Яку воду ви використовуєте?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Arinka, 10 Лютий 2009.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    Так. Я беру два бутилі в 14 днів, не вистачає. Але з того, що я бачила альтернативи нема. Хіба самим набирати в провіреном місці. Але питанн
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Нам теж найкраще Моршинська смакує, але самі їздимо набирати. Не знаю на скільки це дешевше, але для нас ще й розривка))), бо тоді ще в Моршині гуляємо, любимо в Стрий на базар заїхати, чи на річку. Одна поїздка - місячний запас води. І вода в нас йде нормально так, бо всі постійно тільки воду й п'ють.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Аляску дійсно везуть з Моршина. Воду очищують тільки механічно. Тобто від всяких органічних домішків. Більше нічим не обробляють
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    і ск літрів ви привозите?
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну мені насправді важко порахувати). Маємо чотири таких великих бутлі, у які та помпа вставляється. Ну і 6- та 10-літрових штук певно 10. Кожен раз по-іншому. Якщо ідемо більшою машиною, то беремо більше, і роздаємо ще батькам. Якщо меншою, то розмір нашого багажника якраз відповідає місячному запасу води. До Моршина орієнтовно 80 км (хоча набираємо не в самому Моршині, трохи швидше є поворот в якесь селище, ось там і набираємо). От і рахуйте витрати пального і чи вигідно. Ми вже таке практикуємо років 6-8.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я не про вигідно.. вода-це основа життя..
    ми от теж берем аляску-- зовсім невигідно. але фільтри не поставили. біля дому в ларьках і тд. вода не нра..
     
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Чудово розумію). Нам всі дивуються - нащо вам той Моршин? У нас біля дому в лісі є джерело, і ніби не погана там вода, а нам не смакує як Моршинська. Тому ото й мотаємось. Чоловік взагалі дуже хоче такий великий резервуар зробити, і щоб туди місячний запас води +срібло. Та все руки не доходять).
     
  8. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Фільтрована вода з крану і природна з джерела - це дві великі різниці. Водопровідна вода вже є оброблена, плюс фільтри. А властивість води така, що те, що в неї забрали, вона забирає собі. Тобто якщо її пити, то з Вашого організму
     
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я сьогодні хлопчині з доставки влаштувала допит) Отже- везуть з Моршина, але то не Моршинська. Моршинська -114 грн за бутиль. І вода фільтрована, кілька ступенів очистки, карбонні фільтри і т.д
     
  10. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А яка?
     
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Чесно- не знаю. З Моршина, але не Моршинська . Саме "Моршинську"вони теж доставляють, але дорого. Я вище писала. Можливо мова йшла про ТМ.
     
  12. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Швидше всього -так. Бо колись була в бутлях тільки Моршинська. І доставлялась в усіх регіонах. Але ціни були різні, бо чим дальше від Моршина, тим дорожче виходила ціна. Тому для всієї України зробили одну назву "Аляска", яка розливається на трьох заводах. І власне в нас Аляска наливається в Моршині. Значить і вода Моршинська
     
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а вона не псується за місяць в пластикових бутлях?Не рекомендують використовувати пластикову тару повторно. Я мамі теж вожу нашу воду 2 рази на місяць по 20-30л, і методом проб переконалися, що варто воду відразу переливати в емальовані ємкості або скляні бутлі.
    Коли були в мене гості "імпортні", здивувала мене племінниця (3р) Нашу домашню воду з крану (в нас свердловина 80м. Ті ж джерела, що в Раківці)пила дуже охоче і багато. Фактично, крім води нічого пити не хотіла. А пляшкову куповану - ні і все, не добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    В мене так мій пес, який ніколи не пив української води, пив воду з маминого колодязя і моршинську негазовану.)
    З-під крану нюхав і пчихав.) То він так своє невдоволення висловлює.
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Звичайну пластикову так. А ті великі бутлі, в яких возять воду типу Аляски, з іншого виду - полікарбонату, на них навіть написано - може використовуватись повторно. Правда, треба мити. На тих фірмах миють і розливають повторно. Дома треба пильнувати. Літом вода з джерела в таких бутлях як стояла довше 2 тижнів, то зацвітала. Але фірми возять переважно фільтровану, майже дистилят , то по великому рахунку не зіпсується ( Якщо акуратно і не забруднити самим).
     
  16. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    чим Ви їх закриваєте?
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та корками. Там є спеціальні до них. Купували в Епіцентрі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Дівчата, чи хтось замовляв нещодавно Аляску? Бо замовляла у суботу на вівторок, оплатили, але не прийшло підтвердження про замовлення. Воду не привезли. Коли я подзвонила чому немає води, то виявилося, що у них моє замовлення зареєструвалося аж на кінець листопада(!), окрім того десь пропали бали, які ми отримували, і взагалі не пройшла оплата(!). Сказали, що будуть розбиратися.
     
  19. Zemlychka

    Zemlychka миється в бані

    Фільтр Бріта - ось чим я користуюсь що найменьше пів року та дуже задоволена. Раджу всім
     
  20. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    дистилят - то дуже дорого, сумнівно що хтось так "заморочиться" для води на розвіз.
    Моршинська для своїх потреб має потужні системи зворотнього осмосу, але та вода в більшості іде в магазинні пляшки. А на розвіз, швидше за все як і інші фірми, фільтрують механічними фільтрами + УФ знезараження, в кращому випадку вугільними.