Які у вас стелі?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем levandivka, 22 Грудень 2010.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Хто сказав? (с)
    Жіноча логіка?

    Чорну стелю?
    Тоді краще вночі, фоти чіткішими вийдуть.
     
    Останнє редагування: 22 Грудень 2010
  2. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Які у вас стелі?

    а я дуже хочу натяжну
     
  3. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Весною плануємо ремонт у вітальні(наразі наша спальна) і я настроєна на натяжну стелю. Можливо хтось може поділитись враженнями та фірмами(можна в пп)
     
  4. Vitutu

    Vitutu New Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Ми зробили натяжну стелю у вітальні, я нею дуже задоволена :girl_tender:(завтра покажу фото).
    Також, натяжна у спальні, однак нею я не задоволена :girl_nea:
     
  5. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    А я хочу поради. Починаю ремонт в кімнаті, і маю питання - у вас між стелею і стіною плінтус є? такий звичайний пінопластовий? в мене буде звичайна рівненька біла стеля, стіни - в кольорі. Я зараз маю той плінтус, і думаю, що не хочу його знову. Чи можна так на кутик рівненько помалювати чи потрібно давати якийсь перехід? що можна придумати замість плінтуса?
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    а навіщо щось придумувати замість..Просто не давайте й усьою
    Імхо-пінопластові плінтуса то вже вчорашній день
     
  7. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Так я теж такої думки. Але я не знаю як вийти з ситуації. Тобто наказати майстрам що так рівненько помалювати - стелю білим, а стіни в колір, і в акураті по згині? я щось не впевнена,що так можна акуратно зробити. У вас так є ? Тобто я не вимагатиму від них неймовірного?
     
  8. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    діло говориш, цьоцю...що я навоювалася зі свекром і мужом,що то вже вчорашній день:girl_devil:

    ми так і робили..правда,в 1 кімнаті в нас гіпсокартону трохи, в іншій-зімітували по периметру на пару см нижчу стельку,а вітальню залишили "голу", бо плануємо там натяжну,коли фінанси трохи "прискачуть" на білих конях..разом зі снігом:girl_crazy:
     
  9. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    я думала над таким варіантом, але в мене звичайна квартира - висота 2,5 м. якщо опустити стелю на пару см чи не буде ефекту "падаючого даху" ??? і який відступ допустимий?

    ---------- Додано в 23:34 ---------- Попередній допис був написаний в 23:32 ----------

    - тобто ви робили стелю в рівнях???
    я щось не уявляю як то зробити.... в кого я придивлялась до того питання (як люди зробили ремонти) , то там були обої ......
     
  10. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    в нас теж 2.5
    в дитячій -гіпсокартонну конструкцію і стіни закатали у фісташковий,стелю - в моолочний....акуратно чоловік відводив на стиках і новпроблєм
    [​IMG]

    а спальня у нам мацюпусінька і на північній стороні,тому гіпсокартон там ніяк не йшов...зімінували з пінопласту (десь 5 см) по периметру...
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    так, в мене атк на кухні. Стіни-фактурна штукатурка, на стелі просто фарба. на стиках все акуратно, головне щоб майстри вмєняємі були
     
  12. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Vitutu а чим не задоволені? Ну і звісно якщо можна закиньте фото
     
  13. Vitutu

    Vitutu New Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Вибачте, що довго не відписувала. Ось фото стелі у вітальні. (вона мені подобається)
    [​IMG]
    Незнаю чи гарно видно, натяжна стеля у двох фігурках: коло і півмісяць. Там де півмісяць, під натяжною стелею є підсвітка (ввечері вигляд просто супер - Місячне сяйво).
    Фото зі спальні, на даний момент, не можу зробити (чоловік забрав у відрядження фотоапарат). Не сподобалося у спальні те, що колір натяжної стелі вийшов зовсім не таким, як я замовляла.
    На вихідних можу зробити детальніші фото (якщо цікаво)
    Робота майстрів на відмінно.
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    А хтось має натяжну стелю в кухні? Як вона зі сторони практичності? Бо собі планую в кухні натяжну робити...
     
  15. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    В нас мабуть будуть натяжні по всій квартирі. Виключно матові та білого кольору.
    У дитячій та спільні точно будуть тканинні (з ними комфортніше, стелі дихають і не електризуються, міцніші набагато). В кухні-ванні-туалеті — однозначно плівочні, щоб можна було мити і щоб на 100% захищали від ймовірності затоплення сусідами зверху. Ну а в коридорі та вітальні ще не знаю... можливо теж плівочні, в коридорі тому що дешевше, а у вітальні для того, щоб можна було дати зсередини підсвітку (бо тканинні не просвічуються). Все ще тільки в проекті, тож в кого будуть поради чи зауваження — говоріть.

    В кого не питав — усі хвалять. Жодних нарікань не бачив. Тільки щоб фірма-виробник була нормальна, бо різне китайське ґе може мати погану якість, давати запах, тощо.. Ну і фірма, яка буде встановлювати повинна бути не «Вася+Пєтя з гаража навпроти»
     
  16. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Які у вас стелі?

    А я з нову з своїми проблема
    Темка мало активна, але можливо хтось нещодавно стикався з натяжними стелями і може щось порадити
    У мене 2 варіанти
    - французька натяжна стеля(відома фірма, колись там працював мій брат) по 320 грн/м
    -координати дала Vitutu, передзвонила сьогодні, вони нвзвала ціну за німецьку 170 грн/м
    На 10 метрах різниця порядна:girl_phone1: Буду вдячна за будь-яку інфу
     
  17. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Німецька/французька - не в тому суть. Можливо та французька за 320грн то була тканинна Clipso, а німецька за 170 - плівочна, тоді зрозуміло чому ціна відрізняється. Кожна з них має свої переваги, залежно від того куди ставити хочете. Ванна-кухня-туалет — плівочну однозначно.
     
  18. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Які у вас стелі?

    звітую і тут і тут рахували плівочну, просто розумію що фірма більш розкручена тай все
    подзвонила, приїхали-порахували,приїхали-встановили
    Вигляд супер! Після закінчення ремонту зроблю фото
     
  19. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    То Ви всетаки взяли ту по 170грн/м?
     
  20. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Які у вас стелі?

    так, і виглядом дуже зайдоволена
    дівчата 170 грн це приблизна ціна, все рахується індивідуально
    вітальня 10 кв м вийшла 1900, ванна 4 кв м 850 грн, як я розумію чим більша площа тим дешевше за кв м