Ярмарок добрих справ

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем tiramiska, 15 Серпень 2014.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

  2. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    можу зробити невеликі букетики чи композиції з цукерок (невеликі кошики, кусочки тортика, оформлення шоколаду, м"ячі та ручки). строк виконання 2-3 дні. кошти підуть на підтримку армії.
     
  3. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Я і мої коліжанки готові задекорувати весільні аксесуари в патріотичному стилі або просто за вашим побажанням, Оплата по домовленості на картку Уки для потреб 24бригади 4 батальйону.

    ще вмію робити ось такі квітки
    [​IMG]
    ціна 8 грн за шт
     
  4. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    дякую Siania за проведену фотосесію на допомогу нашим хлопцям,чекаю тепер фото
     
  5. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    А я дякую чарівній форумляночці Анута за солодке замовлення і можливість долучитися до зборів коштів для потреб фронту в сумі 70грн!:girl_yes2:
     
  6. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Дуже дякую за смачний мед! Моя мама, яка в меді розбирається, сказала, що то є справжній і дуже файний медок! А за таку ціну, то просто гріх не взяти. Новий цього року коштує 100 грн за літр, до речі.
     
  7. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Хочу підстригтись із користю для армії. Оскільки ми на ГВ і доня довго без мене не може, то підійде локація в межах 30хв. добирання від нового львова. Щоб відсутня була вдома не довше 2 год.
     
  8. Nespljushka

    Nespljushka Active Member

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Дякую гарній формуляночці jassystay. 50 грн. від продажу повітрянки перевела на картку Дідича.
     
  9. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Маю перерахувати ще гроші за мед, який брала форумянка, але гроші в мами, сестра зараз хворіє, то ж гроші перерахують як тільки сестра одужає, бо немає кому сходити в банк.
     
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Ярмарок добрих справ


    Зв"яжу пов"язочки для дівчаток. Склад - шерсть+акрил, вартість 15грн. (10грн. на потреби армії, 5грн мені. Щоб змогла купити знову нитки) кольори можна обирати
    [​IMG]
     
  11. cherri

    cherri New Member

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Вишиті обкладинки на паспорт. Так як це мої перші роботи, пропонуйте ціни. Будуть ще інші, вони поки в процесі
    [​IMG]
     
  12. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Чудова ідея! А з чого сама обкладинка? Якщо тканина, то наскільки груба?
     
  13. cherri

    cherri New Member

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Дякую! Тканина не є грубою, звичайне полотно для вишивання, проклеєне. Думала робити підкладку, але мій чоловік- мінімаліст, сказав, що цілу теку він би не хотів носити, воно має бути тонким і щільно прилягати до паспорта. Ну якось так і спробувала зробити. Якщо будуть бажаючі на обкладинки з підкладкою, то буду робити. Ну і порадившись з працюючими волантерами, так як це для армії, ставлю ціну -80грн, при бажанні і можливостях можна й більше. Гроші віддаю tiramiska для купівлі бронежилетів
     
    Останнє редагування: 7 Вересень 2014
  14. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Якщо будете робити ще- я дуже хочу сірий тризуб на сірому фоні і карта.
    Тобто як на другому фото тільки в сірих тонах ну і карта яка є.
     
  15. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Дівчата, щойно на барахолці знайшла пост про пральну машинку для Жанни, дешевше, ніж ремонт

    Що скажете?
     
  16. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Дівчата, я трохи плету слінгобуси. Можу зробити такі
    [​IMG]
    можна зробити їх синьо-жовтими (через одну оті великі бусини)
    можете замовити конкретні кольори - пишіть в приват
    ще можна отакі зробити
    [​IMG]
    там вони веселенькі, з дерев*яними гудзиками-тваринками
    відправлю вам всі на якесь відділення Нової Пошти - тоді за доставку з кожного буде по кілька грн
    собівартість приблизно 25 грн., давайте ціна буде 40 грн. - тоді по 15 грн. піде на підтримку бійців АТО
     
  17. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Скористаюсь послугами кравчині, яка віддасть половину(хоча б половину) на добру справу. Потрібно пошити вечірню сукню. Попередня ціна 400грн(це сама робота)
     
  18. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    Дівчата, щодо пральної машинки, я зараз точно буду зайнята касками і броніками, про які писала тут
    тому навіть радити нічого не зможу. Якщо є бажаючі зібрати і щось помогти Жанні, то саморганізуйтесь, будь ласка. контакти я дам.
     
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Ярмарок добрих справ


    І по ділу, дівчатка, може хто організує нам хорошого сантехніка, який би погодився віддати частину "калиму" на користь армії? Тре поставити туалет в квартирі. Робота не складна, труба проходить під низом.
    Потрібно вже дуже терміново, поки господар не передумав.:)
     
  20. konfety

    konfety Лучший изгиб на теле девушки - это ее улыбка!

    Відповідь: Ярмарок добрих справ

    ..мене цікавить те саме! (р-н Сихів).:girl_bye: