Як з'їздити за кордон?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Diana, 6 Жовтень 2009.

  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ой, тут все дуже тєжко.
    Прочитала допис посла України в Австрії, поки що ще нічого невідомо
     
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    можна перелік країн оприлюднити)))?
     
  3. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Вкладення:

    • Інформативно Інформативно x 1
  4. HannaP

    HannaP New Member

    У мене Греція на носі. Ех...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

  6. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

  7. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Ну от я вище питала: список є. А де є якийсь документ, шо підтверджує оте скасування? Бо "МОЗ скасувало, сказало" - до справи не підшиєш.
     
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Читала на фб відгуки людей, які перетнули кордон 17 червня, нікого на самоізоляцію не відправили (кордон в сторону України).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

  10. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ггг :) годину тому їхала в транспорті і у фб прочитала що Україна все ж таки увійшла в список країн, для яких відкриються кордони. Було дивно, аж зраділа (на жаль не на довго, більше тої сторінки знайти не можу).

    Зараз розвелося дуже багато перевізників, які возять по біометрії (підроблені робочі запрошення). Це вже розкусили в країнах ЄС і почали перевіряти.У Німеччині затримали українських заробітчан: бус конфіскували, людей арештували - Це моя Україна
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    якщо у Вас польські документи, то для Вас кордони відкриті. Читала у фб, що відновлять навіть авіасполучення.
    Як обіцяла, відписую про те, як проходить карантин. Поїздка на власному авто Відень-Львів-Відень. Людина у Відень повернулась минулої суботи.
    Для тих хто приїжджає з "зеленої" зони карантин не потрібний. Щоб повернутися з України в зелену зону, потрібно або 14 днів карантину (але тоді і всі хто проживає в тій квартирі також на карантині) або тест. З українським не хотіли заморочуватися, тому робили у Австрії. Є 2 варіанти - в аеропорту, відразу після прильоту і чекати 4 -6 год, ну і вартість 190 євро, або на дому (160 євро і чекати більше ніж добу). При приїзді замовляєте тест і до Вас приїжджає бригада і бере мазок з носа (лише цей тест Австрія визнає). Якщо тест буде позитивний, тоді на карантині будуть всі, з ким ви контактували після приїзду
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    лише на 2 дні. сьогодні вже на сайті пограничників Укаїни в списку немає. Я майже купила квиток зі Львова до Варшави))). І ще сьогодні додали, що всі громадяни Польщі можуть вїжджати без карантину.
    --- дописи об"єднано, 3 Липень 2020 ---
    я просто не можу збагнути безглуздість того всього. чоловік, який є водієм-далекобійником-міжнародником, може поїхати на Україну і хоч ходити обніматись/цілуватись з хворими на коронавірус, може вїхати до Польщі з України і не бути на карантині. Але, якщо вїжджати будемо обоє, то на карантин підемо обоє.
     
    Останнє редагування: 3 Липень 2020
  14. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @Basyanya, тобто громадяни Польщі менш вразливі, аніж громадяни України, в'їжджаючи з тієї ж самої території України, тому карантин проходити не мають?
    Ех... Нитка здорового глузду для мене втрачена остаточно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    На сайті посольства України в Греції є інформація, що українців не пускають і транзитом також.
    Які були в прилетівших українців документи невідомо. Про мету також не написано. Греція не пускає чи з тестами чи без так я розумію.
     
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Угорщина з середи закриває кордони :sad:
    На скільки зрозуміла, на транзит також. Зараз всі перевізники скасовують свої поїздки.
     
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Про транзит пишуть таке:

    "Однак, обмеження не поширюються на іноземців, які перетинають Угорщину транзитом, а також працівників транспортної галузі та представників бізнесу, які їдуть у відрядження, але їх стан здоров'я будуть перевіряти."

    Що значить "стан здоров'я будуть перевіряти" - не уточнено...
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 2