Які у Вас двері?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Gajka, 22 Грудень 2010.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Meriroma, брат робив буквально недавно. І ніби нормально все (ще не бачила). Теж давала телефон Ярослава, але чи він, чи напарник робив, не знаю. Брат задоволений і ціною, і якістю).
     
  2. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Уточніть при можливості деталі))
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    де можна замовити розсувні двері? Є в папакарло, брали в них всі міжкімнатні, але більше не хочемо зв"язуватися з ними
    --- дописи об"єднано, 14 Березень 2017 ---
    @phobika @Rodionochka Дівчата, зразу перепрошую, якщо про це писалося раніше в темі, просто з дітками не маю часу листати тему.... Побачила жалюзійні двері, прочитала, що вони з Епіцентру. Нам треба жалюзійні в туалет поставити. Не знаємо як то зробити, бо це ж треба і ті боковинки підібрати по розміру, і петлі ставити. Той майстер все це робить? Нам би ще. правда, пофарбувати двері у білий колір.... Можна його контакти у ПП, будь ласка?
     
  5. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Nyashka, цей майстер все нам зробив, і коробку, і налічники, і петлі врізав, і встановив, і взяв якісь смішні гроші. Але він нас ще й паркан робив, тому може порахував дешево). Телефон спробую знайти. Як не знайду, то ще форумлянка Nibuch його контакти має.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Треба нам замінити вхідні двері (на дві квартири). Вимоги - не китайські, якісні, добротні, зі "складним" замком (щоб не за хвилину відкривався зловмисниками). Мабуть краще повністю закриті, без шкла.
    З чого почати пошуки? І може по цінах зорієнтуєте :)
     
  8. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, а хтось ставив у себе міжкімнатні "Меранті плюс"? Що можете сказати, як вони в експлуатації?
     
  9. Anzelka

    Anzelka New Member

    А у Вас нема фотки вже готових дверей? Це моя мрія мати жалюзійні двері. В епіцентрі я теж бачила, але не розумію чи потрібно їх фарбувати? бо я білі хочу.
     
  10. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Хтось може поділитись відгуками про двері terminus?
     
  11. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    ДЕ ДІСТАТИ ДВЕРІ-КНИЖКА у Львові!?
    Серйозно прорахувались з дверима в кухню. Планували розсувні, щоб ховались за шафу в коридорі, але надто пізно зрозуміли що пе просто ширма з дверного полотна яка висить на відстані 4 см від стіни і фактично не затримує жодні запахи з кухні. А робити розсувні купейного типу, що їздять в гіпсокартонному коробі, немає можливості бо вже є шпалери і підлога.
    Шукаю щось таке і де його можна подивитись вживу
    [​IMG]
    Можливо хтось таке робив і поділиться досвідом, або ж в когось є розсувні двері які не так далеко висять від стіни - поділіться фото і контактами.
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Конструкція займає до 14 см від стіни. Залежно від фурнітури.
     
  13. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Яка відстань від проходу до полотна дверей? Запахи затримуються? Чи є протяг?
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Виглядає отак, щітка власне від протягу і шуму. WP_20171204_001.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Дякую. Таке мені подобається, залишилось лише чоловіка переконати що йому теж подобається ) Полотно дверей гладке? при розсуванні/засуванні щітка "гладить" полотно дверей?
    А де Ви замовляли (можна в ПП)? І орієнтовна вартість, бо хочеться замовити всі двері в одному місці щоб всі були одного кольору.
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    так, двері мальовані дерев"яні, щітку брали в епіцентрі
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Є в когось може останні відгуки по вхідним дверям. Бо щось не знаєм куди йти і що шукати.
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Каховські брала восени, на Кн. Ольги є салон. По ціні вище середньої, мені подобаються всім. І на вигляд гарні, і легко ходять. Замки motura до них взяла. А так загалом, то Двері Білорусії популярні, теж на них дивилася. Але йпрст, взяла міжкімнатні, то з тими замірниками трохи приколіа було (їхати далеко, не хочуть, не можуть), тепер от чекаю на 2 дверей вже півтора місяця, а ще певно з монтажем таке саме буде. Короч по сервісу вони мені не подобаються. Ще подивлюся, як встановлять. В тих майстрів з Кн. Ольги все чітко до хвилини, що менеджер, що підрядники.
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    То який виробник?
    Теж маємо замки Mottura (двері Страж).
    Десь через рік один з замків почав барахлити: закриватися на 2 оберти замість 4-рьох, при чому раз - так, раз - так.
    Муж каже, що то при встановленні десь не до кінця по рівню двері виставили.
    А я все таки думаю на фурнітуру, бо якби дійсно двері осіли, то вони б постійно не закривалися так, як треба.
    В когось таке було?
    І куди звертатися для усунення такої проблеми?

    До самих дверей претензій немає - вони виконані якісно і повністю відповідають моїм очікуванням.
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    На скільки я зрозуміла, то Новий світ, але може я помиляюся
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1