Як з'їздити за кордон?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Diana, 6 Жовтень 2009.

 1. Kshusia

  Kshusia Well-Known Member

  Їздимо на Шегині завжди 21-22 год, тоді немає черг переважно, назад в залежності на яку зміну, але так як неділя не робоча, то думаю в неділю до 12-15год, не буде черги, бо на ніч хороша зміна, то після 15 може бути черга.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 2. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  знайомий вертався з Польщі через "червоний" коридор (гнав авто на розмитнення), то під"їхав на кордон Корчова-Краківець в четвер о 4 ранку, з українського кордону виїхав десь о 22:00.
  І то ще вважає, що йому неймовірно пощастило, бо в його талоні електронної черги був вказаний час під"їзду до шлагбауму 4:40 ранку наступного дня.
  До речі, я не знала, що у зв"язку з "бляхарським" ажіотажем змінено порядок очікування своєї черги з польського боку Корчова-Краківець (стосується тільки червоного коридору, я так зрозуміла).
  За скількись кілометрів від пункту пропуску є MOP (відстійник для автомобілів при автобані, з туалетами), при під"їзді встановлено автомат, який реєструє номер в черзі.
  На талоні вибиває орієнтовна година, коли Вас закличуть під шлагбаум.
  До того часу стоїте і не рипаєтесь, інакше злющі польські прикордонники анулюють талон і завернуть в кінець черги.
  На стоянці є табло, де висвічуються номерки, які можуть їхати до шлагбауму.
  По факту у знайомого очікуваний час був 4:40 ранку, по факту черга посунулась на пів доби швидше і їх викликали в 16:30 приблизно.
  Під шлагбаумом вже "жива" черга, з приблизно 10 машин. Тобто під шлагбаумом ще зо 2 години треба "втикати".
  На польській стороні митники як цепні пси. Кидаються на людей, кидаються документами по вітру, таке враження, що готові би були роздерти (не знаю, чи то така зміна, чи то все результат поведінки "наших" бляхарів і водіїв фур).
  Польську сторону проходили довго, точно не скажу, вроді 4 год.
  На українській стороні все цивілізовано, за 25 хв справились.
   
 3. Megan

  Megan Well-Known Member

  Розмитнення тільки по червоному коридору. Але яке відношення мають до того фури?
  Як показує практика, якщо їдеш з Польщі то українці працюють цивілізовано, якщо до Польщі - то українці тримають, а поляки працюють цивілізовано.. тут не вгадаєш. На Краківець їжджу дуже рідко, хіба коли до Кракова або далі. Останній раз в кінці грудня їхала, то черга була 100-150 метрів, для Краківця це мізер, але 6 годин проходила..
  А тепер бляхи порозмитнювали і перекупщики вернулись на свої місця, відбивати витрачене(((

  Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 4. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  в фурах ж також їде товар на розмитнення :girl_smile:
  Не зрозуміла? Тобто знов будуть ганяти і продавати в Україні цю рухлядь?? Але ж ніби мали на постійній основі впровадити перевірки документів, страхівок для блях, щоб людям невигідно було їздити на не розмитнених машинах??
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 5. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  Пільговий період закінчився 22 лютого, ще 90 днів можна розмитнювати по тій же схемі по повній ціні. Потім вже будуть мати право зупиняти, штрафувати, забирати на штрафмайданчик і т.п.
  Ввезення вже буде лише з внесенням застави в сумі митних платежів, і тоді, тому, хто справді "тільки на 2 дні", при виїзді якось ніби має повертатись сума застави. Ця застава мала би бути гарантією, що авто таки розмитнять (а не розмитнять, то штрафи і т.д.)
  Думаю, при такій постановці питання ввезення дешевої рухляді трохи відпаде, бо разом з акцизом, митом і ПДВ ціна такої машини буде не цікава.
  Ввозити будуть або "для себе", або "під замовлення", тобто трохи те все устаканиться.
   
 6. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  а в чому заключається "схема"? я для себе розуміла, що до 22 лютого від стандартного розмитнення процедура відрізняється тільки 50% знижкою на акциз. А все решта - стандартно.

   
  • Подобається Подобається x 1
 7. flame

  flame невгамовний експериментатор

  ееее, взагалі не з тої опери. :girl_wink: До черги на кордоні дуже опосередковане відношення має.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 8. Megan

  Megan Well-Known Member

  Нє, я до того, що човники машини розмитнили і черги з'явились знов. Бо посиліли трохи вдома, потім розмитнили, грошики пішли, тре братись за бізнес.  Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
   
 9. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  поняла тепер.
  Зі слів знайомого, на червоний коридор більшість черги формувалася з фур.
  Для чого вони там стояли?
   
 10. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Відзвітуюсь.
  Буде багато тексту.
  Без крайньої необхідності на Краківець-Корчову я більше не поїду.
  На виїзд з України прибули о 3:30 вночі з четверга на п‘ятницю.
  Черга - космос, поліція тримає всю чергу в віддаленості, пропускаючи до шлагбауму по 10-20 машин, таким чином на веб-камерах виглядає, що черга невеличка.
  Біля шлагбауму наш прикордонник завернув нас за зеленою картою, сказавши, що тепер не можна, як колись, купити на польській стороні (ми не раз так робили раніше, коли не встигали оформити у Львові в переддень відїзду). Довелось повертатися на Окко за страхівкою.
  За шлагбаумом на українській стороні черга рухалася дуже повільно.
  На польській стороні прикордонники нарвані. Працівниця митного контролю так злосно «шманала» машину, відкривала всі сумки, заставила повитягувати усе з кишень курток... це було так принизливо, по нас же видно, що ми не є ніякі бариги чи сигаретчики. ай...

  Назад ми потрапили перед вечірньою перезмінкою поляків з суботи на неділю (під‘їхали до кордону в 19:22).
  Нам треба було на такс-фрі, черги обидві (на зелений коридор і на такс-фрі) були величенькі.
  Нам відносно пощастило, бо контрабандисти, які очевидно чекали «свою» зміну, пропустили нас майже вперед черги, так що ми стали десь десяті від шлагбауму.
  В 19:38 запустили 6 машин на такс-фрі, ми не проїхали. І після цього УВАГА! не було жодного запуску машин з черги такс-фрі 1.5 години.
  За цей час запустили 3 автобуса, разів 6 запускали по 20 авто з зеленого коридору, фури на червоний їхали.
  А наша черга стояла.


  Поляки поводять себе по хамськи, працюють дуже повільно.
  Всередині пропустили по 2 машини до віконечок, всіх решта відганяли назад в автомобілі, кажучи, що підійдуть, коли прийде черга.

  В загальній сумі, будучи 10-ми в черзі від шлагбауму, ми провели на польській стороні 3 години.
  «Наших» пройшли за 25 хв.

  Висновок: я була призабула, як то перетинати польський кордон по землі. А дарма :sad:.

  :negative:По перше, мене обурило відношення польських прикордонників до всіх українців, як під лінійку (як до бариг).

  :negative:По друге, в Польщу просто з туристичною метою я більше ні ногою. Надто багато незручностей заради посередньої країни
  Є купа напрямків, куди зі Львова можна недорого злітати на вікенд, де набагато кращий шопінг, і відношення до українців не є таким упередженим.
  А раз вони не зацікавлені в тому, щоб ми лишали там свої гроші, значить, будемо приносити туристичні доходи іншим країнам.

  :ireful1:Дорога до кордону з нашого боку - окрема історія.
  Наші дорожники позрізали цілі смуги асфальту, і покинули то все на вихідні.
  Ні тобі знаків, їдеш такий в темряві, на швидкості 80-90, і тут ГГУП! - ходова матюкнулася, коли колеса провалилися на зрізану ділянку.
  ДЗЗИНЬ - і камінчик від зустрічної машини в лобовушку прилетів.:girl_devil:
   
  Останнє редагування: 10 Березень 2019
  • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  • Співчуваю Співчуваю x 3
 11. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  Можу сказати одне, що рік тим веселіше.
  Якщо чесно, за 6 років поїздок зрозуміла - як пощастить. Бачила всяке різне. І хамили, і обшукували, і просто мило посміхались та пропускали поза чергою
  Але з іншої сторони, простоявши в черзі і подивившись як себе поводять наші "співітчизники", стало соромно і обідно. Я б на такій роботі також озвіріла. Я їх не захищаю, бо це їня професія, але...всі ми люди. А найгірше коли наші людиська не знаючи правил починають влаштовувати скандали і сцени.

  17 лютого знайомі в ночі перетинали Корчова-Краківець, 2 кордони пройшли за 40 хв :)
   
  Останнє редагування: 10 Березень 2019
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 12. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Я не сперечаюсь, що бариги часто поводяться не зовсім так, як належало б.
  Але в черзі, крім бариг, є звичайні люди.
  Є літні, вагітні, з малими дітками.
  Є люди, яким на літак, яким ще тисячу км пиляти за кермом, і виснажливе маринування на кордоні - не найкращий початок подорожі і не найкраще рішення з точки зору подальшої безпеки в дорозі.
  В мене знайомий рік від‘їздив до Варшави з хворим на рак дво-річним сином. Вони не могли літати, малого нудило постійно від хімій, тому завжди їздили на авто.
  То наші пропускали до шлагбауму без черги завжди, і в обхід всіх черг всередині пускали. А поляки - як під настрій попадало. Бо ж всі українці на їхній погляд, бидло, і тільки шукають легких шляхів (це я про «маніпуляцію» на хворій дитині, якщо шо).
  Ну не має так бути.
  А не пошкодувати глибоко вагітну жінку, і після годин чекання порадити «зробити свої справи» на очах у всіх тих «бариг» в смердючій кабінці, та ще й розказувати, чи треба було їм (таким вагітним) їхати за кордон - це просто хамство і зверхність.
  Як мене нервує моя робота до такої міри, що я починаю ненавидіти людей - я міняю роботу (це я про роботу в кол-центрі одного моб оператора, коли я реально почала ненавидіти людей, бо міряла всіх по тих неадекватах, які в той час дзвонили «до оператора»).
  Але ж нашо міняти такі вигідну роботу прикордоннику? Там і хабарі і відчуття влади над натовпом залежних від твого рішення змучених в чергах людей.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 13. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Абсолютно згідна з @Kroshka Enot. Хоч вже давненько не була у Польщі, та бажання так і не з‘явилось. Особливо після прочитаного. Останнього разу теж була вагітна, з добре помітним животиком, з 2-ма дітьми у авто, в спеку. Хамство і зверхність не мали меж. Як то мене курвило. Але куди ти дінешся? Нахамити і валити на інший кордон у іншу чергу?
   
 14. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  Ви хоч без дитини їздите. В жовтні дорога Варшава-Львів-Варшава зайняла нам 30 годин.
  Їздимо на Раву.

  Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 15. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  думаєте там краще?угорці ще вміють посвоєму говорити і злитись, що ви не розумієте що вони ви від вас хочуть. Поляки хоть машину на яму заганяють, а угорці можуть просто на митному контролі розбирати машину (навіть знімати крісла і пробувати виковиряти все можливе з салону), відповідно вся черга не рухається і спостерігає за процедурою огляду.
  Для мене найоптимальніший спосіб перетину кордону - поїздом. Правда лише 3 рази перетинала, але кожного разу було спокійно і без зайвого бубніння.
   
 16. KristinaRoc

  KristinaRoc New Member

  Недорогий готель недалеко від центру Відня порадьте, будь ласка. Я. в принципі, на букінгу один замовила, але ще шукаю.
   
 17. onebyone

  onebyone Well-Known Member

  Є такий сайт як Airbnb .com багато пропозицій та є відгуки , що дуже важливо


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
 18. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  в Відні дуже гарне транспортне сполучення. Є і метро і електрички. Як на мене сміливо можна брати і далі від центру.якщо обмежений бюджет)
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 19. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Дівчата, розкажіть мені нюанси вивозу за кордон дитини, якщо присутній один з батьків (батьки розлучені), або якщо з батьків не присутній ніхто.
  Знаю, що потрібен нотаріально посвідчений дозвіл саме на ту особу, з якою дитина перетинатиме кордон.
  Питання: чи в дозвіл можна вписати двох осіб? Як такий дозвіл оформити на трошки довший термін? (Умовно, чи можна надати дозвіл не на одну поіздку, а на який термін (рік, наприклад)
  Чула, що останнім часом вимагається, щоб був перелік країн вказаний, куди дозволяється вивозити дитину.

  Крім дозволу, які ще документи треба мати? Закордонний паспорт, страхівка.
  Що ще?
   
 20. nibysh

  nibysh оптимістка з сумнівами

  @Kroshka Enot, дозвіл на 2 роки. Перелік країн. Свідоцтво про народження.
  Дозвіл на одну людину ( здається).
   
  • Інформативно Інформативно x 1