Які журнали ви читаєте?

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Mazerati, 22 Вересень 2009.

  1. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Ну читаю в основному мамські журнали,потом ще купляю Люблю готовить.Колись вихдив журнал Пані..закрили вже,то купляю випуски Бліків:для женщин,здоровье і кулінарію. Для чоловіка "Інформатор"
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Цілком з вами згодна!!!

    Я на морі читала Космополітан і Главред, ні те, ні інше не вразило цікавістю :sad:
     
    Останнє редагування модератором: 23 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  3. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Приятного апетита), космо, стори,віва,ок!!..все читаю,приносить подруга..я їй вдячна!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    kuking.net
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Журналів не читаю. Особливо НЕ ЧИТАЮ довгих мильних історій типу " вони зустрілися, він зрадив, я страждала..." Чомусь мені такі історійки нагадують однотипні російські серіали по тєліку :) Колись в гостях у коліжанки могла переглядати - і то переважено мене у них цікавили фотки - звьозд і одягу. Рецептам в журналах чомусь не вірю - радше старій потріпаній книжці Дарії Цвек :))
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Ото дійсно книжка!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Я читаю журнальчики виключно в перукарні, тих 40-45 хв по фарбуюся, і роблю з того висновок , що 50 % то реклама, реклама різна , на сторінку цілу, на пів,різних в осовному косметичних засобів. Трошки про життя зірок, і історії в тему журналу : типу він її кинув , і відповідь декількох жінок ,як же вони з тим жили.
    Краще куплю собі кросворди, їх зараз різних ого- го скільки, і маю чим зайнятись на довго.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Zarazka

    Zarazka Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Я читаю ЖЖ з самого першого випуску. Зараз формат трохи змінився, але все одно це один з найкращих на укр. ринку друкованої продукції. Останнім часом купувала ще Marie Claire - щось середнє між ЖЖ і Космо. Більший нахил до моди і стилю. Для загального розвитку іноді читаю чоловічий Maxim - якщо налаштуватия на правильний настрій - можна класно пореготати:)). Ще Корреспонент раз на тиждень і Photographer - але це вже для зацікавлених у фотографії.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Zarazka

    Zarazka Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    О, ще забула про Shape , але виключно російського видання. Колись дуже допоміг мені в боротьбі із зайвою вагою :). Добре мотивує і поради корисні містить.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Здебільшого читаю наукові видання (по роботі), купу журналів по в*язанню (але вже не купую - задорого, а скачую в неті), журналів по дизайну і фотографії (ті ще купую). А от газети.... Так хочеться знайти якусь ДІЙСНО цікаву. А не знаходиться.. Всьо - жовта преса, плітки :sad: радили читати "Дзеркало тижня" - але мені не подобається манера написання статтей (от не вгодиш :) )
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Вчора купила "Мир красоти". Читати нема що. але за 10 грн отримуєш косметичку і два двосторонні олівці для очей:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Буду дуууже вдячна!!!
     
  13. Curly Ju

    Curly Ju Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Журнали жіночі... Колись читала, але тепер на ту туфту гроші викидати? Та там одне і те саме пишуть в різних інтерпритаціях, купа реклами, купа "модних" віянь... Одним словом, коли є інтернет, то журналів вже не треба купувати, бо краще купити книжку якусь цікаву.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Сьогодні знову наступила на ті ж самі граблі.Нехай процвітає дежавю!!!!Знову купила "Истории из жизни" і "10 ИСТорий" для того,щоб закріпити вже давно прочитаний матеріал.Треба взяти себе в руки і бойкотувати подібні видання!!!!!!!!!:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Ланна

    Ланна Active Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    А я читаю ось які журнали: обов"язково ЖЖ (дуже подобаються їхні статті з психологом, та й взагалі дуже серйозний та цікавий журнал). Окрім жіночих ще завжди купую Кореспондент, і ще відкрила для себе журнал про відомих особистостей давнини, котрі змінили хід історії - називається "Личности", чудова подача матеріалу, невідомі сторони відомих людей ... А ще іноді читаю розвиваючий журнал для успіху та гармонії з собою "Колесо жизни". Ось такий в мене набір, стараюсь кожен місяць його купувати
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Koketka

    Koketka New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    А я вже років так з 9 купую Cosmo (кожен випуск) і всі мої кажуть, що то в мене вже залежність. :girl_smile: Хоч останнім часом то справді купляю його по інерції, бо щось статті вже якісь однотипні... А 3 місяці тому відкрила для себе Glamour і чимось він мене привабив чи то певним стилем чи то більшою кількістю моди...
    А ще в неті читаю Контракти - це вже для саморозвитку. І ще час від часу VIVA - подобаються там якісні фото:girl_smile:

    У мене коли брат в лікарні лежав, то йому цей журнал приносили, щоб не скучно було, а я біля нього сиділа і як не мала що робити то брала читати, скажу - якщо не розпорошуватись на картинки :girl_smile: , то там багато чого цікавого можна почитати.
     
  17. Peri

    Peri New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    ось цей журнал читаю -http://wday.ru/psychologies/

    поки був доступний - **Uroda**(як хтось буває в Польщі,то може поцікавитися.)
     
  18. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    А мене тепер дуже приваблюють все про дітей читати "Между нами мамочками", "Мой ребёнок", "Твой малыш", "Мама и я", "Я родился", і інколи бувають цікаві рецепти проготування "Люблю готовить", взагаліто всі російські журнили, але чомусь в продажі небачила українських журналів, от чесно кажучи тільки помітила але чому так не справедливо, а як жеж рідна українська???
     
  19. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    А я студенткою ще читала "Эксперт" - цікавий такий журнальчик, як були вільна пара якась або фізкультура, або просто вільний час між закінченням пар і зустрічами з чоловіком (тоді ще майбутнім), а заповнити його було нічим то частенько любила собі стосик взяти і полистати, бо дуже статті цікаві.
     
  20. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Я итаю тільки англомовні Cosmo, Marie Clair, Vogue. Російськомовні терпіти не можу, вони астково переписані з старіших англомовних видань, а то що пишуть самі дуже примітивне.