Яку воду ви використовуєте?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Arinka, 10 Лютий 2009.

  1. Ludmiloka

    Ludmiloka новенька

    [ Ви ще подивіться передачу про те, що негазована вода в тч дитяча з антибіотиком і тому краще купувати слабогазовану :)[/QUOTE]

    Будь-який педіатр вам скаже - що це дурість давати дитині слабогазовану чи газовану воду- це шкодить і зубній емалі, і кишківнику. А про антибіотики я колись теж вірила, поки не вникла. І знайшла дуже зрозумілу відповідь одного спеціаліста, якому і задали це питання.

    Татьяна Стрикаленко (профессор, доктор медицинских наук, научный руководитель одесского отделения МАНЭБ (международная академия наук экологии и безопасности жизнедеятельности)): - Это абсолютная выдумка. А причина этого мифа банальна. Совсем недавно Международная ассоциация производителей бутилированных вод провела исследования по содержанию антибиотиков и гормональных препаратов в природных водах и водопроводной более чем в 100 городах США. И в водопроводной воде нашли следовые (крайне малые) количества антибиотиков. Но, согласно выводам этой же Ассоциации, в бутилированных водах никаких антибиотиков никто никогда не находил.

    И вот эта информация о проведенных в США исследованиях попала в Украину и странных образом трансформировалась в миф о добавлении антибиотиков в бутилированную воду. О том, что это не более чем миф, говорит хотя бы такой факт: не существует универсальных антибиотиков от всех вредных микроорганизмов. К тому же антибиотики стоят дорого, и если бы их действительно использовали, стоимость бутылки с водой выросла бы в 1,5-2 раза. И еще не нашли антибиотик, который можно было бы спокойно растворить в воде и при этом не получить видимый осадок.

    На самом же деле негазированная вода может храниться долго совсем по другой причине. Дело в том, что самозарождения патогенных микроорганизмов не бывает - они могут попасть в бутылку только извне. Следовательно, все зависит от культуры производства. Ведущие производители разливают в бутылки чистую подземную воду, не содержащую патогенных микроорганизмов. Из окружающей среды они тоже попасть не могут, так как воздух в цехах регулярно обеззараживается бактерицидными лампами. Особое внимание уделяется одежде персонала и, разумеется, чистоте бутылок и колпачков. Все это вместе позволяет полностью избежать попадания патогенных микроорганизмов внутрь бутылок с водой. К детской воде - еще более строгие требования, и по составу, и по бактериологической безопасности.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Антибіотиків може і не має. А я ще слухала передачу з професорами які займаються якістю води, то виявляється, є ще проблема вмісту гормонів у воді:girl_impossible:. І це навіть у розвинених країнах, Німеччину приводили в приклад). Чому це є? Жінки широко використовують гормональні таблетки, це все йде потім в стічні води, і потім, на жаль, не очищається повністю. Та я взагалі проти гормональних таблеток, а тепер тим більше :girl_yes:
    До речі, якраз на днях заміняли катридж до свого амвеєвського фільтра до води. Чудово прослужив рік (він починає пікати коли час замінювати), ніяких нарікань не маю. Важко було спочатку звикнути що у чайнику осад робився швидше ніж після інших фільтрів, але це тому що він не забирає з води потрібних мінералів. І ще зауважила, що коли почали пити і вживати цю воду, став меншу утворюватись зубний камінь (а це від якості води залежить і балансу мінералів в організмі теж). До того пила добре фільтровану воду, і зуби виявляється від того страждали:girl_yes:. Все має бути в балансі, і мінерали (кальцій, магній, калій, натрій, інші що є в хорошій воді), повинні надходити в організм достатньо. А дитині тим більше потрібна якісна вода. пПро шкоду дистильованої всі знають (вона не несе жодгої коритіґ, та ще й "вимиває" корисні елементи з людського організу. Саме тому в деяких системах очищення води мусять ставити мінералізатор, щоб бодай чимось тут "мертву" воду збагатити, і знаю що різні питні води які продаються у нас в магазинах, це просто очищена вода (зворотнім осмосом), і потім штучно мінералізована. Це не найгірше, але люди думають що купують "природню мінеральну воду з артезіанських скважин, з неймовірних глибин земної кори, яка ще з часів динозаврів юрського періоду чекала щоб її набрали у пляшку для вас":girl_crazy:
     
  3. Ludmiloka

    Ludmiloka новенька

    Добре, якщо ви упевнены у своэму фыльтрі, але не завжди є можливість купити таку установку - якісна вона буде коштувати добре. Тож, мені особисто поки приходиться з бутильованих найкращу купувати. То зупинилась дітям - дитяче. тим паче, що нам порадила наш педіатр.
     
  4. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Ми теж купуємо бутильовану воду. 2 бутлі вистачає на тиждень (3 людини). На новій квартирі звдумалася про встановлення фільтру зворотнього осмосу на кухні для питтєвої води. Але от не знаю, наскільки вона є безпечна після такого очищення.
     
  5. YuliyaKraus

    YuliyaKraus Member

    Купуємо в автоматі "Водолій" на Чорновола в Рукавичці. Накипу в чайнику немає від неї. Колись пробували ходити на джерело на високий замок набирати але осад від неї був жахливий
     
  6. Ludmiloka

    Ludmiloka новенька

    нууу блін, навіть не знаю як прокоментувати. Але скидається на безглуздицю:haha:) Але це особисте:)
    А що стосується накипу, то він, виявляється, має бути. Це і свідчить, що мінерали хоч якісь є:) - це я читала коментар в журналі Мій малюк від педіатра, теж про воду. Я колись помітила, що малому роблю чай на малятко і є невеликий осад, втім погоджуюсь, що якщо низькомінералізована, то якраз і буде невеликий. Якщо мінералів більше - то, виходить осад більший. Я неодноразово чула, що якщо немає жодного накипу, то то погана вода для дитини. Та й собі якось не хочеться експерементувати
     
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Саме так - накип то не є найбільше зло. А про гормони раніше не задумувалась, але дослідили що вони легко потрапляють у водопровідну воду і їх важко потім забрати з води. Ось почитатйтеhttp://ruslekar.info/Gormoni-i-lekarstva-popadayut-v-vodu-kotoruyu-mi-pem-3231.html https://www.facebook.com/HealthRadioChicago/videos/611952185548609/
     
  8. Ludmiloka

    Ludmiloka новенька

    А ми зараз до бабусі їдемо в гості на місць в кіровоградську обл, малятко візьму з собою частково, але все одно не наберешся на весь місяць. У бабушки нашої джерельна, то думаю, шо все одно буду кипятити, або у матусь запитаюсь
     
  9. Mylnyk

    Mylnyk Member

    молодці збагачуйте бізнесменів ;) собівартість нехай 10 коп ну максимум 20 коп\літр при промисловому виробництві води ну звісно + доставка + зарплата персоналу, Звісно при такій ціні я впевнений що її везуть з Аляски ! десь так і вийде по ціні якщо з Аляски кораблем в Одесський порт , а потім залізницею по містах тоді їх ціна цілком виправдана .
    Чи ви думаєте що людство придумало якийсь інший чудодійний спосіб "виробництва" не доступний для домашнього користувача, але відомий тільки виробникам бутильованої води
     
  10. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Кожному своє, я плачу за комфорт, мені привезли, занесли до квартири у назначений мною час. А не як раніше, чекаєш на вулиці з баклашками машину з водою, а вона не приїхала, а ще зимою, холодно... Не у всіх є машина щоб собі поїхати і привезти, ту воду, яку хочеш. Тим більше ціна Аляски мене влаштовує.
     
    Останнє редагування: 11 Грудень 2015
  11. Ludmiloka

    Ludmiloka новенька

    Ну ви знаєте, купуючи Малятко, я теж когось збагачую:))) ринок на те й ринок. Вони пропонують мені воду, яку не треба баклажками стояти заливати з машин чи бюветів, якість та склад там вже вивірений, чого я вдома зробити чи перевірити просто не зможу (та й ніхто не зможе). То я думаю, шо плачу не тіки за якість, а ше й за свій спокій, що моя дитина п є ту воду, яку рекомендують і лікарі, і мої знайомі. Для себе з чоловіком почали замовляти Небесну криницю, теж платимо, але вода подобається на смак, і мені цього достатньо.
     
  12. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Поставили собі трьохступеневий фільтр очистки для питної води. Брали базову комплектацію. Поки спробуємо як є, а потім наповнення колб можна міняти. З плюсів - немає накипу та осаду. Одн мінус - вода має якийсь солодкуватий присмак, але звикнути можна. Вода смачніша ніж з фільтру-глечика чи з крану.
     
  13. Ludmiloka

    Ludmiloka новенька

    Я сама колись теж шукала відповідь на це запитання. І вичитала, що залізо надає воді "металевий" або "мідний" присмак. Солодкої вода, пропущена через фільтр здається тому що в ній нижче вміст солей. Тобто вона не солодка, а просто несолона і солодкої здається вам у порівнянні зі звичним смаком води.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я вже давно користуюсь фільтром-глечиком Аквафор. Але оскільки з нього виходить дистильована вода, хочу перейти на якусь бутильовану. Цікавить, чи продають в нас в бутлях і з доставкою додому дійсно джерельну воду, а не знову ж таки перефільтровану і в кращому випадку штучно мінералізовану?
     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А хто вам казав про дистильовану?)) дуже сумнівсь.
     
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мені казали, що після того фільтра в тій воді нічого не залишається, ні поганого, ні хорошого:sad:
     
  17. Ludmiloka

    Ludmiloka новенька

    То шось не те вам сказали, наскільки мені відомо, дистильована вода може тільки обратним осмосом зробитися, а вичайний фильтр типу кувшина, то він забере різні хімічні домішки (бактерії, доречі, пропустить, так як вони замалі). Не думаю, що дистилят вийде з кувшина, там просто буде очищена вода від декількох видів забруднень, але ніяк не стерильна вода без нічого...хоча, може я й помиляюсь. Виправте, хто в курсі.
     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Як мінімум хімічні домішки менщі за бактерії в розмірі на порядків 4-5)))
     
  19. Ludmiloka

    Ludmiloka новенька

    Ви праві, але я шось не дуже вірю, шо з кувшином можна збалансувати склад, щоб був безпечний. Сама я користуюсь фільтром, але то для приготування їжі, а от якщо дитині дати просто попити, то тріхи жахає давати з кувшину, про них теж багато пишуть:sad:(((( Все ж поки купляємо Малятко, хоч по карману не гірше Аляски бє ))))
     
  20. ASTERISK

    ASTERISK New Member

    Дівчатонька, підкажіть будь ласка де у Львові можна купити дистильовану воду для медичних цілей?