Ярмарок добрих справ

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем tiramiska, 15 Серпень 2014.

  1. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Дівчатка долучаємось до закупівлі жіночого одягу з сайту "Модний магазин" http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=118826 , весь прибуток на допомогу військовим.
     
  2. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Можу допомогти комусь підтягнути англійську. Граматика, домашні завдання, підготовка до тестів.
     
  3. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Усі кошти від продажу цих речей підуть на армію. Кому скільки не шкода))).http://posydenky.com/showthread.php?t=113831
     
  5. MilkiWey

    MilkiWey Well-Known Member

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    З користю для військових скористаюся послугами кравчині. Зв'язала на осінь пальто - треба пошити підкладку.
     
  6. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Парафіяни церкви Непорочного Зачаття Діви Марії разом з громадською організацією " Місток " запрошують на на благодійні каву- чай для військових у неділю, 24 серпня з 9:00 до 13:30 по вул.І Франка 56. Всі кошти від продажу підуть на потреби для військових

    Минулої неділі 17 серпня було зібрано 6410 грн на придбання спальників і кариматів для Львівської частини Нацгвардії 4114 та організації свята Преображення для солдатів.

    Ти українець?
    Підтримай тих, хто виборює незалежність сьогодні :connie_pull-pigtail
    благодійні кава - чай. 24 серпня з 9:00 до 13:30 по вул.І Франка 56. Всі кошти від продажу підуть на потреби для військових, звіт виставлю в темі.
    На каву беремо з собою діток, для яких буде смачне печиво і можливість намалювати малюнки солдатам :connie_pull-pigtail:connie_pull-pigtail:connie_pull-pigtail

    Дівчата, наша родина є парафіянами цієї церкви і громадськка організація "Місток " також була зорганізована з ініціативи парафіян і небайдужих людей. Я довіряю цим людям на 100 %.
     
    Останнє редагування модератором: 22 Серпень 2014
  7. Redshama

    Redshama New Member

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Всім Дорого Дня!
    Можливо трошки не втему, але де ше спитати не знала, і тому питаю тут...маю родичів з-за кордону яким не байдужа доля постраждалих на сході внаслідок бойових дій, зокрема жінок-дітей біженців, кому потрібна якась допомога (речі, одяг, продукти). Наші заробітчани хочуть дуже допомогти цим людям ЩИРО ДОПОМОГТИ. Підскажіть координати якоїсь організації у Львові Реальної, куди можна було б передати посилки з-за кордону. І що цю допомогу отримають люди, яким Це реально Необхідно!
    Дякую.
     
  8. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    А це ідея. ) Все, моє що залишилося в темі "обмінний пункт на ДП" і "рукодільна барахолка" (крім щоденника, заброньовано, може ще якусь позицію не видалила, уточнюйте в ПП), віддам за скільки дасте, кошти - на АТО.
    Та, і якщо знаєте родини з дітками десь 6-7 років (все менше вже знайшло власників), яким треба одяг чи взуття в пристойному стані - пишіть, щось придумаємо.
    З послуг.. ну, не ті в мене руки.. але віршик можу написати )
     
  9. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Гарна ініціатива, хто має школярів може підтримати !!!

    «Замість квітів – допомога армії» (м. Черкаси)

    Отже ідея: прийти на 1 вересня не з букетами квітів у кожної дитини, а з саморобними українськими прапорцями з написом «Замість квітів – допомога армії»: 15 хвилин часу, кольоровий папір, довга дерев"яна шпажка та клей - все, що потрібно для їх виготовлення.

    Для акції потрібна така допомога.
    1. Шановні депутати і державні службовці, я прошу вашої допомоги, бо інформування батьків, вчителів та директорів шкіл буде ефективне, якщо відбудеться через департамент освіти. Не всі батьки і вчителі зрозуміють відсутність квітів, навіть якщо ті квіти викидаються оберемками вже ввечері 1 вересня. Не всі директори шкіл підуть на контакт з громадськістю - для них часто лише влада має авторитет.
    2. Шановні благодійники, допоможіть виготовити флаєри (двосторонній друк) в кольорах державного прапору з написом «Замість квітів – допомога армії»: не кожен батько захоче виготовляти прапорець - комусь легше купити букет, ніж провести 20 хвилин трудового і виховного процесу з дитиною, знайти волонтера і віддати йому гроші. Тому швидка можливість обміняти пожертву на флаєр сприятиме долученню до акції.
    Якщо віднайдеться благодійник, який надрукує фраєри, то це буде просто чудово - можна роздати флаєри волонтерам та вчителям, які в обмін на пожертви даватимуть їх батькам учнів, чи й самим учням. І саме з цими флаєрами варто було б прийти на лінійки - патріотично, красиво, корисно і для армії і для виховних цілей.
    3. Шановна громадо, батьки, долучіться до акції самостійно - поширте цю ідею, виготовіть прапорець, поговоріть зі своєю дитиною, виступіть на батьківських зборах.

    Також потрібна допомога волонтерів, які беспосередньо обмінюватимуть флаєра на кошти на допомогу армії.
    Приєднуйтесь.
    [​IMG]
     
  10. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Я сама для свого класу роздрукую, в нас учнів не багато, 6 :)
    Ну і буду агітувати серед вчителів, ще перед 1 вересня. А гроші можна буде перекинути на картку Сергію Глотову, або нашій Уці.
     
  11. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Дівчата, давайте в нотатці Лігуминки будемо зорганізоватися щодо цієї акції
    Потрібно спільниими зусиллями підключити відділ освіти, а якщо ні, то хоча б керівництвао кількох шкіл.
    Всі коментарі і пропозиції щодо акції вітаються. Це дуже гарна нагода допомогти нашим військовим!
     
  12. MilkiWey

    MilkiWey Well-Known Member

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Дівчата, нема змісту звертатися з цим питанням у відділи освіти чи до дирекції, так як ніхто з них не зобов'язує батьків на 1 вересня купувати квіти чи щось інше - це ініціатива самих батьків. Інша справа батьки можуть дійсно домовитись між собою і пояснити це класному керівнику. Доречі, всі працівники шкіл написали заяви, щоб з них вирахували для нужд армії зарплату за 5 днів (за усною рекомендацією чиновніків від освіти). Хоча ці акція носить сумнівний характер, бо я думаю, що все, що жертвується через казначейство, не факт, що дійде за призначенням. Але це вже буде на совісті чиновників (якщо вона у них є)!!
     
  13. hannatal

    hannatal Member

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    дівчата, в мене шок!! щойно була на батьківських зборах в першачка, розповіла про прапорці. і от реакція
    більшість кислі фейсики, троє навіть :girl_devil:"всі будуть з букетами, а наш клас з ЯКИМИСЬ там прапорцями". і лише одна мама підтримала. я просто в розпачі
     
  14. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    В мене теж був шок, коли я пообдзвонювала мамочок і розказала про акцію цю. Просто більшість сказала "О, хоч на чомусь зекономимо, бо на ту школу не напасешся!"
    Питаю "На чому саме зекономите?"
    Відповідь "Нууу, як то ж квітів не треба купляти, гроші зеекономляться".
    Нема слів....
     
  15. hannatal

    hannatal Member

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    щойно розповіла чоловіку про ситуацію. і от його ідея - запросити на лінійку журналіста місцевого видання, щоб висвітлити подію. думаю, кожна школа схоче "засвітитися"
     
  16. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    в нашій школі (та й думаю в усіх) того року не буде загальношкільної лінійки.
     
  17. Nespljushka

    Nespljushka Active Member

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Хочу також долучитися. Як будуть бажаючі на повітрянки http://posydenky.com/showthread.php?t=119112, то гроші перерахую на картку чоловіка Уки.
     
  18. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Перерахувала щойно 200грн, виручка від першої закупки взуття Демар!
     
  19. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Перерахувала 40 за стрижку в Pulupjak. Мабуть, стану постійним клієнтом ))
     
  20. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Дівчата, це щодо акції Замість квітів - допомога армії,

    а ось і сам сюжет, починаючи з 5 хв
    http://zaxid.net/news/showNews.do?golovni_novini_lvova_za_2808&objectId=1320437
     
    Останнє редагування: 28 Серпень 2014