ЯРЧИК ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ. ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем kusiaka, 29 Листопад 2012.

  1. kusiaka

    kusiaka New Member

  2. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Ярослав Полуйко

    на 27. 11. залишилось зібрати трохи більше 15 тис. євро з потрібних 100 тис....вірю, що якнайскоріше долучення кожного з нас дасть шанс дитинці..
    дівчата, згадаймо Богданчика...зараз він живий і здоровий через небайдужість людей!
     
  3. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Ярослав Полуйко

    дівчата тицніть пальцем куди гроші закидати бо щось не бачу(
     
  4. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Ярослав Полуйко

    http://tsn.ua/dopomoga/9-misyachniy-malyuk-potrebuye-negaynoyi-dopomogi.html

    читайте тут..але зверніть увагу-від вчора діє нова гривнева картка, бо зі старою не всі операції можна виконувати...(є в коментах Оксани Бондаренко за вчора від 20.23 год.)
     
  5. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Ярослав Полуйко

    Обережно із тими картками, буває що шахраї кидають подібну інформацію, тож такі дані треба перевірити, можливо передзвонити мамі чи знайти офіційну групу.
     
  6. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

  7. kusiaka

    kusiaka New Member

    Відповідь: Ярослав Полуйко

    при перерахуванні на картку висвітлюються дані прізвища, все в порядку...
    Давайте просто передавати цю інформацію далі і далі і далі і далі.......!!!!!!!
    ми кожен маємо по 20-30 друзів по всяких мережах в інтернеті, якщо навіть кожен сотий відгукнеться, це вже результат!!!!!!
    тримайся маленький!
     
  8. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Ярослав Полуйко

    пробую перекидати гроші через приват24 на гривневу карту а мені вибиває що неактивна(в чому справа?
     
  9. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Ярослав Полуйко

    гривневих є 2 картки..для приват24 діє тільки ця.....
    4405885826689165

    ---------- Додано в 23:29 ---------- Попередній допис був написаний в 23:26 ----------

    На 28.11.12р. зібрано 103516,87 євро!Залишилось 12793,13 євро!


    Завтра на ТРК "Україна". о 17.15 буде сюжет про Ярчика в програмі "Критична точка"! не будьте байдужими!!!!
     
  10. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Ярослав Полуйко

    А на який номер перераховувати через термінал? Напишіть, будь ласка, хтось тут в темі, бо я щось не можу розібратись.

    ---------- Додано в 22:38 ---------- Попередній допис був написаний в 22:37 ----------

    Оцей?
    ДОПОЛНИТЕЛЬНАЯ НОВАЯ КАРТА:

    получатель: Полуйко Екатерина Викторовна
    № карты получателя: 4405885826689165
     
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Ярослав Полуйко

    отримувач на 2 картках - Полуйко Екатерина Викторовна, мама Ярчика.

    1.на цю картку можна перераховувати гривні будь-яким способом- приват 24, термінал, каса і т.д.....

    4405885826689165

    2. 2 картка - тільки смс, термінал, банкомати!!!!!!!!

    4627081201108037
     
  12. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Ярослав Полуйко

    дякую, щойно перекинула
     
  13. Nonorka

    Nonorka New Member

    Відповідь: Ярослав Полуйко

    Дівчатка дуже вас прошу - давайте допоможемо ляльці!!! він так страждає!!
    [​IMG]

    Станом на вчора - -
    Зібрано на 29.11.12р: 105459,17 євро!
    Залишилося зібрати: 10850,83 євро!


    Слова мами -
    Добрий вечір мої дорогі! Сьогодні у нашого Ярика вдень температури не було, а до вечора з'явилася невисока температура. Малюк сьогодні трошки пограв своїми іграшками, як справжньому чоловікові, Ярику дуже подобаються машинки. Він їх так уважно вивчає і з великою цікавістю намагається розібрати.
    Спасибі Вам величезне, за те, що переживаєте за нашого синочка і цікавитеся, чи є у нього температура чи ні. Спасибі Вам всім величезне за допомогу!
     
  14. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Ярослав Полуйко

    дівчата, не будьте байдужими..ваші 20-50 грн неоціненно важливі для Ярчика...бракує бл. 8 тис. євро, щоб відправити малого до Бельгії...допоможіть...час невпинно збігає!!!!

    дитина щодня терпить страшенні муки!!! це може статися з кожним!!! не будьте байдужими!!! маємо ще 2 тижні на порятунок дитинки!!!
     
  15. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: ЯРЧИК ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ. ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР!

    Дівчата, з першим снігом вас...Ми всі у передчутті наближення свят, тої казкової і незвичної пори, коли забуваєш про проблеми і негаразди та,як в дитинстві, віриш в чудеса! Тож давайте долучимося до здійснення Ярчикової мрії ЖИТИ і БУТИ ЗДОРОВИМ! Не будьте байдужими-бракує 8 тис. євро. Збір триває до 15 грудня, далі Ярослава треба транспортувати до Бельгії, щоб був шанс нормально підготуватися до трансплантації і вдало провести цю надскладну операцію!
    Дякую усім, хто відгукнувся і перечислив грошики на рахунок Каті Полуйко!
    П.С. Окремий привіт від Ярослава...у нього прорізався 8 зубчик і тепер він дуже жжжжубатий!!!!!:d25:
     
  16. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: ЯРЧИК ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ. ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР!

    щойно перекинула 50 грн через приват24 на карту 4405885826689165
     
  17. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: ЯРЧИК ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ. ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР!

    Дівчата,змінилися терміни збору-10 грудня!!!!! Маємо 5 днів, щоб зібрати усі разом 5 тис. євро!!!!!!!!!!!!
     
  18. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: ЯРЧИК ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ. ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР!

    Я також вчора перекинула 100грн через І-Бокс, завтра спробую щось зібрати по знайомих.
     
  19. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: ЯРЧИК ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ. ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР!

    Сьогодні моя мама ще 500 грн. поклала на картку. Улянка, як там справи? Встигають гроші зібрати?
     
  20. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: ЯРЧИК ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ. ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР!

    дівчата, дякую усім безмежно!!!!! на 6.12.2012 р (8.00) зібрано майже усю суму....залишилось 1330 євро....впевнена, що до 10 грудня уся сума буде зібрана і Ярослав з батьками відлетить до Бельгії. Усі ми разом роблту зробили, тепер усі надії на Бога і спеціалістів. Нехай дитина живе і тішиться тому життю здоровою!
    Дякую за підтримку!