Які журнали ви читаєте?

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Mazerati, 22 Вересень 2009.

  1. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    а я читаю "Міжнародний туризм"... так і хочеться відвідати всі країни
     
  2. Kecan

    Kecan New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Читаю "Единственная" вже років 5. І можу сказати, що від його перечитування залишаються лише позитивні враження. Є в ньому і мода, і красота, і новинки, і психологія, і життєві розповіді.

     
  3. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Читаю "Единственная" з 1997року і "Твое здоровье" від "Единственной"
     
  4. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    "Історичне ревю"
     
  5. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    "Murator" :girl_wink:
     
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Читаю Оффісієль, Харперс Базар, інколи Марі Клер, Вог і Татлер:girl_tender:. А за останній рік підсіла на Женский Журнал, як на мене, то він став більш інтелектуальнішим ніж раніше. Час від часу листаю LQ, рекомендую...Також люблю купувати журнали, що стосуються догляду за волоссям і про дизайн інтерьєру.
     
  7. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    І я трохи читаю "Единственная",але останнім часом так часу бракує:girl_sad:
     
  8. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Коли приходжу в гості до батьків чоловіка, свекруха завжди дає читати "Біографію".
    А в принципі глянцеві журнали вважаю даремною тратою грошей (окрім, коли потрібно в дорозі щось легке почитати - саме то). ЗА ті ж гроші можна купляти книжки.
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Колись читала "глянц" ("Натали", "Единственную"), а тепер шкода на то грошей, в неті те саме можна знайти. Зараз читаю інтер'єрні журнали "Идеи вашего дома" (то улюблений, купа цікавих ідей), "Уютно и удобно" і деколи "Murator":girl_smile:
     
  10. НЮША

    НЮША New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Читала майже все із вище перечисленого,але обожнюю" Караван историй".
     
  11. cherrygrain

    cherrygrain New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Тепер читаю лише "Блік Кулінарія", там дуже гарні рецепти з досить простих і дешевих інгредієнтів, та й сам журнал не дорогий.
     
  12. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Журнали читаю рідко, але деколи купляю "Ліза" , "JOY", ще люблю кулінарні журнали.
     
  13. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    А я вже кілька років маю підписку на "Караван". Не пропускаю жодної статті.
     
  14. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    передплачую Космополітан, часом для стимулу ще можу купити Худееем легко, або ж щось цікавеньке)
    зате газет ми передплачуємо :girl_impossible:
     
  15. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    А я колись читала Joy, Mini, Лиза, Добрые советы, Единственная... Скільки грошей я потратила на ці журнали, купляла кожен випуск, а тепер порозумнішала і купляю лише 2 улюблені: КОСМО і Експрес Cool, тобто підтримую українське! В Joy більше реклами і малюночків ніж статей цікавих.
     
  16. Melinda

    Melinda Active Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Журнали це моя слабість))) Коли сиділа в декреті читала - Отдохни, Лиза, Единственная, Добрые советы, Oops!... і ще багато інших, зараз навіть усіх не пригадаю...
    Зараз тільки Единственную.
     
  17. marry carrie

    marry carrie Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Я теж якось раніше більше читала журналів, особливо коли була студенткою, особливо любила журнал Ліза, щотижня його купувала:girl_smile: А тепер час від часу Блик купую, та й по всьому
     
  18. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Журнали читаю дуже рідко. Буває, що раз в 2-3 місяці купую Наталі, чи Космо, чи Женский. Частіше купую, якщо знаю, що буде 3-4 дні вихідних - тоді буде час їх почитати. Шкода грошей на них, якщо чесно, бо ті 300 сторінок це "на один зуб", і реклами стільки.
     
  19. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    час від часу купую космополітен,там хоч є що почитати.а пінк -то взагалі одна реклама +/- 2-3 статті на майже 200 сторінок:girl_nea:

    часто беру почитати в бабці отдохні,ліза і т.п.,які вона постійно купує
     
  20. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Я рідко купую журнали, як вдома,то хіба якийсь,де є програма і щось трошки почитати. Як їду з сесії чи на сесію,то можу купити "Единственная" чи "Joy", "Натали", щоб в дорозі почитати:)