Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Mirabellka, 18 Лютий 2013.

  1. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Трапилася мені цікава стаття, чергова уже, про те, яка важлива мікрофлора кишківника, як її легко зіпсути харчуванням, і як важко повернути до нормального стану, і як однаково інсулінозалежність і ожиріння впливають на кишківник. Раніше схожий дослід проводили на мишках і виявили, що мікрофлора кишківника також керує імовірністю народження в них потомства з аутизмом, і в зворотній бік - пересаджування здорової мікрофлори виліковує ознаки аутизму.
    Це все поки далеке від того, щоб застосовуватися у людей, але дуже промовисте. Бактерії в кишківнику, які прямо залежать від нашої дієти, керують набагато складнішими речима, ніж звикли думати. І замість пошуків всяких звивистих шляхів до схуднення варто триматися класики - різноманітної дієти, правильних жирів, руху і спорту.
    Це до теми, що не калоріями-цифрами єдиними биомолекула.ру: Почему так сложно похудеть, или Влияние кишечной микробиоты на метаболизм
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    звітуюсь про 2 тижні без цукру) коротше, не зовсім я втрималась. перший тиждень ще сяко-тако, а потім почала фруктами зловживати. АЛЕ! до солодкого не скотилась) виняток - одна ложка цукру, яку випадково кинула в каву і вже вирішила, що нехай так буде)) Дуже цікаві відчуття були перший тиждень. Справжня ломка. Руки трусились, голова боліла, мозок ніц не варив) Потім воно пройшло, лишилась тільки психологічна залежність. Можу сказати, шо я собою пишаюсь, бо хоч і фрукти топтала, але ж не їла ті тонни цукру. Боже, як загадаю, скільки я того жерла). Тепер головне знов не почати) Щодо схуднення, то не дуже, бо я тільки солодке не їла, а решти не дотримувалась і вправ не робила. -1, 5 кг. До речі, про шкіру, то не помітила ніякого ефекту
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    І я звітуюсь )) Вправи теж не завжди робила, але візьму їх на замітку і буду надалі робити, щоб до весни привести себе в порядок :girl_blush2:
    Теж інколи зловживала фруктами, але останній тиждень, ні-ні-ні )) Ломки в мене не було, тому що це вже не перша моя спроба, психологічна залежність майже відсутня, навіть коли коло мене їдять шоколадні цукерки, спокійно реагую. Але можливо я просто блокую це, ніби викинула все з цукру із свого світу, і взагалі його не помічаю.
    Почала яскравіше відчувати смаки, готувати собі різні страви. Колись я могла їсти аби що, бо знала, що насолоду буду отримувати від солодощів. Тепер кожну страву обдумую, як зробити смачнішою, кориснішою, і одержую від кожної трапези насолоду. Для мене це виявився не просто гастрономічний експеримент, а швидше навіть психологічний. Як все зв'язано ))
    Планую триматись цієї стратегії, мені так дуже комфортно.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Цю хорошу людину знаю ще зі школи. Вона теж брала участь у марафоні. Їй 38, мама двох діток, одне народжене не так давно. Спортом займається для себе, скільки її пам'ятаю. Може, комусь буде мотивацією. Там ще є допис внизу, що на честь таких результатів і закінчення марафону побалує себе солодощами. Вона прекрасна)
    Screenshot_2017-02-06-11-41-05.png
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Останнє редагування: 21 Лютий 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Дівчатка, ну так вже сталось що і я вже 2 тиждень без солодкого. Знімаю залежність, бо маю її ого-го яку. :girl_crazy:
    Але мене надихнула не Аніта, а швидше зацікавленість до правил харчування московського дієтолога О. Ковалькова. У нього теж перше правило по його системі - відмова від солодощів. Але він пропонує допомогти своєму організму препаратами з піколінатом хрому! У цьому відео є інформація про цукрозамінники та піколінат хрому. На 10-тій хвилині є пояснення.

    Ковальков рекомендує "Reglucol" - американський препарат (ціна відповідна!) Він так і розповідає, що по суті саме цей пепарат добре помагає зняти залежність від швидких вуглеводів.
    У нас в аптеці є препарати з хромом. Значно дешевші, але по ефективності результат дають не значний. І приймати потрібно у збільшеному у 2-3 дозуванні. Приймаючи їх, на солодке ніби тягнуло менше, але так захотілось борошняного:girl_crazy:. А по своїй суті мало б допомогти і від випічки відмовитись.:girl_sad:
    Відносно себе можу написати, що відмовилась від цукру, але зразу ж добавила у раціон Кальцій+Магній, вітаміни групи B. Ще ніби рекомендують підвищити гемоглобін та покращити мікрофлору шлунка (це теж із порад дієтолога).
    І ще одна для мене важлива інформація - пониження цукру у крові. Ковальков рекомендує підвищувати цукор 1 яблуком можна із пшеничними висівками (вдень 2-4 яблука), натуральним капучіно без цукру або йогуртом без цукру.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. JinjerGirl

    JinjerGirl New Member

    На дієти не сідала ніколи. Але коли вага почала рости (сидяча робота, перекушування солодощами) вирішила покінчити з солодощами і шкідливими перкусії. Трохи бодіфлекса і я почала втрачати зайве!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Завтра починаю марафон 14 днів без цукру, випічки, солодощів ну т.д
    + Щодня фізичне навантаження.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    То від програми wow body аніти Луценко?)
    Я брала в такій участь)) з позитиву відмовилася геть від цукру до кави чи чаю і після першої програми роки два вже пиття не солоджу)) і мінус на вагах був)
     
  10. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    ага, вона )))

    Раз вже тут, то напишу.
    Сніданок - 120 грам сиру 5%, половину середнього яблука та 0,5 ч.л меду.
    Кава

    Перекус - щойно з'їла 2 мандаринки.

    Щоб менше думати про їжу запланувала багато справ )))
     
    Останнє редагування: 1 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 2
  11. matematyka

    matematyka Well-Known Member

  12. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    5 день без цукру :)
    Вже якось і не дуже хочеться.
     
  13. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Мушу з вами тут дружити, бо не даю собі ради, своїм захцянкам. Все знаю, вмію щодо правильного харчування, але надіюсь мотивацію дотримання черпати десь з цих темках.
    Зараз маю відмазку "не відмовляти собі вагітній". Але ж в пхати в себе все підряд не найкращий варіант.
    Отож, сьогодні вранці шокувалась новою вагою (більше я не важила ніколи), витягла свої харчувальні записки і чемно розпочала день.
    На сніданок кашка+кава з молоком, о 13 фруктовий салат з медом і корицею. На роботу беру тушковану брюсельку + яблуко на перекус. Вечеря - плануються чанахи) і обіцяю більше нічого опісля не облизувати.

    Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
     
  14. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    В мене на сніданок традиційно сир, яблуко та трошки меду. Треба щось інше, бо набридає.
    Перекус яблуко.
    Обід борщ нежирний.
    На вечір запікаю полядвицю. І салат якийсь зроблю на швидку руку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Я на сніданок кисломолочний сир їм теплим. Або з тушкованою морквою вимішаю, або в сезон помідорів злегка їх припускаю,щоб нагрілись та сік пустили і теж з сиром їм. Додаю ще оливкову олію та мелений льон. Але домашні такого би не їли. Я обожнюю))Теплий сир таки смакує мені краще,тим більше виходжу після того "в зиму")
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Тільки три основні прийоми їжі?
    Я планую 4 + перекуси , так і голоду практично не має, перекус часом зайвий. І свого часу при такому раціоні добре худла. Зараз моя ціль: повернути/виробити нормальні, адекватні звички харчування, ну і не набирати зайве.
     
  17. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Так, 3 + 1 перекус фруктами в першій половині. В другій половині дня не завжди є можливість щось перекусити. То перевпдпе чекаю вечері.
     
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    Візьміть з собою жменьку горіхів
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    з власного досвіду: купувала на айхербі піколінат кілька разів , пила і солодкого хотілось шалено. я не знаю що то таке було.
    --- дописи об"єднано, 5 Лютий 2018 ---
    теплий, дуже дякую, чудова ідея. все з чим ви його істе мені теж смакує.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  20. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, які знаєте корисні солоні перекуси. Щоб не поїсти, а саме перекус у традиційному значенні. Бо солодких купа і вівсяні печенька, і яблучко-інші фрукти, і сухофрукти, горішки різні. А я більше люблю солоне. Наразі лише придумала нарізати сир плястерками. Для іншого треба вилка, то вже не перекус.