Євромайдан!(5)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Siania, 19 Лютий 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. sherry

    sherry Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    http://lb.ua/news/2014/03/08/258714_rossiyskie_voennie_voshli_poselok.html

    ---------- Додано в 18:02 ---------- Попередній допис був написаний в 17:54 ----------


    Житель Горловки, ехавший на работу в Соледар, встретил целую колонну боевой техники.

    Из описания видеозаписи следует, что данная колонна встретилась мужчине около 4 утра в районе завода "КНАУФ" в Соледаре. "Мы с сослуживцами насчитали 11 ракетных установок", - сообщил автор видео горловскому сайту 06242, передает Цензор.НЕТ.
    - Чьи это были войска - узнать не получилось, поскольку на контакт военные не шли. Кто-то говорил, что это учения, кто-то, что просто заправить технику приехали - единой версии у них не было.
    По оценке экспертов это зенитно-ракетные комплексы "Бук". Отметим, что именно такие комплексы в Грузии в 2008 успешно сбили несколько российских самолетов. Источник: http://censor.net.ua/v274823

    ---------- Додано в 18:06 ---------- Попередній допис був написаний в 18:02 ----------

    http://censor.net.ua/video_news/274...bilnaya_brigada_po_trevoge_idet_na_krym_video
     
  2. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    День бойової товаришки

    08.03.2014
    Ірина Славінська, літературний оглядач "Української правди.Життя"

    У суспільствах, де звикли до побутового патріархату, звикли і до побутової сліпоти стосовно деяких дражливих тем.

    Здається, що цю сліпоту іноді легше проковтнути, не повівши бровою, ніж радити звернутися до окуліста. Мовляв, раз на рік можна побути прикрасою "свята жіночності та краси" та пригубити полусладкого совєтського "шампанського".

    Мені завжди було важко мовчати на цю тему, а після Євромайдану – тим більше. Я не хочу бути об’єктом рольової гри в "давайте привітаємо наших дорогих жінок".

    Вкотре про це замислилася після читання котрихось із незчисленних коментарів у соцмережах на тему пам’ятника Євромайдану.

    Пам’ятаю, в описі скульптурної групи фігурували затяті хлопці з шинами та коктейлями в руках, афганці,самооборонці, студенти... і дівчина-волонтерка з жінкою-пенсіонеркою. Добре, що без бутербродів.

    Читаючи той опис, я усвідомила, що просто на моїх очах народна пам’ять творить міфологему, що так мало сумісна з історичною правдою. Бо історична правда говорить, що не бутербродом єдиним.

    Давайте поставимо собі запитання, де були жінки наЄвромайдані?

    Жінки були всюди.

    Жінки витягали поранених і підстрелених під дощем уламків гранат, під кулями та під ароматними хмарами "терену".

    Жінки робили операції смертельно пораненим.

    Жінки збирали кошти для лікування.

    Жінки працювали водіями для таємного транспортування поранених. Жінки їздили з Автомадайном. Жінки пропонували свої гаражі та подвір’я для переховування чужих автомобілів, які могли спалити.

    Жінки працювали адвокатками несправедливо затриманих.

    Жінки цілодобово допомагали шукати зниклих безвісти.

    Жінки працювали депутатками, що брали на поруки, захищали від міліції та робили купу інших речей, які дозволяє недоторканість і особливий статус народного депутата.

    Жінки на передовій носили "коктейлі молотова", збирали пляшки для тих-таки коктейлів, колупали бруківку та плитку, чистили вулиці від снігу та льоду.

    Жінки працювали журналістками і в прямому ефірі показували наживо події, що розгортаються тут-і-тепер.

    Жінки працювали перекладачками, котрі з журналістами та спостерігачами з різних країн були в гарячих точках, стоячи на мушці в снайперів. А також – синхроністками, котрі длявсього світу перекладали пряму мову тих, чиї слова важливі. І ще – тими, хто перекладає найважливіші україномовні тексти іноземними мовами, а іншомовні тексти – українською.

    Жінки коментували Євромайдан всіма мовами навсібіч, допомагаючи іноземним ЗМІ, оглядачам, спостерігачам і просто знайомим зрозуміти контекст того, що відбувається.

    Жінки працювали дипломатками, котрі доносили українські голоси до ООН, ПАРЄ та інших важливих міжнародних інституцій.

    Жінки стали живим кордоном між українськими військовими частинами та російськими окупантами.

    Це бойові товаришки.

    Я особисто не хочу чути 8 березня слів про "ніжність і красу". Я хочу чути, як уся країна подякує своїм захисницям вітчизни. Рівним серед рівних.

    ДЖЕРЕЛО ТУТ
     
  3. sherry

    sherry Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Оперативные данные группы "Информационное Сопротивление"

    Полчаса назад российские военные в районе Армянска (Крым, Перекопский перешеек) открыли огонь из стрелкового автоматического оружия (предположительно автоматов Калашникова) по легкому патрульному самолету "Diamond " Госпогранслужбы Украины.

    Самолет с пограничниками на борту осуществлял патрульный полет в воздушном пространстве Украины на высоте до 1 км.

    Жертв нет.
     
  4. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Государственная пограничная служба Украины начала специальную операцию на границе с Приднестровьем для недопущения въезда в Украину провокаторов. Об этом сообщили в Отдел по вопросам взаимодействия со СМИ Государственной пограничной службы Украины.

    "На приднестровском сегменте украинско-молдавской государственной границы началась еще одна специальная операция. Это связано с заявлениями МИД Украины и представителей некоторых государств в ООН относительно активности российских войск на территории Приднестровского региона и вербовки провокаторов для дестабилизации обстановки в Одесской области", - говорится в сообщении.
     
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Чоловіка покликали в військову частину для підгоготовки.
    Знаю, що цього слід було очікувати, але мені таааак страшно.:sad:


    Боже, хоч би не було війни...:sad:
     
  6. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Я сьогодні проявила свідомість (правда потім виявилось що я "панікер")
    Близько 12-тої один чоловік у військовій формі блокував виїзд машин на перехресті В.В. і Стрийської (не давав повертати на Стрийську). Ніяких машиг ГАЇ, деякі "мудрі і яким найбільше треба" сформували третій ряд по зустрічній (це в темку про рагулів), корок був до заправки. Я зі стоянки їхала в протилежний напрямок, ми проїхали. Подзвонила я на 102, спитали чи він не випивший і перенаправили на якийсь моб., дядько з моб. сказав, що поїдуть подивитись що там таке.
    Це виявляється військові техніку та БТР переганяли, охоронець з стоянки казав, що багатенько їх було, декілька десятків.
    Це що, передислокація чи для захисту того, що ще можна захистити? хто знає?
    Це частина десантників на Лазаренка
    https://www.youtube.com/watch?v=6blKRuLfN84&sns=tw

    ---------- Додано в 19:12 ---------- Попередній допис був написаний в 18:59 ----------

    Анатолій Гриценко ‏@agrytsenko 1h
     
  7. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Нам колись в школі історик пояснював про те, що в наших північних сусідів є такий пунктик "цар завжди хороший", ну тобто історично так складалося шо за їхньою думкою чомусь в усіх їхніх бідах винен хтось, але не "цар". І так було завжди, вони досі щиро вірять в те що якшо шось не так, то це винні всі: і бандерівці, і поляки і литовці і навіть США, і всі в змові, але не отой "цар".
    Нашим людям, які мають корні з відти реально важко то в собі перебороти, то якось генно закладено чи що....Ну показують після того всього якихось жіночок з Харкова і вони так щиро кажуть, шо "Янукович - наш президент", ага так і страусів йому підкинули. Так і кримчани моляться на Путіна, ввжють його ледь не месією...нам їх не зрозуміти, ми того не маємо, в нас це відсутнє...ми таки зовсім різні.
     
  8. sherry

    sherry Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    http://censor.net.ua/video_news/274...ssovo_vydvigayutsya_na_poligony_v_hersonskoyi
     
  9. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    нервово слабким не дивитися. або глибоко вдихнути.
     
  10. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Открытое письмо украинского писателя российскому генералу ГРУ Российская Федерация, г. Москва генерал-лейтенанту ГРУ Николаю Голубкову
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

  12. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Я слухала детально, вже давніше. Кажуть що начебто не снайпери Беркуту стріляли по людях на Інститутській.
    Моя думка така що це просто підтасовка фактів яка комусь вигідна (кому - це явно). Явно більшість людей на Інститутській вбив не той спецпідрозділ внутрішніх військ з жовтими пов'язками. Явно снайпери сиділи в будівлях вище по Інститутській.

    І ще, та група внутрішніх військ з жовтими пов'язками явно не боялися майданівців зі зброєю, люди професіонали по яких стріляють ведуть себе явно не так, як вели вони в той момент. Це вже також доказано і не мною давно.

    В цьому ролику який Ви zetta поставили до речі мої знайомі на деяких фото.

    І так, в хлопців на Майдані була зброя. А чому би Парасюк казав "ми йдемо на штурм зі зброєю", просто так би не казав. Але НА ЖАЛЬ така непрофесійна, для полювань, вони просто не змогли з тої зброї перебити тих нелюдів.
     
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    У руля самозваной крымской власти стали люди, вскормленные «РосУкрЭнерго», в которую входят Фирташ, Левочкин и Хорошковский

    Главный «защитник» русских в Крыму и ныне крымский лжепремьер Сергей Аксенов пришел в большую политику благодаря двум людям – своей супруге, которая, по сути, занимается развитием его бизнеса, и украинскому олигарху Дмитрию Фирташу. Именно «отец» «РосУкрЭнерго» вложил немало денег в становление Аксенова как политика республиканского масштаба.
    http://espreso.tv/article/2014/03/08/zakhvat_krymu_oplatyv_firtash
    Ірка-шкірка , я знаю це все. Просто відео більш детальніше пояснює , але фільтруєм бо вірити не відомо кому.
     
  14. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    сподобалось
    [​IMG]
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Походила по кримських форумах , вони там фотки запощують, відео , як діти цілують російських солдатів, фоткаються з солдатами , цьомки бомки . Навіть називають ввічливими людьми , тобто не вояки а вежливые люди .
    Мда ... Дата реєстрації 2011 рік .
    Допис 5 березня 2014
    а я лучше буду дворником в Кремле и ездить на BMW))) и быть спокойным за будущее, семью и детей
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Volodymyr Parasuyk
    Прохання про репост.

    Потрібно транспорт для відправки медиків (Консерваторія) до Львова з Києва. (6 чоловік).

    дуже прошу про допомогу, люди 2 місяця в дома не були.

    093 553 7196
     
  17. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

  18. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Хотят ли русские войны?
    Не спрашивай у тишины,
    Не спрашивай у тех солдат,
    В мемориалах, что лежат.

    Спроси у цинковых гробов,
    В которых молодых сынов
    С земель соседских привозили
    Старухам, чтоб те слезы лили.

    Спроси у бравых тех ребят,
    В Кремле которые сидят,
    К погонам звезды пришивая,
    Дубиной «мирною» махая.

    Спроси у Польши и Литвы:
    Им о России снятся сны?
    У пражской ты спроси весны:
    Хотят ли русские войны?

    Спроси у венгров, как когда-то
    На танках русские солдаты,
    По Будапешту рассекали,
    Вугорцев к миру «приучали».

    Тебе ответит старый финн,
    Проживший много — до седин,
    Как «мирно» русские войска
    Рвались сквозь зиму и снега.

    Спроси, что Украине братской,
    Заверенной в любви славянской,
    Из цепких рук большого брата,
    Зачем защит искать у НАТО?

    Спроси всех западных славян,
    Как миру их учил Иван…
    Миролюбив солдат Иван
    Бомбил Кабул, Афганистан.
    В их кишлаки и города
    Не мир пришел — пришла беда.

    Спроси у вдов, детей Чечни,
    Хотят ли русские войны?
    Кто такой русский «миротворец»,
    Тебе ответит всякий горец.

    Грузин, улыбчивый всегда,
    Сквозь слезы просто промолчит.
    От миролюбия соседа
    Сейчас его земля горит.

    Хотят ли русские войны?
    И от Китая до Литвы
    Найдется ль хоть один сосед,
    Который твердо скажет,- «НЕТ!»?

    ---------- Додано в 21:05 ---------- Попередній допис був написаний в 21:02 ----------

    З фейсбуку
     
  19. sherry

    sherry Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    http://censor.net.ua/news/274846/ar...nas_est_dogovornye_obyazatelstva_i_my_otvetim
    http://censor.net.ua/news/274844/moskva_zayavila_o_gotovnosti_dialoga_s_kievom
     
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Перепост !!! Поділіться у себе на сторінці !!! В кого є знайомі в Снятинському р-ні ??? Конкретно в с.Джурів? В Празі в лікарні лежить чоловік Роман,1951 р.н. Він в важкому стані, зовсім не може говорити. Дуже просить зв"язатися з сім"єю. Наскільки зрозуміли, жінка взагалі не знає, що його забрали до Праги. Можливо в вас є знайомі, через кого можна б було цю інформацію передати.Це повідомлення передалa Оксані Григораш Надя Маруняк з Чехії.

    ---------- Додано в 19:14 ---------- Попередній допис був написаний в 19:13 ----------

    Господа! уже не однократно наблюдались компании по 3-5 человек с нашей символикой, ходили по дворам, орали наши лозунги, цеплялись к прохожим мол: "ах ты москаль" и все такое, первое время- не обратил внимания: ну, думаю, выпил народ - с кем не бывает. Одну такую стаю изловили вчера с соседом опером, по сути отбили от них еще одного нашего соседа . Представились они якобы Правый Сектор на провокационный вопрос о сотнике ответили не верно - подтвердили несуществующего человека, после чего - были обезврежены и вызван наряд милиции. Сосед потребовал у них паспорта, а теперь АХТУНГ - все паспорта оказались русскими прописка Белгородская область город Шебекино . Таких провокаторов как минимум 50 человек в Харькове- может больше. Будьте бдительны господа, провокаторы работают под нас их задача простая: вызвать у людей агрессию к нам, что б собирать больше народу на Гепыных пророссийских митингах. При обнаружении таких вот стаек, нагло себя ведущих сразу вызывайте милицию.
     
Статус теми:
Закрита.