Як з'їздити за кордон?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Diana, 6 Жовтень 2009.

  1. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    Я можу помилятись, але тепер бронювання квитків не можливе ( на сайтах авіакомпаній, яких я знаю)
    Вибираєш квиток, і зразу ж просить номер кредитки, оплату знімають в лічені секунди!
    Єдиний вихід, купувати квитки, які можна повернути в разі відсутності візи!
     
  2. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    Нам коли в штати купляли то говорили що можна буде повернути в разі чого. Але то дійсно тре заходити на сайти авіакомпанії і читати. Навряд чи тут в нас є людина-енциклопедія по компаніях-авіаперевізниках:) На бюджетники точно тре платити відразу і там нічо не повертається.

    ---------- Додано в 11:41 ---------- Попередній допис був написаний в 11:36 ----------

    Тур фірми вам представники зараз точно накидають ПП про свої послуги, але те ж саме ви можете зробити самі. Скажіть хоча б напрямок, тут народ добряче літає, може шось підкаже. А готелі то букінг.ком давним-давно відомий і славний :)
     
  3. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    напрямок - Кріт. Просто я не можу розібратись з авіаквитками, вперше це роблю - знаю що є прямі рейси зі Львова, але коли вводжу дати - жодного нема, не знаю чи через те що вони літають не щодня а я вибираю не той день тижня, чи тому що їх нема в наявності, бо то пік сезону( кінець липня-початок серпня). Дивлюсь на скайсканері, можливо хтось порадить інший, зручніший сайт
     
  4. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    Туди просто можуть літати чартери, а на них хіба дійсно через тур фірму.

    ---------- Додано в 16:19 ---------- Попередній допис був написаний в 16:16 ----------

    Можете зайти на сайт музенідіса, а там є таке віконечко типу онлайн консультації. Спробуйте в них розпитати про такий рейс. Шось я так пригадую що цього року хіба Салініки зі Львова лишились. Але можу помилятись.
     
  5. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    дізналася - зі Львова дійсно немає авіаперельотів на Кріт, прямі тільки з Києва(( крім того квитки можна купити не раніше 2 тижнів перед вильотом, тобто щоб купити завчасно, оформити візу і спокійно чекати рейсу - не вийде, все впритик - віза хоч і робиться до 10-14 днів, але якось страшно відкладати все на останній момент. А я хотіла сама купити квитки, обрати готель, оформити візу, але тепер вже не знаю... хіба що обрати інше місце для відпочинку, тим більше що зовсім не хочеться з дитиною ще й до Києва і назад товктись...

    ---------- Додано в 18:16 ---------- Попередній допис був написаний в 17:28 ----------

    хм, дивно - вирішила глянути на сайті львівського аеропорту (жахливо незручний сайт, до речі), оппа, а там якраз був виліт в Іракліон, Кріт. Глянула - а дві компанії обслуговують зі Львова рейси цього напрямку Мау і Роза вітрів. Тобто вильоти таки є
     
  6. Djusja

    Djusja New Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    Планую їхати до Німеччини автобусом. Де краще купувати квиток, у якого міжнародного перевізника? я дзвонила у ЄВРОКЛУБ на Стрийській, 109 (автовокзал). Може ще хтось порадить, де краще придбати квиток.
     
  7. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    Підкажіть, щоб не мати проблем під час подорожі Європою власним авто, права мають бути тільки нового зразка? старі не підійдуть?
     
  8. Megan

    Megan Well-Known Member

    Підійдуть. Все ок.

    Щоб точніше - чоловік іздить по Європі зі старими ( ламіновані, фото вклеєне), запитань не було ніде. Я маю пластикові - ніц в Німеччині не казали.
     
  9. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    Дівчата, чи правильно я зрозуміла, що вартість перельоту Візейр складається власне з ціни за квиток для особи (вказується при виборі рейсу) + плата за багаж 30 євро за місце?
    Щось там ще потрібно буде додатково оплачувати? Підкажіть, будь ласка, з досвіду хто літав з ними.
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    ні. Ціна яка вказана-остаточна ціна, доплата тільки якщо додатк. багаж. В ціну квитка входить багаж 30кг/особу. Врозділі про допустимий багаж почитайте, там є і розміри допустимі для валізи

    ---------- Додано в 10:46 ---------- Попередній допис був написаний в 10:45 ----------

    Ви навпаки можете пзменшити вартість квитків, приєднавшись до дискаунт клуба віззейр( 540 грн здається коштує)
     
  11. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    Не знаю як правильно, але чоловік їздить з правами виданими ще за часів союзу. На кордоні ще ніколи не питали посвідчення водія.
     
  12. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    От коли ж нарешті в нас будуть доступні дійсно дешеві авіарейси?
    Зараз моніторю питання і ніби найвигідніше з Варшави летіти - навіть з урахування вартості автобуса Львів-Варшава виходить вдвічі дешевше, ніж зі Львова чи з Києва.

    А чи можуть бути певні проблеми/питання в аеропорту Варшави у нас з польською шопінг-візою (рейс Варшава-Мілан)?
    Чи потрібно буде пред"явити бронь готелю в Італії і т.п.?
     
  13. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    Ніколи з Польщі не було питань чи проблем з шопінг візою. Призначення мали: Барса, Пальма, Берлін, Гамбург з Кракова чи Катовіц.

    ---------- Додано в 13:01 ---------- Попередній допис був написаний в 12:57 ----------

    А з 5 червня планують підписати Вільне Небо, але коли це приведе до приходу до нас бюджетників хтозна. Писали що як мінімум тре безвізовий режим для збільшення пасажиропотоку
     
  14. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?


    Те, що чоловік іздить зі старими правами, ще не означає, що так можна. Як і те, що на кордоні не перевіряли. На кордоні не зобовязані перевіряти права. Але раджу вашому чоловікові таки змінити права, бо такоі держави, що іх видала, вже не існує. Ну і, напевно, фото теж дуже відрізняється від "оригіналу".
     
  15. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    Каті, трохи "обнадьожили", але ненадовго. Я 10 раз перечитала правила і зрозуміла, що у випадку вильоту з України (авіаперевізник Візейр Україна) одне місце багажу на особу - безкоштовно, але от з Польщі такого немає і треба платити за кожне місце багажу додатково до вартості квитка 30 євриків.

    А хтось літав з Варшави Візейром?
     
  16. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    Бо з Польщі вже не візейр Україна і має свої правила. Я літала з Катовіц ними. І не тіки багаж а наприклад вже тоді реєстрація в аеропорту в них була платна також, а в нас он тіки недавно то ввели.
     
  17. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    так, то вже Візейр Угорщина. Тому мабуть треба буде зареєструватись на посадку через Інтернет, тоді безкоштовно.
    Ох, складнувати то все наразі мені виглядає.
     
  18. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    В Україні вже теж тре через інет реєстуватись, інакше плати. А ніц складного там нема :)
     
  19. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    Я літала. Про багаж Ви все правильно написали. Ми брали одне місце багажу на двох.
    Перевізник- Візейр Угорщина.
     
  20. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Як з'їздити за кордон?

    Можливо. То так мені на перший раз виглядає.
    Вчора ледве викупила квитки - чотири рази мені сторінка Візейру зависала якраз на останньому етапі - оплаті. Я з переляку думала, що вже мені 4 рази ту суму зніме з карточки.
    Реєстрацію на посадку вже залишила на пізніше, бо замучилась, поки замовляла квитки.
    А ви надовго летіли? Я теж одне місце зареєструвала, а тепер буду думати, як взяти поменше речей, щоб вкластися в ліміт :girl_sad: - по парі майок і шортів на кожного чи що?..