Які журнали ви читаєте?

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Mazerati, 22 Вересень 2009.

  1. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

     
  2. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

     
  3. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

     
  4. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Відкриттям став журнал "Личности". Чоловік привіз три примірника з Сорочинського ярмарку. В нас такого не продають((( і не чула про такий нажаль раніше. Дуже цікавий.

     
  5. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Раніше читала "Единственную". Нині сама собі дивуюся, як могла витрачати на це гроші. :) Поки синочок був малий, регулярно купувала "Мой ребенок" і т.д. Поки мала натхнення і час вишивати, купувала "Настуню" і "Вишиванку". Тепер із задоволенням читаю "Вокруг света". До речі, навіть старі номери переглядати цікаво. :)
     
  6. Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    [COLOR="Magentа"]Я не читаю журналів.[​IMG]Не люблю...:girl_smile:[/COLOR]
    [COLOR="Magentа"]Ну хіба жіночий журнал "Наталі",[​IMG]і "Отдохни", "Лиза",[​IMG]"Единственная",[​IMG]"Рукоделие (Единственная рекомендует)"
    Ще абсолютно сві весільні журнали[/COLOR]
     
    Останнє редагування модератором: 3 Жовтень 2011
  7. Svjato dlja vsix

    Svjato dlja vsix New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Взагалі не читаю журналів теж...
    Їх просто не існує на українській мові ... тих, які мене цікавлять :)
     
  8. Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Ой...забула..журнал "Рибалка"...чудо просто...море хороших порад,і про наживку,і про організацію рибалки...а особливо(!)страви з риби
    П.С.українською мовою журнал![/COLOR]
     
  9. Bambook

    Bambook New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Читаю Плейбой.
    Дуже повчальні історії, цікаві думки... Трохи бракує рецептів, але хто ж ідеальний? :)
     
  10. Svjato dlja vsix

    Svjato dlja vsix New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Колись читав Юний технік...
     
  11. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Останній часом купляю журнал "Країна", досить цікаві статті зустрічаються і ще подобається, що він українською мовою.:girl_wink:
     
  12. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Читаю "Власний бізнес", "Контракти", "Власть денег", деколи ViVa, Добрые советы
     
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Ніколи не чула про журнал "Власний бізнес", треба спробувати почитати, а його можна вільно купити, як часто він виходить?
     
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Я купляю в Рукавичці, виходить десь раз в місяць здається. Мені дуже подобається. Доречі він львівський.
     
  15. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Виходить раз в місяць. Видається у львові, є статті про бізнес- початківців і про досвід бувалих, інтерв"ю з львівськими і не тільки зірками "бізнесу". Але переважно там ніхто про свій бізнес правди не розказує...

    А на рахунок журналів типу космополітан і гламуру, ель і іже з ними - там же реклама косметичних препаратів тільки хай класу, одяг тільки розкручених марок. Не задумувались чому там ніколи ніхто не напише поради про якісь натуральні методи догляду...одні спа процедури і термальні води, за рекламу яких проплачено. А заради ідей для того як вдягнутися і як нафарбуватися 25 гривень платити не вважаю вартим. Навіть медичні препарати і то рекламують у вигляді глибоко-аналітичних статей, які такими по суті не є. В останньому космополітан бачила статтю про образ дівчини-космо...шкода мені таких дівчат))))
     
  16. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Ось вже третій тиждень як "підсіла" на "Загадки історії" й на "Тайны 20 века". Супер.
     
  17. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Муж купляє "Популярную механику". Доволі цікавий журнал.
     
  18. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    LVIV TODAY англійською, віднедавна частково українською - завжди знаходжу фото знайомих, інколи анонси бувають мені цікаві. Безкоштовний журнал
     
  19. Optima

    Optima Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    буда в перукарні і почитала там Men's Health...то журнал для чоловіків, але зацікавив мене більше, ніж жіночі журнали..потім настпуний номер купила вже сама...чоловік його читати не брав, жартує, що то бабський журнал, якщо він цікавить жінок))) там реклами небагато, статті пізнавальні на різні теми, навіть рецепти є (які можна на швидку руку приготувати), єдине, шо розділ про спорт навіть не дивилася...а ше купую "Уютно і удобно", бо квартира ще в нас не обставлена
     
  20. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    а я тепер скуповую всі журнали про весілля:)
    а ще регулярно читаю "Viva!", "Секрет", "Истории из жизни"