якби до квартири (квартирки точніше))), в якій ми живемо зараз причепити балкон, то туди б я повиносила все вищеперераховане.
    А була б у мене повноцінна квартира з великим коридором, кладовкою і т.п., то я б тоже на балконі поставила тільки крісла і насолоджувалась краєвидами.:girl_crazy: