Які журнали ви читаєте?

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Mazerati, 22 Вересень 2009.

  1. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Я читаю COSMOPOLITAN та "Мама і Я". Для прогулянки з дитиною вистачає.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    а я читаю те, що в перукарні підсунуть полистати. там подобається розглядати фото зірок, моду і т.п., коротше, все, що треба для того, щоб розслабитися. більше нічого з глянцевих журналів.
    бо решта все, що я читаю - це дуже багато і дуже вузькоспеціалізоване, тому ні часу, ні сил, ні бажання
    в декреті читала Твой малиш - так співпадало, що в кожному номері було саме те, що мені було потрібно для догляду за дитиною.
     
    Останнє редагування: 22 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  3. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Я читаю всяке "дріботє" Віва, Сторі, Нелло, Ок, різні біографії, з улюбленого Гастроном і ГЕО, ще сестра Йогу купує інколи прочитую. Раніше багато різних кулінарних купувала - зараз спинилася на одному все решта що треба я в неті найду:girl_bye2: і жіночі чомусь зараз не купую, не цікаво:girl_mad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Bonka

    Bonka Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Для мене самий цікавий журнал Корреспондент.
    Вважаю його політично не заангажованим,
    і всі статті цікаві,і на різні теми.
    ну а для моря чи якоїсь подорожі COSMOPOLITAN- ідеальний варіант;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    мені він теж подобається. хороший тижневик. а ще "Тиждень" читаю
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Я читаю Британські варіанти - така жива англійська. Для практики просто чудово.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Bride

    Bride Well-Known Member

    мені здається шо вартісного ніц ще не випустили, а якщо хочеться почитати шось, то краще книгу по дієтології ич трактат про харчування, чи на той самий сайт вогу зайти, або ще там шось, подивитися фешн тіві. бо за глянцеві папірчики платити до 20 гривень (при тому шо сама в журналі працую) думаю неварто...
    імхо.

    підтримую журнали по дизайну і будівництву. от в них реально є шо почитати. той самий салон - навіть картинки одні чого коштують!

    люблю російські журнали - "своїми руками", або ж "дом". з наших львівських - ріал хоум.

    то класневидання, з точки зору майстреності авторів. про політику мовчатиму і ніц не казатиму, бо то не моя сфера. а от про емігрантів там почитати, чи про весільні сукні по дішовці десь в якомусь селі під рівненщиною - ото кул!
    + в тижні кльові ілюстрації, не тіки фото але й схемки, купа всього корисного...
     
    Останнє редагування модератором: 22 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  8. molcha

    molcha Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Журналів не купую з причини запудрювання мозгів - інформації крапля, а обліплене то всьо купою шуток-прібауток. Хоча, що казати, склад у авторів статей дуже професійний і читати їх приємно. Основне місце прочитання даного виду періодики (як і в Оddly) - перукарня.
    А ще один раз на вокзалі купила "Історії з Життя", щоб в дорозі не нудно було. Як почала читати, то не покидало враження, ніби десь тут поруч є паралельний світ з наївними дівчатками, гарними мерзотниками і тупими діалогами. Та ї взагалі всі історії були взяті з "того" виміру.
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Я щось ні разу ще не купувала такі всякі журнальчики, брала хіба в когось почитати. Нема тяги. А от почитати Mens Heals абажаю, тиряю в мужа. Зовсім інший підхід (можна сказати протилежни) до висвітлення одних і тих самих питань у порівнянні з ЖЖ.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Ого!!! А де ви їх берете? Я б з задоволення почитала!!!

    Я кожного місяця купляю Cosmopolitan, Prevention і Твое здоровье... вже не знаю куда їх складати, але викинути, відірвати від серця не можу))))
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Подивіться місце проживання. ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    читаю Cosmopolitan i Men's Health, люблю за гумор, і взагалі подобається.

    хто хоче - англійською є статті на сайті британського Cosmo.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    А я зараз здебільшого, не смійтеся, читаю "Ангелятко":girl_haha:...Разом зі своїм чудом. А так, то якось не тягне мене на глянець. Хіба коли до когось вгості прийду і там є журнали, то перегляну, почитаю п'яте через десяте. То в такому випадку мені найцікавіше були рубрики про зірок, сторіночки з модою, "улінарні" сторінки і ще буває така штука в журналах, що є фотка обличчя якоїсь зірки і поряд опис косметики на ній (конкретні фірми, назви)
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Читаю "Истории из жизни" і інші,їм подібні,не дуже загружають голову і на роботі читати можна,шеф не в претензії і кросвордик є.Але останнім часом у мене почалося дежавю,а редакторів фантазія закінчилась,повторюються одні й ті ж оповідання,змінюються тільки імена і деякі деталі...:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Не хочу нікого ображати, але оті "Історії з життя" і їм подібні такиииий примітивізм, шо дальше нєкуда. В чому там суть? Тобто, яку інфу ви звідти витягуєте для себе? Не спорю, що в теперішньому глянці знайти справді щось змістовне важко, але цей журнальчик - щось типу передачі "Окна" з Нагієвим.....:8:
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    О, ми також з дитиною читаємо, сладаємо і вирізаємо з нього різні аплікації... А ще люблю собі купити журнальчик Cosmopolitan та Viva.
     
  17. taho

    taho Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Люблю "Кореспондент", іноді трапляється "Український тиждень" (востаннє принесла з форуму кілька номерів, їх там просто роздавали). Ще читаю чоловікові улюблені "Про меблі", "Під стріхою". Зрідка можу купити "Люблю готовить" з кулінарними рецептами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Бурда, всякі вязальні журнали, "Караван історій" і в коліжанки якогось милого "Как похудеть":girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    В мене зараз брат гостює, то можу Вам парочку передати;)
    (а то в нас ремонт і певно викидати прийдеться, а так може комусь користь буде..)
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Згадала, що ще колись дуже любила такий журнал ПіК читати.
    потім набридло.
    тепер нема.
    і "Ї" ще.
    чесно - інтернет заміняє журнали
     
    • Подобається Подобається x 2