Які журнали ви читаєте?

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Mazerati, 22 Вересень 2009.

  1. brightangel

    brightangel New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Це дуже добре, що багато людей полюбляє гарну літературу!
    Серце світиться від щастя;-))
     
  2. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    я щойно замовляла, то сказали, що за цей місяць і попередні прийдуть бандеролькою, а далі вже будуть приходити по ходу того, як виходитиме журнал.
     
  3. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Тиждень, Новинар. Глянець - то хіба від великої безвиході.
    В силу зацікавлень свого коханого - "Домашній ПК", "Чіп", "Комп"ютерное обозрение" і т.д. Найголовніше, що там дещо і для мене цікаво :)
     
  4. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Рецепти гарні: "Вкусно и просто", "Люблю готовить". Про діток: "Между нами мамочками" лишилося. А то ДП і інтернет. А раніше багато було. "Караван историй" - цікавий про життя людей. А так більше веееееееелечезних рекламних сторінок, що нічого і почитати.
     
    Останнє редагування: 3 Липень 2011
  5. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    раніше купувала журнали мод, але вони такі дорогущі. тепер то все дивлюсь в неті
     
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Я зараз читаю Glamour, VIVA BEAUTY, Космополітан, MarieClair. Іноді в Ашані можна знайти Іn style англійською, але то коли є зайві гроші, бо дорогий трохи журнал.
     
  7. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    відзвітую, що Дніпро за травень-червень я отримала минулого тижня рекомендованим листом)) а ще недавно потрапив мені до рук журнал Sensa - дуже гарно оформлений, тож ще навіть толком не читала, а гортаю і розглядаю ілюстрації.. ^.^
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    читаю тілько два: "Країна" (то тижневик, дуже нра стиль написання), ну і "Колесо жизни" (то мудрий журнал для індивідуального розвитку :girl_cool::d23:)
     
  9. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Зараз виписала журнал Рецепти господині: недорогий, рецепти хороші.
    Стандартно, ще по привичці з дитинства купляю Експрес Cool.
    Також купляю Космо News: хороший журнал, має цікаві рубрики і нічим не гірший від російськомовних Joy, MINI...
     
  10. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    ооо Експрес Cool - я теж його купувала, ще з 10-того класу, на жаль, у Києві його немає :sad:
    Передплатили "Країну", чекаємо:))) Попередні номери сподобались.
     
  11. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Колись купа грошей витрачалася в мене на журнали. Тепер благо, скачую те добро з інтернету, але помітила, що читаю мало що. Найчастіше це Sensa, Колесо Жизни, Cosmopolitan. Купую LQ і Тиждень.
     
  12. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Сьогодні на пробу купила львівський глянець Style Boom. 15 гривень викинутих на вітер. Великі картинки, мало тексту, а той, що є нецікавий. Починається журнал з двох підряд інтерв"ю з людьми, про яких ніколи не чула і читати про яких нецікаво, ділі три сторінки з досьє юдей серед яких була Параска Дворянин, хоч щось..далі переважно рекламні статті. І найгірше - одна з них реклама лохотронщиків - Ренесанас С. Єдине, що сподобалось - фотка Грильяжки. Красунька. А так - журнал жахливий.
     
  13. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    А я перешла на московський Glamour i Cosmopolitan. Журнали, в який є багато косметичних і модних новинок, мало писульок (вже надоїв мені той журнальний брєд) і багааато картинок з модних показів, різних макіяжів.
    А ще раз купила наш Elle, досить сподбався, без тих тупих збочених статей про секс, без видуманих любовних історій
     
  14. atma

    atma New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Вокруг света.
     
  15. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Купую лише Cosmopolitan, але російське видання. Загалом подобається, є такі-сякі статті, модні новинки, одним словом чтиво для розслаблення на вихідні. Ще читаю Психологія(також видавництво Cosmopolitan), але скачую з інтернету, бо в нас його нажаль не продають.
     
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    якщо ви про Psychology, то він є багато де, наприклад в Скрині і Ашані.
     
  17. atma

    atma New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Едим со вкусом.
     
  18. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Не знаю, чи сюди потрапила, але може хто знає: чи є якійсь львівській бібліотеці журнали "Все про бухгалтерський облік". Виписати нема можливості, бо дуже дорого, деколи треба щось почитати.
     
  19. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    та навіть в Арсенах є постійно.
     
  20. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Відповідь: Які журнали ви читаєте?

    Ні це не той журнал. тиц
    Якщо ви бачили, де його продають у Львові, буду рада якщо поділитесь інформацією)