Які журнали ви читаєте?

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Mazerati, 22 Вересень 2009.

  1. LookingIn

    LookingIn New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    То я себе так ловлю іноді на перечитуванні її журналів. Вже підсміюється з мене, каже "пора передплатити, бо як голодний кидаєшся на пресу" :)

    Є таке, сам друкованої періодики давно не купую, інтернету й так забагато
     
  2. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Колись давно жити не могла без "Наталі" та "Лізи", а потім в мене з"явився інтернет,точніше не інтернет ,а хлопець з інтернетом:girl_haha:. Забула про усі журнали,намагання повернутись до колишнього перечитування даної преси успіхів не дали. Інтернет ,то сила.
    Хоча часом тягне купити щось почитати,то вибираю між журналами з рецептами та журналами по догляду за квітами,чи дизайом інтер"єру і т.п.
     
  3. martinkadp

    martinkadp жаба-мандрівниця

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    мама пару років працювала в кіоску преси, то я в неї регулярно брала почитати... так шо зорієнтувалася шопачьом без жодних витрат :)
    поки видавали - купляла "Пані", то був єдиний справді приємний тонкий жіночий журнал. зара взагалі нема з чого вибрати... так шо коли тягне на "дєвочковоє", обходжуся жіночими сайтами.
     
  4. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    а в мене з Дарією Цвек не склалося (... спробувала якось зробити наполеон за її рецептом - це була катастрофа. потім порівняла рецепт Дарії Цвек з рецептом листкового тіста з книжки "кухня польська" і виявилося, що Цвек "зекономила" на маслі - його потрібно класти вдвічі більше. і справді, тісто вийшло дуже тверде... я за рецептами хожу в блоги...
     
  5. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Маю всі журнали Men"s Health за останніх років п"ять :shy: В нас з цим журналом почуття гумору співпадає :girl_crazy: Ще інколи Playboy читаю. Жіночі журнали не читаю, не цікаво :girl_in_dreams:
     
  6. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    А я жіночих журналів вже років 4 не читаю. До того читала їх кілька років - мені здається, що вони "переписують" і піднімають одні й ті самі теми, тільки картинки міняються. Тому сьогодні читаю "GEO", "Вокруг света" та "Esquare" - пізнавально, цікаво, з суперовими фото.
     
  7. Kvitysia

    Kvitysia Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Мені якось жіночі журнали нудні, лише одна реклама і картинки, а інформативності нуль, таке враження, що хочуть відівчити нас читати і думати, так все примітивно:girl_flag_of_truce:. Тому переважно читаю статті в інтернеті.:girl_smile: Але часом є хвилька, коли немає доступу до інтернету і можна щось підчитнути. На такий випадок маю "Женский журнал" або " Міні":girl_wink:, деякий мізер :girl_spruce_up: інформації можна витягнути.
     
  8. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Журналів періодично не купую років з 6. Колись давно був журнал "Академія" - ідеальний для мене. Там і мода, і сучасна література (маленькими окремими книжечками, як додаток), і цікаві особистості. Ех, нема вже його)))
    За порадами і модою - ходжу в Інтернет, а так, коли є настрій - переглядаю "Шо" та "LQ" - неординарний іронічний журнальчик, багато кому не подобається, але я з ними "на одній хвилі")))
    Гортаю "Вокруг света" - чоловік щомісяця купує. Я дивлюся картинки, а він розповідає тект "своїми словами", мені так цікавіше, а може, просто ліньки читати))).
     
  9. natalka-matias

    natalka-matias Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    читаю профільну періодику- Нескушний сад, польський - Для Флористів, Шлюб, Квіяти і т.п.
    деклька разів замовляла з німеччини VOGUE. просто фантастика:)
     
  10. Parisienne

    Parisienne New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    дуже люблю КОРЕСПОНДЕНТ про політику, бізнес, економіку + 1 стаття завжди про світське життя є - МИР НА ВИДУ....:girl_cool:
    чомусь не вірю в жодні історії журналів а-ля Натали... зате реклама там гарна і ефектна......тому я ці картинки завжди в неті більше дивлюсь на сайті СВІТСЬКЕ ЖИТТЯ
    а ще непоганий журнал ЗДОРОВЬЕ,)
     
  11. natalka-matias

    natalka-matias Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    ой згрішила:) я ж виписую Український тиждень- ось він http://www.ut.net.ua/ !!! Юрій Макаров то просто фантастика, дуже гарна аналітика! часвід часу купую "Главред".:) колись читала Новинар, але то вже таке:)
     
  12. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    читала Український тиждень останній рік, але тепер- ні за що! останні кілька номерів журнал з відмінної аналітики, всебічності скотився до вихваляння Юльки на ТАКОМУ примітивному рівні! Останній придбаний номер летів в кут кімнати після 2-х прочитаних абзаців. Потім глянула, а головний редактор змінився... шкода мені, пропав журнал. Треба шукати альтернативу, але хочу україномовний журнал.
     
  13. zhabusya

    zhabusya New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    наданий момент все на весільну тематику.А та люблю переглянути картинки Cosmo, Elle ну і подібні так як читати там немає що. А ще люблю автомобільні журнальчики, вичитати щось мудре і здивувати хлопця))))
     
  14. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    ой, на мене після них депресія нападає... особливо якщо дивитися європейські журнальчики з новинками.
     
  15. Sokolova

    Sokolova Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Я люблю чоловічі журнали Maxim, Men"sHealth (там явно автори статей - жінки).
     
  16. zhabusya

    zhabusya New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Я тоже це замітила, доречі частенько у жіночих журналах пишуть статті чоловіки -- таке інколи цікаво прочитати)))) :girl_in_dreams:
     
  17. natalka-matias

    natalka-matias Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    ви щось конкретно наплутали:) макаров і є редактором надалі. а щодо Юлі то - зараз і так немає вибору:sad: я не за неї, але із "двох зо л вибирають менше".
    а ще на захист_істинно про Українського скажу, що крім цього немає що читати!
     
  18. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    natalka-matias, Ні!!! я НІЧОГІСІНЬКО не переплутала!
    для того, щоб переконатися, взяла останній, придбаний мною і згадуваний вище номер, тема номера "Чи здатна вона змінити країну?" №51 (112) 18-24 грудня.
    Сторінка 10 внизу чорним по білому Головний редактор Сергій Литвиненко, заст.-Наталя Васютин і оглядач (!)-Юрій Макаров. Нажаль, на сайті не змогла знайти інфи про те, хто зараз гол. редактор. Якщо маєте друковані номери після цього числа-гляньте, будь ласа, цікаво було б, якби вони поміняли редактора знову на Макарова. То б було форменне свинство!
    Але щоб замилити очі, на перших шпальтах все ж є стаття Макарова, як і раніше:) і колонка його є на сайті на видному місці:). Дурять нас:)
     
  19. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Я останнім часом почала читати Марі Клер. як на мене то журнал "доросліший", ніж Космополітан чи Ель.
     
  20. iyka

    iyka New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    а я фанатка GEO(себто географічний),шкода що дорогий,то стараюсь просрочити місяць,і тоді наполовину дешевше,правда не завжди витримую....