Які журнали ви читаєте?

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Mazerati, 22 Вересень 2009.

  1. Optima

    Optima Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    я теж скуповувала журнали про весілля, але вони мені нічим не допомогли, якісь малоінформативні мені трапялися
     
  2. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Відкрили для себе новий журнал "Світ під кутом 73%" - цікавий, яскравий, пізнавальний, частково україномовний.
    До речі, рік підходить до завершення, чи плануєте ви щось передплачувати?
    Я хочу знову передплатити "Дніпро" та для чоловіка "Муратор".
     
  3. marycherry

    marycherry Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Плюс Forbes Woman - ну дуууже цікавий журнал - стільки цікавого дізнаєшся про подорожі, про різні смаколики кухонь світу (є гастрономічна сторінка), успіхи жінок в бізнесі, виховання.
     
  4. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?


    А я щось підсіла на People. Якісний глянець
     
  5. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Раніше теж читала, а зараз там нічого цікавого нема....хіба рекламки....
     
  6. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Інколи (ну дуже рідко) можу придбати "Кореспондент" або інше якесь інформаційне видання такого типу... З жіночих журналів спригнула давно - нічого корисного, одна реклама+водичка різної тематики...
     
  7. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Якось купила Б" юті, то була в шоці! Тупо одна реклама.
    Дуже подобається журнал Тиждень, думаю його передплатити. А ще читаю Київ Віклі, теж цікавий.
     
  8. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Коли писала допис, ніяк не могла згадати назву журналу :girl_blush2: купляла його кілька разів, цікаві статті, тільки ще б час мати, щоб перечитати все :girl_in_dreams:
     
  9. kusha

    kusha New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    я обожнюю журнал "Делаем деньги". Для тих, кого цікавлять новинки бізнесу і як у ньому вижити -саме той журнал. Купляю його постійно вже більше як пів року. Страшенно ним задоволена. Взагалі немає реклами!!!!!!!! Раджу придбати. Також ще подобається "Український тиждень" та "Lq"
     
  10. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Я дуже люблю кулінарний журнал Смачно !
     
  11. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Я раніше купувала "Истории из жизни", тепер підсіла на україномовні "Коліжанка" та "Життєві історії" час від часу купую Країна, Люблю готовить і передплатила на пів року "Добра кухня"...
     
  12. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    О, в моєї мами ті всі кулінарні видання вже немає куди складати :girl_phone1: попри всю компактність їх розмірів :)
    То в мене було стандартне чтиво по дорозі додому, коли треба було вбити в автобусі час. Обирала його через дешеву ціну - не шкода потім було викинути :) був навіть час, коли мала намір сама написати їм з десяток вигаданих історій з життя, можливо, треба буде таким зайнятися :girl_spruce_up:

    а от
    назва дуже зацікавила!! Де видається, не у Львові випадково, і яка тематика? :)
     
  13. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Треба глянути, здається є газета "Життя", то Коліжанка" і "Життєві історії" їх виробництва... В кіосках Львова є точно)
     
  14. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    В мене теж був період захоплення "Коліжанкою", але на 5-6 номері чомусь стало нецікаво. Мабуть, перевантаження чужими історіями, сльозами, сентиментами і коханням :) Крім того, жодної новели, яка б запам"яталася і вразила. Частина творів взагалі або банальні або на якихось дуже особистих рефлексіях, зрозумілих і цікавих лише авторові
    Обов"язково займіться! Зробіть це чтиво яскравим і змістовним (кажу це без тіні іронії).
    Старі добрі книжки (особливо класика) набагато цікавіші і сильніші подібних видань, можна пречитувати багато разів, і щоразу відкривати і сприймати твір по-новому.
     
  15. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

     
  16. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

     
  17. Literator

    Literator New Member

    Мені подобається читати журнали на літературну тематику. Наприклад "Дніпро", дуже гарний журнал.

    зараз читаю 2 номер журналу "Дніпро".
    Дуже сподобалась поезія. Але все ще не прочитав.
     
    Останнє редагування модератором: 9 Лютий 2012
  18. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    я поки до нього не добралася, лежить, чекає... помітила, що останнім часом стала фанаткою, чекаю кожного номеру з нетерпінням і радію, як дитина, коли приходить) і хоча твори інколи бувають простоваті, все-одно читаю все, подобається ефект несподіванки, адже ніколи не знаєш, що буде в наступному номері.
    поезія мені менше подобається, просто я не шанувальник...
     
  19. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    І я передплатила журнал "Дніпро". Дуже мені подобається. Читаю зараз 2-й номер.
    До речі, хтось передплачував журнал "Всесвіт"? Бо мені за січень не прийшов, а на їхньому сайті пише що, він буде виходити раз на 2 місяці...
     
  20. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Читаю журнал "Здоровье", "Единственная" і "Cosmopolitan".
    Але якщо чесно, то останній рік рідко купую журнали, інтернет їх витіснив.