Євромайдан!(2)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Gala, 16 Грудень 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Gala

    Gala Well-Known Member

    Продовження теми Євромайдан!

    ********************


    Юрдопомога у Львові: Мережа колективного захисту Свої надає безкоштовну юридичну допомогу щодо захисту прав і свобод мітингувальників Євромайдану і Автомайдану м.Львова. У разі потреби звертайтеся за телефонами

    +380630706075,
    +380683164456.

    Тримаймося разом!

    Дублюю+трішки доповнила. Це реально мають знати ВСІ, бо інколи саме ВИ можете просто проходити поруч, і потрапити в халепу "за компанію".
    Ще знайшла від Лесі Оробець



    ПОБАЖАННЯ ЯЛИНКОВИЧУ

     
    Останнє редагування модератором: 23 Січень 2014
  2. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Євромайдан!

    Де такий купити? Де де де???
    А то мені коханий муж тільки гарного шалика привіз.
     
  3. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

  4. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!

    Роздавали на майдані. Перешлю тобі свого))

    ---------- Додано в 15:32 ---------- Попередній допис був написаний в 15:31 ----------

    ага, і зараз і справу швидко заведуть і тд. А побитих майданівців лікувати не тре?
     
  5. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

  6. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!

    Вже завели. А побиті майданівці то що люди? То ж бандерівське бидло. Панаєххалі тут. Сил нема на то дивитись
     
  7. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Євромайдан!

    а підкажіть де можна протоколи допитів почитати, вчора бачила, нині не може знайти
     
  8. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!

    Мабуть вже ніде. Клюєв сказав, що протоколи фальшиві і підозрюваних допитуватимуть ще раз.
     
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!

    Кот давав кометар каналу 24. Били б його ультрас, чи бандерівці, чи майдануті, як він любить висловлюватись на ФБ, то вони би даремно галас не піднімали і вклепали йому по саме не хочу. А так стояв перед камерою цілий-цілісінький і розказував про якусь тріщину в ребрі. Про Кота треба пам.ятати, що він давній друг і прихвостень ПР. Вони його і годують на Інтері та Першому НЕнаціональному. Від початку він різко виступав проти євромайдану, тому така заява мене не дивує і не засмучує. Для початку нехай надасть докази.
    Соромно мені, але я його і йому подібних шкодувати не можу. Навіть в ім.я справедливості. Я думала - ну є Євромайдан і я знаю,що він собою представляє, ну є антиєвромайдан і я здогадуюсь, що він собою нічого не представляє і якось те зібрання звезених - привезених мене не зачіпало. В суботу випадково тато включив антиєвромайдан, на 1 НЕнаціональному, саме на місці, де депутат ПР Смітюх зі сцени молив : "Владімір Владіміровічь, Украіна взиваєт к тєбє, защіті Украіну" і закликав натовп скандувати "Путін"... Я не повірила ні очам, ні вухам і шокована досі. На щастя народ заклик не підтримав. А Юра Кот проводжав депутата Смітюха бурними оплесками. Думаю багатьом після такого захотілось Кота наказати і невідомо чи то з майдану, чи то сусід по вулиці не втерпів. Але найймовірніше - побиття сфабриковане.
     
  10. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Євромайдан!

    [​IMG]
     
  11. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Євромайдан!

    Украина находится в процессе переговоров с РФ по кредиту на общую сумму 15 миллиардов долларов, а также по ценам на газ, сообщает агентство Bloomberg

    По их словам, Украина может получить часть кредита в размере 5 миллиардов долларов уже в текущем году. В министерстве финансов РФ агентству подтвердили, что переговоры идут, но сообщить какие-либо детали отказались. Ранее правительство Украины не смогло договориться о кредите на 15 миллиардов долларов с Международным валютным фондом.

    Во вторник в Москве пройдут переговоры президента РФ Владимира Путина и его украинского коллеги Виктора Януковича. Помощник президента РФ Андрей Белоусов не исключил, что Украина обратится к России с просьбой о кредите, и он будет оперативно предоставлен.


    якщо наш піндос на це підпишеться, то мені страшно уявити ситуацію , в якій опиниться Україна
     
  12. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Євромайдан!

    http://censor.net.ua/resonance/263626/territoriya_voli_mayidan_glazami_rossiyiskogo_jurnalista

    Російський журналіст пише про майдан. Стосовно націоналізму трохи не того...але загалом сподобалося.

    Хочу про Руслану додати. Мій знайомий був в Києві два дні тиждень тому, казав за Руслану, що вона супер-молодець, але якщо вона така енергійна і в ліжку, то він співчуває її чоловіку.)))))
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

  14. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Євромайдан!

    Чудова стаття.
    Влучно всі підмітив і гарно виклав.
    Щодо націоналізму. Пропаганда має велику силу. Спільні святині і спільні "вороги" консолідують людей. А це першочергове завдання у Федерації, де не просто українці Заходу/українці Сходу, а маса різних народів і народностей в одному котлі. Машина пропаганди і вся радянська система довгі роки працювала на те, щоб виліпити якийсь російський "народ" (ті, що не ліпилися - під розстріл або на десятиріччя в табори. А то ж, в основному, були найкращі представники, розум та совість).
    Це ми розуміємо значення слова і глибинний пласт того, що міститься в данному понятті. У мешканців Сходу України і, тим більше, Росії, шлях до усвідомлення сенсу націоналізму попереду - у тих, хто схоче довідатися. У багатьох і бажання такого немає. В журналіста, який написав статтю, є бажання і можливості.
    Над цим треба працювати і українцям, в тому числі. Приблизно так, як той хлопець зі статті: москаль? прикурили і розійшлися. Навіть якщо не зрозуміють вони сутності українського духу і українських героїв - що з того? Ми не розуміємо їх) Ми різні. Але оцей журналіст показав, як може виглядати співіснування) Так, ти інший, і я тебе не розумію. Але мені це не заважає, я не втручаюся, а навіть висловлюю захоплення тим, що здатний осягнути.
    Ну, а в руслі висвітлення російськими ЗМІ наших подій стаття і зовсім бомба))
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Євромайдан!

    Арсен Аваков
    Народний депутат України
    МАЙДАН. ТО, ЧТО БУДЕТ!
     
  16. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

  17. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(2)

    Натрапила на цю "ударную речь" з майдану в Дніпропетровську (антиєвроінтеграційного). І сміх, і гріх, можна поржати (особливо про найнятих ахферистов, людоєдів в Європі, консєрви з людей, план "затягіванія в Євросоюз" і підступні США та ін.) :girl_crazy::khomyak::khomyak::khomyak:
    https://www.youtube.com/watch?v=PLkTqiW2g2Y#t=67
     
  18. Відповідь: Євромайдан!(2)

    І мені дуже сподобалась стаття, так просто і душевно... Шкода, що по російськи, дуже гарно описано. Після таких статтей щоразу більше горджуся своїм народом!
     
  19. BIEDRONKA

    BIEDRONKA Member

    Відповідь: Євромайдан!(2)

    Таксі в Києві
    0 (67) 505 15 27 панда
    309 абсолют
    Це таксі, якими постійно користуємося
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Євромайдан!(2)

    :naci::naci::naci:
    Я Майданутий? Сильний аргумент!
    Та роз'яснити маю цей момент.
    Скажу: чудове слово - "Майданутий",
    Це значить - Честь і Гідність зміг відчути.
    Тебе ж бо ПРуть, в ганебній, рабській позі,
    На ланцюгу тримають на морозі.
    Всцикаєшся ти у штани свої
    Бо так схотіли твої хазяї,
    Тож ПРуть тебе, бо очі ти залив
    І ПРезидента навіть полюбив!
    Того, якому, щоб там не було,
    Подати руку навіть взападло!
    Я - МАЙДАНУТИЙ! Слово це твоє
    Для тих, у кого Честь і Гідність є.
    Це краще, аніж бути ПеРтим в сраку,
    ПРимушеним, безправним, як собака!
    Вітаю! Твій кумир, мармиза ця,
    Злякалася звичайного яйця.
    А нині ти такий же, як і він,
    Ні-ні. Не треба підніматися з колін.
    От так і стій, хоч до скінчення світу
    Нехай твої гордяться з того діти
     
Статус теми:
Закрита.