Які у вас стелі?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем levandivka, 22 Грудень 2010.

  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Точно таке ж враження, на стелі колір "слонова кістка", а в руках персиковий. Дивина)
     
  2. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Дівчатка, ще пишіть якого виробника плівки ви обрали, де вибирали?
     
  3. Mawa

    Mawa Member

    Привіт. Напишіть відгуки про свої стелі, виробник? А то ціни на встановлення різні, то напевно від якості плівки залежить?
     
    Останнє редагування модератором: 15 Червень 2015
  4. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    дівчата, а після встановлення натяжної стелі довго тримається запах гуми? коли влітку спека чи не смердить гумою в кімнаті де натяжна стеля?
     
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну в мене взагалі ніколи не смерділо. Причому стелю робили 7 років тому і вибору особливого не було. Все було в одну ціну і дорого. Тому не знаю, дорого -- бо альтернативи не було, чи дорого -- бо якісно і тому не смерділо...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Прошу контакти перевірених майстрів для натяжних стель.
     
  7. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Може хтось в курсі. Одна фірма готова виїхати і зробити стелю за кілька днів, інша каже, що плівку під наші розміри ріжуть на заводі, тому чекати з 2 тижні треба, але гарантія 15 років. А в оцих, що ріжуть самі, ніби стеля за років 5 може провиснути.
    Підкажіть щось.
    І ще раз прошу контакти перевірених майстрів.
     
  8. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Ми десь місяць тому стелю робили. Плівка ,,іхала,, 4 дні, але нам сказали,що то співпало бо було вже достатньо замовлень. Тому два тижні цілком реальний термін. Хоча багато фірм рекламують встановлення протягом 2 днів.
     
  9. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Порадьте хороших майстрів по монтажу натяжних стель, бажано не дорогих))
     
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Тільки починаю "включатись в тему". По ходу виникає маса питань.
    1. Яка різниця між тканинними та плівковими натяжними стелями?
    Думала в спальню давати тканинну, бо вона екологічніша, а чоловік каже, що то буде пилозбірник, а в мене астма.
    По ціні тканинні набагато дорожчі?
    2. Ще прочитали, що на площі від 20 кв.м. натяжна стеля (яка б якісна вона не була) з часом провисне. В нас акурат 20 кв.м. стелі. В когось є натяжна стеля на такій площі? Як вона себе поводить?
    3. На скільки см. опуститься рівень стелі після монтажу? (В нас висота кімнати 2,50 м чи 2,60 м, навіть тих кілька см так шкода, що капець:girl_cray:)
    4. Якщо не помиляюся, десь на ДП зустрічала інфо про сумісність натяжних стель та ЛЕД панелей. А де, знайти не можу. Тицніть носом, будь-ласка.
    З іншого боку знайшли для себе безумовні переваги натяжної стелі:


    Ну і буду вдячна за контакти перевірених фірм та хоч приблизні ціни на такі стелі на сьогодні.
     
  11. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    рівень опуститься на "довжину " світильників. ми в ванній кімнаті робили, світильники точкові, то майстер нам сказав, що перше тре світильники купити , і тоді вже орієнтуватися . см 5-6 точно.
    я дуже переживала ,що стеля буде смердіти гумою. ні, після встановлення хіба день був присутній запах.
    ми ставили плівку глянцеву -мені такі більше подобаються.
     
    • Корисно Корисно x 1
  12. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Світильники як точкові так і звичайні повинні бути в момент натягування стелі, принаймні ми так робили. Вони після того як натягують вирізають у плівці отвір під світильник і чи точку і наклеюють спеціальний обвідок довкола. Я переживала, що на площі 18 кв.м. будуть натягувати з частин, але зараз є великі плівки безшовні. Я поки нічого не можу сказати з + чи -, ще на новій квартирі не живемо.
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В подруги просто поробили отвори з тими обвідками в тих місцях, де вона сказала, бо робили ремонт одним махом, і були більш нагальні потреби на той момент, ніж світильники.
    Але так, як Ви кажете, краще, бо потім можна довго і нудно підбирати підходящий світильник.
    До прикладу, іншому знайомому під 1 світильник потрібно було 4 отвори в стелі. Добре, що він вже його мав.
    Цікаво, чи можна потім доробити отвори? Навряд. На ютубі дивилась, як роблять отвори під споти, то спершу робляться і засвердлюються закладні, а потім вже натягується стеля.
    --- дописи об"єднано, 10 Січень 2016 ---
    Дівчатка, а як все таки стосовно ЛЕД панелей? Можуть вони такі отвори зробити? І чи буде матеріал стелі сумісний з таким видом освітлення? Бо в інтернеті написано, що максимально дозволена потужність ламп - 40 квт.
     
  14. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    У нас лед, лише круглої форми, квадратні на жаль не підійдуть під натяжну стелю, лише круглі. Принаймні наші майстри казали таке, хоч мені дуже подобаються квадратні, то ж такі поставили собі там. де гіпсокартон на стелі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. kyca

    kyca Member

    image.jpeg Хто робив поєднання гіпсокартону з натяжним?Цікавить питання чи на висоту стелі 2.55 краще просто натяжну, чи в поєднані з гіпсокартоном, щось по типу як на фото(тільки без внутрішнього світла) чи не буде візуально цей гіпсокартон зменшувати висоту стелі і давити на голову?:girl_in_dreams:
     
  16. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Дівчата, замовляємо собі стелю і є у мене таке відчуття що на деякі комплектуючі майстер суттєво завищує ціну. Може хтось підкаже же їх можна придбати у Львові?
     
  17. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    в нас приблизно така, з внутрішнім світлом і бокове лише на двох протилежних сторонах
    думаю це залежить від розміру та форми кімнати
    в нас більше квадратна, приблизно 28м2, без гіпсокартону, просто натяжна було б негарно точно
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчатка, підвели мене майстри, яких в цій темі радила Оленка @amaretto .


    В жодному разі не подумайте, що я нарікаю на рекомендацію. Навпаки, знаючи, яка Олена скрупульозна, впевнена, що якщо вона тут радила цих майстрів, то в неї все склалося набагато краще ніж в мене. І якби в мене справа дійшла до монтажу, може я б теж була в захваті.
    Але я не настільки себе не поважаю, щоб напрошуватися на ласку найманих майстрів, щоб вони зглянулися і дали мені привід заплатити їм гроші.:girl_devil:
    Тому знову в пошуках.
    Маю два питання:
    1. Добра стеля не повинна смердіти навіть відразу після монтажу? (Мене переконують, що будь-яка стеля після розігріву виділяє резиновий запах, але якщо плівка якісна, цей запах вивітрюється за кілька годин)
    2. Як пересвідчитися, який виробник стелі? (Якщо мені кажуть, що то Бельгія, це можна якось перевірити? Якісь відтиски на рулоні, сертифікати, тощо?) Не хочеться за ціною дорожчої стелі купити китайську плівку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    @Kroshka Enot дивно і на Святослава не схоже, бо завжди все було вчасно і якісно, без затримок в домовлені строки.
    До прикладу, в тата ми покликали, поміряли, нам порахували, ми замовили і попередила що коли все перекатаємо щоб терміново їхали. Подзвонила-приїхали). Оперативно за 1-2дні, бо теж не знали коли все буде готово.
    Зараз знову буду дзвонити щоб приїхав на консультацію, бо є нюанси на стадії будови, як потім робити стелі. Інших майстрів не шукаю, співпрацюємо і далі. Шкода)
    --- дописи об"єднано, 10 Лютий 2017 ---
    Варто робити бо дуже гарно!
    В нас так, стеля в найнижчому місці 2.50, на голову не тисне за рахунок світлих кольорів IMG_20170210_210337.jpg
     
  20. Grizli

    Grizli Member

    Дівчатка і я зараз хочу робити натяжний потолок,порадьтебудь ласка перевірених майстрів....ато оголошень купа а відгуків ноль