Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Mirabellka, 18 Лютий 2013.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Якщо їсти з кашею і підкріпити бананом з полуницею то дуже навіть) питання загалом неправильно поставлене, має бути раціональна кількість калорій, тоді ні від чого не поправишся
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. kristas

    kristas Well-Known Member

    Ну от зараз в мене за день калораж (то вже з врахуванням вечері) 1204 кал (з них Б77/ж43/в144)
     
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    Це як пити горілку-паленку, закусуючи печеньком, отруїтись і грішити на печенько)))
    Ви з'їли купу швидких вуглеводів: полуниця, яблуко, банан(!), а салат винен :)
    Ягід до 300 гр. в день, банани убрать
    Салат - клітковина, вітаміни і мікроелементи
    --- дописи об"єднано, 8 Червень 2016 ---
    Можна їсти одні печенька і вписуватись в калораж, та якість тіла буде жахливою. Привіт зморшки, целюліт і тіло-желе.
    --- дописи об"єднано, 8 Червень 2016 ---
    А Ви свою норму по калоріям знаєте? Від своєї норми відніміть 10% і вписуйтесь в отриману кількість.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ви серйозно? це калораж 40 кг моделі, навіть для неї шкідливий
    так харчуватися і отримвати всі корисні речовини дуже складно
    може яксь звьозди мають такий прям супер раціон з люксовими морепродуктами, всякими аля ягодами годжі і тд, але і їм то мало
    1200 це дляфункціонування організму, щоб він дихав, серце билося, стільки треба людям що лежать хворі пляцком
    є певні градації, знаю що їдять 1500 калорій для активного схуднення. але то теж худі хочуть стати ще худшими, і там є правила, суто корисне, без захцянок, поступовий перехід до того і часті прийоми їжі....

    між іншим від такого калоражу можна не худнути бо організм включає режим економії енергії, в мене була подруга яка їла отак дуже мало і все в мене в гостях казала що моя вага погано показує, бо вона майже нічого не їсть а вага стоїть
    калораж 900-1200 мала (і вона при тому дуже худа, менше 50 важила при високому рості і хотіла там ще пару см забрати)
    я її нажаль не могла переконати що то замало, такі люди не слухають тих, хто має нормальну медичну, але не модельну вагу
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    В мене в телефоні програма рахує калорії залежно від активності . і я постійно перевищую норму жирів.а так калорійність раціону виходить в діапазоні від 1000 до1500 кілокалорій .

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    @olenachyzho та програмка пульс міряє? Можна прогулюватись, їхати на ровері і не впріти, а можна йти дуже швидко, їхати під гору і замахатись. Вид навантаження один й той же, а енергозатрати різні.
     
  7. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    Ні пульс не міряє.вводжу все що їла і все що роблю(активність) .кількість потрібних калорій розрахована відповідно до ваги і росту і активності.

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  8. kristas

    kristas Well-Known Member

    От і я так рахувала, по своїх даних (ріст, вага, вік, активність ( ну приблизно 3 домашні тренування на тиждень), то моя норма для худнення - 1400. От я і стараюсь десь так набирати. Але от халепа, що от напевно не те щось їм, бо часто калорій недобирається, а жирів забагато, інодів вуглеводів. Ну білків практично завжди більше норми.
     
  9. shoniko

    shoniko Member

    Дівчата, підкажіть щодо білків. Я весь час не добираю по білкам. Яйця не дуже люблю, швидко надоїдають. Свинина - кажуть зажирна, небажано. Курка - не можу психологічно : як подумаю чим тих курей годують, то виникає дилема, чи варто її взагалі їсти? Залишається - хіба телятина?
    --- дописи об"єднано, 9 Червень 2016 ---
    А без білків у мене не худнеться. Навіть на огірках і салаті.
     
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    @shoniko індики теж хімії не їдять. Ще є горіхи, в мигдалю багато білка, бобові, творог, риба, морепродукти
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а молочне? йогурти сир?
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну то з таким калоражем добре треба думати що впихнути, банан я б забрала, полуниці мізер (Рона всьо правильно каже))
    кашами я б добре перебирала, додала б щось цільнозернове, щоб витиснути з того найбільше користі (є фітнес суміші, льон, мак, кунжут, зернятка всякі, люблю до салату додавати)
    і нема такого, що салат не рахуєш чи огірки, все калорії, все перетворюється на енергію, правда якщо калораж 1200 то погоди не зробить рахуєш чи ні, бо мішок салату чи огіркв не зїсться ітак, ну до скільки долізе, до 1400-1500 максимум, при такому теж схуднення йде

    я швидше веду до того, наскільки шкідливо настілкьи занижвати планку, а чи ефективно
    краще півроку їсти мінус 10-20% від своєї добової норми ніж місяць 1200 кал
    я не з тих що перепробували всі дієти, але на калоражі поекспериментувала і вважаю що то швидше в тему Схуднути за будь-яку ціну, бо удар по здоровю суттєвий, ну і програмки ті з добовими нормами нижче 1500 явно не написані проф. дієтологами
    зі свого досвіду скажу, що мені вага з тим низьким калоражем втрачалася навіть повільніше або так само (швидше залежало від віку, чим молодша, тим швидше) ніж за умов раціонального харчування з нормальним калоражем
    --- дописи об"єднано, 10 Червень 2016 ---
    я тому і додала слово "раціональна" кількість)), тобто і якісне наповнення
     
  13. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Чому? )
    Ягоди полуниці одні з надлегких в плані калорій. Ще вони здатні знижувати цукор, легко очищувати кишківник і позитивно впливають на обмін речовин. Її призначають при ожирінні.
    Вважаю,якщо є сезон-треба скористатись вдосталь. Я їм багато, встигаю тільки виливати воду.
    Із недавніх моїх спостережень: появився нижній животик, думала-вікове. Перестала їсти каші (просто бажання пройшло)- все стало на свої місця.
    На рахунок каш - не агітую, це особисто моє)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я також вважаю, що в таку пору варто користати з того, що є стільки фруктів , ягід. Звичайно в межах розумного але ж кілями ніхто й не з'їдає)).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    @NataliaFed, я 1 кг черешеньок з,їдаю легенько..)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    ))) Нє, ну я б теж втиснула але в контесті раціоналного харчування- не варто.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Пфффф, слабачка)))
    В мене ∞ )))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    О_О
    Куди з Вас то все дівається?))

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    А що це за цифра??))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    безкінечність
    --- дописи об"єднано, 10 Червень 2016 ---
    і на дві черешеньки вкупі схоже
     
    • Подобається Подобається x 2