Як з'їздити за кордон?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Diana, 6 Жовтень 2009.

  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    Не знаю чи сюди, але іншою теми не знайшла.
    Хто знає, яка зараз ситуація на кордоні з Польщою? Все там спокійно?
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    Бачу, що плівка на вікнах - то проблема не тільки нашої родини))). Я за "зняти", чоловікові не хочеться. Каже, що літом зручно, та і виглядає авто краще тощо. А мені ввечері їхати темно, та і за кордон їдучи не хочеться весь час переживати. Чоловік їздив на тому авто вже разів з 5 за кордон - все було Ок. Вчора на кордоні з Угорщиною виникли якісь нюанси, але чоловік якось відмазався. Але мене така ситуація напрягає. Вже навіть вмовила то зняти, але в нас і на лобовому склі є. Пішов, пробував шрябнути - не йде. Хоча з бокових легко познімалась. Тепер от думаємо, чи то їхати до професіоналів і платити за то гроші, чи їхати з тим закордон, чи вже не знаю що))).
     
  3. vitek

    vitek Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    Спокійно))) А чому має бути інакше?
     
  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    Вчора на Шегинях навіть живий ланцюг був..
     
  5. vitek

    vitek Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    Та добре ,що був))) І що, транспорт не пускали до пукту пропуску?
    Вчора їхав знайомий через Краковець, то все було, як завжди.
     
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    а з чого ви взяли що не пускали?)
    живий ланцюг був через піший перехід.

    Чоловік сьогодні через Раву їхав. Теж все, як завжди.

    Тільки, каже, поляки сміються з нашої демократії. Кажуть, що скоро ми до Молдови будем їздити по шенгенках.
    Отака ма Європа((
     
  7. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    Підкажіть, якщо їдуть двоє батьків з дитиною, дитина має візу в мами в паспорті. Там тре ше якісь додаткові документи чи паспортів батьків достатньо?
     
  8. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?


    Нічого не потрібно.



    Надіслано з мого iPhone, використовуючи Tapatalk
     
  9. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    Перевірила шопінг візу на контролі в Німців, аеропорт Дортмунд. Взагалі нічого не питали, відкрили паспорт, штамп, гуляй здоровий. Можливо то ще з ситуацією в Україні пов'язано, бо тут по всіх новинах ми.
     
  10. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    Напишу ще тут, бо дуже треба знати.
    В мене декілька питань, трохи тупуватих, але я вже призабула.
    1. Чи обов`язково робити паспорт за місцем прописки? (бо знаю, що знайома подавала десь в центрі, там загальний відділ чи як?)
    2. Мій чоловік з Сокаля. Йому в Сокалі і робити?
    3. Дитині немає рочку. Його вписують в документ, чи як? Щоб мати змогу втрьох їздити.
    4. Підкажіть, які документи є обов`язковими (бажано з цінами), щоб не розводили на зайві гроші.
    5. Якщо подавати не в скорочені терміни, то як довго будуть робити? Колись місяць чекала, а зараз скільки? Дякую.
     
  11. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    А ви летіли з України чи з Польщі?
     
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?


    1. Можна за місцем прописки, можна у Львові, в обласному відділі, здається вул. Залізнична (можу помилятись), але погугліть, знайдете без проблем.
    2. Див. П.1
    3. Можна вписати в паспорт мами або батька, можна в в двох одночасно, переважно вписують до мами.
    4. Тут в нас є тема про закорд.паспорт за 170грн, я на практиці з таким не стикалась. В районі платили близько 400грн. Ну додайте ще нотаріальний дозвіл на вписання дитини (150 грн.)
    5. Офіційний термін 5-6 тижнів. Кажуть, що серйозних затримок з видачею нема.
     
  13. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    fiesta, якби з Польщі то які ж там кордони?:) Зі Львова.
     
  14. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    Це вже не перша шопінг віза в паспорті? На який термін видана?
     
  15. koroljok

    koroljok Well-Known Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    якщо дитину одночасно вписують у паспорти мами і тата, то нотаріальної згоди не потрібно. Я платила лише за послуги і давала 2 фото
     
  16. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    Дівчата, особливо хто часто їздить в Польщу. Маю летіти з Жешівського аеропорта. Як добиратись до аеропорта, і чи дорого придбати мобільний інтернет? Який оператор кращий? Можливо є якісь нюанси? Буду дуже вдячна за поради!

    Надіслано від мого LG-P765, використовуючи Tapatalk
     
  17. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    Дівчата, хто їхав машиною з польським шенгеном через Угорщину - якісь можуть бути проблеми? Що казати? Що їдем в Будапешт, наприклад? У нас буде бронь готелю в Будапешті.

    І ще підкажіть про бронювання через букінг. Прийшло на ел.пошту підтвердження від букінгу, а чи це означає, що вже заброньовано і буде все ок чи ще від самого готелю має щось прийти на підтвердження броні?
     
  18. tuti

    tuti Well-Known Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    На кордоні показуєте це бронювання (роздрукувати треба) і не мало б бути проблем (але угорці народ специфічний, ми скільки разів не їздили, постійно на кордоні якісь пригоди були).
    Стосовно готелю, то це і є підтвердження того, що готель за броньований. Нам ніколи готель не відправляв персонального листа. Бувало деколи писали, уточнювали чи треба дитяче ліжечко.
     
  19. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    теж таке вже десь читала про угорських митників. Ох, а ми вперше будемо самі їхати, як запанікуєм...
     
  20. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    не знаю чи сюди, але маю питання : потрібно забронювати квитки на літак, власне забронювати, а не купити, бо ще не факт що візу дадуть, а бронь необхідна для отримання візи. Порадьте сайти де можна зручно переглянути відповідні рейси і зробити бронь або( в пп )фірми у Львові, які тим займаються. І я десь читала, не згадаю де, що часто туристичні компанії викуповують квитки на популярні напрямки і потім ніде, крім як через турфірму, квиток купити нереально - чи це правда?
    ну і вдячна буду якщо підкажете адреси сайтів, можливо туристичні форуми абощо, на яких можна зручно знайти відгуки про готелі