Їдемо разом? Або можемо "підкинути" ;)

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем pravovuk, 17 Липень 2010.

  1. Cypress

    Cypress Active Member

    Хтось їде в Болгарію (Несебр, Созополь) на власному авто (щоб було 2 вільних місця) в середині серпня?
     
  2. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Їдемо завтра (вт 19.07) Львів-Київ о 15.00, з дітьми. Бусиком. Є вільних 2 місця, можна брати габаритний багаж. Поїздка зареєстрована на Блаблакарі.
     
  3. Cypress

    Cypress Active Member

    не актуально!
     
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Чоловік повертається :)
    Київ - Львів
    Неділя (12-14.00, можна завчасно домовитись). 4 вільних місця, бусик, комфортно, дизелю авто їсть небагато.
    В пп.
     
  5. Arika

    Arika Well-Known Member

    Хтось їде сьогодні-завтра (09-10.08) до Одеси/Одеської області? Я б з дитиною приєдналася (за оплату би домовилися)
     
  6. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Можливо хтось їде в Шацьк на наступні вихідні?
    Я з дитиною приєдналася б, їду до подруги в гості.
     
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    шукаю компаньйонку для одноденної екскурсійної подорожі 24.09 в Замосць і Хелм + міні-шопінг. Так, щоб в дорозі було з ким поговорити, фотки одна одній зробити, пообідати не наодинці, а потім, дорогою додому, поділитися враженнями.
    Деталі в ПП.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 12 Вересень 2016
  8. marife

    marife Member

    Чи їде хтось у Вроцлав (в ідеалі Wieza) 14 .10.2016р?
     
  9. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Можливо хтось їздить з Новояворівська на Левандівку зранку десь в районі 7год? Потрібно бути на Левандівці о 7:45 щодня (крім суботи і неділі))
     
  10. zabawa

    zabawa Member

    Чи їде хтось з Тернополя до Львова в найближчий тиждень-два? Потрібно дещо привезти, передати поштою не підходить.
     
  11. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    В понеділок , тобто 26 червня в 23-00 виїжджаю з району метро - епіцентр в шегині , на піший перехід . Туди і назад . Хіба що можемо зайти в бедронку . Є два вільні місця, можливо навіть 3. Вартість 100 грн в дві сторони . Можливо комусь так як і нам потрібно перший раз перетнути польський кордон. Думаю ввечері не є така черга .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  12. rododendronia

    rododendronia Member

    Може хтось під вечір в середу їде в сторону шацьких озер
     
  13. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Завтра о 9-10 год ранку чоловік їде зі Львова через Миколаїв, Стрий, кінцева точка призначення - база Шепільська. Можливо комусь в ту сторону потрібно. Оплата мінімальна.
     
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Є цікавий варіант на Раянейрі до Парижу. На 15.11-18-11 за 84Є. По маршруту ще Краків і Варшава. Фактично виходить по дню на місто. В Варшаві трохи години перебування для екскурсії не найкращі, але вечірня і дуже ранкова екскурсія цілком можлива і пізнавальна буде.
    Загалом з ночівлями у всіх містах (про Краків можна буде обговорити: виліт дуже ранній, кілька годин можна буде подрихнути в а\п, але не думаю, що варто. За 10-15 Є кілька годин в хостелі можна перекимарити. За 20 Є на Букінгу пропозиції апартаментів в центрі, але тоді ще доплюсується таксі в а\п)базові витрати (переліт і ночівлі) вийдуть до 150Є. Далі - "гуляй Ясю" скільки стратити. Буде багато пішого , тре бути готовим, що я виводжу по максимуму. Маршрут і всі побажання складемо разом. В Кракові і в Варшаві нормально орієнтуюся. В Парижі не була, але впевнена, що справимось легко. Вирішувати треба швидко.

    upload_2018-4-2_23-48-57.png
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  15. Eva Reni

    Eva Reni Well-Known Member

    Підкажіть ще актуально?
     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчата, може хтось в неділю, 3 червня їде в Київ?
     
  17. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Може хтось найближчими днями їде в Хмельницьк, дайте знати. Треба 2 місця.
     
  18. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Чи їде хтось сьогодні ввечері з Києва до Львова?
    потрібне місце для одного пасажира
     
  19. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Можливо завтра хтось зібрався в Польщу через Рава Руську їхати??? Дуже треба одній людині в Томашів Любельський потрапити!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Шукаю водія, який би їхав до Польщі (Варшава) 26-27 липня (четвер вечір, п'ятниця ранок). Дорослих людей без шкідливих звичок хочуть "сісти на хвіст" з оплатою, звісно :)
    І назад також цікавить. З Польщі (Познань або Варшава) 31 липня (або 1 серпня) до Львова може хто буде повертатись з двома вільними місцями?