Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Mirabellka, 18 Лютий 2013.

  1. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Анита Луценко (@anitasporty) • Instagram photos and videos я в її інстаграмі слідкую за тим флемобом
    ну ви молодець. я не знаю, чи втримаюсь. нині ше й перший день КД) капець) але я налаштована рішуче)) а вагу якусь скинули чи не засікали той момент?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Скинула біля 2-3 кг, та для мене тоді не вага була показником, а саме залежність від солодкого. Але я і вправи робила регулярно. Дуже класні.
    До речі, з 05 січня теж відмовилась від солодкого, моя шкіра дууууууууже його не любить. Всі свята без пляцків, і нічого :girl_crazy:
    Прочитала щойно в Марафоні, що на алкоголь теж БАН. Ох, цікаво буде :girl_cool:Заодно від ще одної залежності позбудусь :)))
    @бетменша, давайте разом :connie_pull-pigtail
     
  3. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @Jusi , @бетменша , так, вже в інста стрічці зафігурували перші животики)
    Я не вникла в умови :без солодкого-це зовсім-зовсім не можна?
    Ні меду, ні фруктів - ніц?

    І в тему про солодке. Я божевільна солодкоїжка. Але вже місяців з два помічаю за собою, що поступово стала байдужою до нього. Тобто, плитки з шоколадом накопичуються, в кав'ярнях тортики не жую, капучіно мега солодке за рахунок молока ( я чаї-каву не солоджу ніколи)мед зникає повільно.
    Єдине-сирник печу щотижня, бо організм шалено просить його. Цукор настільки зменшила, що чоловіку він є зовсім не солодкий. Фрукти їм кілограмами, але вони мені дуже солодкі на смак-яблука, мандарини, хурма-таке враження, що вони додатково підсолоджені) Чай з липи- дуже солодкий, аж медом пахне, навіть щоденний чай з ромашки з яскраво вираженим смаком.
    Хм...Якось так дивно спостерігати над тими смаковими змінами, я ж все життя дивувалась, як людям не хочеться солодкого. Щоденна потреба у солодкому відпала. Вікове?)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Йде мова тільки про цукор ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    можна 1 ч. л. меду в день (як сильно притисло то столову) і 2 фрукти (крім бананів) або 2 жмені ягід. теж в день
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @Jusi , @бетменша , справитесь!))
    Можна горіхи залити медом ( не буду занудою-про користь відомо), і коли
    , діставати горішок і жувати. Лісовий жується довше, меду на ньому обмаль, користі-вдосталь)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 2
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    точно! я колись таке робила. бо шо таке чайна ложка меду? а з горіхами то вийде багато. дякую за пораду!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Insolence

    Insolence Living The Dream

    І я, бо після свят - то капєц =)
    Хоча без солодкого можу без проблем, а от каву без молока - буде ще той челендж.
     
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Vinnytska там в Аніти певні умови до тих 14 днів, як то: не можна молока, фрукти тільки 2 шт і в першій половині дня, здається, якщо дуже кепсько, можна 1 чайну ложечку меду й т.д.
    Ціль - животики привести до ладу. :)
    Я сьогодні теж пила какао без цукру, так кайфанула, мммм! Дійсно молоко саме солодке, аж скортіло глянути на коробку з-під молока чи нема в складі цукру. Мені теж фрукти дуууже солодкі, та ще й соковиті ❤ і не думаю, що це від старості)))
     
    Останнє редагування: 23 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    та. то печалька. я люблю і з цукром і з молоком. коротше в мене день підходить до кінця. не зірвалась і вроді нормально все. тільки є трохи слабість. аж руки трошки трусяться)) ну і через то їсти доводиться нормально так)правда в мене ше перший день КД)) весело)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я беру участь вперше.) Для мене, то випробування на витривалість. Я страшенна шокопоїдачка)), цукру не вживаю практично. Я можу спокійно зовсім не їсти шоколаду, якщо його нема але, при наявності- тягну .


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    для мене теж. бо проблеми з самоконтролем страшні. ну але і скинути хоч парочку зайвого було б незле)
     
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я брала участь минуло разу. -4 см в талії пішло, скільки в кг не знаю,бо не маю ваг. Так мене зарядило, що вже більше місяця тренуюсь і втрачаю см. Трохи на свята дозволила собі більше, тепер на другий флешмоб підписалась
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Горіхів Аніта не рекомендує теж.
    І сухофрукти не можна, хіба замість фруктів, наприклад, 1 курага = 1 фрукт
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    про сухофрукти знаю, а про горіхи шось не бачила. але я в принципі я дуже глибоко в ті правила не занурювалась. мені головне утриматись від солодкого, а то і так важко) а ше як шось інше виключу, то взагалі зірвусь. та й багато горіхів не їм. нині намазала четвертинку чайної ложки меду на хліб. такий файний десерт до кави)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Дівчата, а Ви робите вправи? В мене сьогодні така крепатура, ледве ногами пересуваю, і це при тому, що я робила полегшений варіант :girl_in_dreams:
    До речі, щодо правил. Аніта рекомендує хліб, макарони і каші їсти до 16.00, це мені важко дається. Я не можу нічого придумати на вечерю :girl_sad:
     
  17. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    робила. але по два підходи, а не три. крепатура не сильна
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я вправи роблю але м'язи якось не надто реагують.
    Сьогодні я затупила ,забулась не знаю як- випила какао(. Зла страшно.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  19. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    не знаю, шо вона там рекомендує, але вчора у інтсграмі писала, шо на вечерю планує гречку і смажену печінку)
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Гречка єдинана каша, що навечерю можна.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1