Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Mirabellka, 18 Лютий 2013.

  1. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    я кексики печу з куркою та овочами і беру на роботу на перекус
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    О,та і з сиром можна зробити 100500 перекусів:брускети,галети,п'яду,лаваш.
    На фото-перше-ліпше,що мені попалось на власній сторінці в інста.
    1.Житній домашній хліб,намазка з кисломолочн.сиру з приправами,авокадо та перепелине яйце. Спокійно в контейнер поміщається.
    2.Справа-італійська п'яда-млинець на цільнозерновій муці та воді,запечений на сковороді. Начинка? Та що бог послав. На фото:тунець,груша,оливки,тим'ян. Намазка-сир м'який козиний(та будь-який)
    3.Італійські сухі лодочки. Намазка-м'який сир з в'яленими помідорами і іншими спеціями(купується вже такий,чимось подібний до плавленого)Зверху можна свою в'ял.помідорку чи каперс.
    4.Галета. То взагалі мій маст хев. Із кукурудзяної муки та звичайної. Начинка:кисломолочний сир,шпинат,пармезан.Але галета в мене дуже частий гість, тому начинки теж самі-самі різні. Смакує ще з дор блю та грушею з різними травичками.
    Якщо ви сироїд-в лаваш замотати різні овочі.Або смузі різні.
    2018-02-07 06.24.25.jpg
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Kazkivnycja редьку дайкон можна почистити, порізати плястерками і хрумати :) брокколі зараз дорожча, але теж можна цілком їсти сиру, я навіть там стебло їм, зовнішня тверда шкірка легко знімається, а всередині соковите.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Отже, сьогодні 14 десь без шкідливої їжі. Знаєте, я почуваю себе настільки добре, що навіть не хочу ту цукерку. І сама не вірю, що це пишу.
    Шкода, що сезонних овочів не так багато. Трохи компенсую замороженими і чекаю літа )))
    Збалансувала свій раціон по жирах, білках і вуглеводах. Якщо я раніше боялась складних вуглеводів, то зараз без страху їм нешліфований рис, булгур, макарони з твердих сортів, цільнозерновий хліб та хлібці на обід, але не щодня. Якщо не вечерю, то дуже мало, а більше овочів. Більше того вважаю їх необхідними, як джерело енергії. І тепер розумію, що через брак ( в яких я себе обмежувала) вуглеводів мене дуже тягнуло на солодке.
    Налагодила режим пиття. Тепер це не 4 горнятка кави. Обмежила каву до 1 разу. Води приблизно 1,5 літри в день. Кудись щезла сухість шкіри, на дотик більш м'яка.
    Порції повноцінні, я зовсім не голодна. Обов'язковий сніданок. І це не торт і кава чи пельмені, як було в мене на системі -60.
    Фрукти стараюсь вживати до 16 години, переважно перекус.
    Вечеря в проміжку 18-19 год.

    Вага за 10 днів -3,8 кг.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Подобається Подобається x 6
  5. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    За 20 днів дозволила собі 1 зефірку.
    Далі продовжую в тому ж дусі. Цього тижні досить пізні вечері, о 20-20:30.
    Додала спорт. Чергую кардіо з силовими вправами через день. Деколи інтервальні тренування.
    На разі від 1 лютого - 4,7 кг.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 1
  6. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Відкила для себе АфігЄнну штуку:
    Заморожений банан+ заморожена полуниця + 2 чайн.ложки з чубком керобу. Вжик-вжик і мені капЄц))Кероб сам по собі дуже солодкий.))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Зараз вдома використовую лише спельтове, амарантове, гречане і житнє борошно. Обожнюю млинці (і солодкі і солені). Але смаження млинців з тих видів борошна мене вимучує... Дуже пригорає тісто, навіть якщо смажити на олії (використовую кокосова). Мушу по сто разів від бортиків пательні лопаткою відшкрабувати, млинець втрачає свою круглу форму, і смвжиться довше набагато. З сирниками ще гірше. Вони не тримаються купи з тим борошном, такі розлізлі, фу... Як раніше робила з пшеничної муки, то все супер було, ще з кукурудзяним ок, а з вищепереліченими траьли якісь.
    Є може якісь секрети, які я не знаю?
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    @aknytsU насіння льону перемелене працює як яйце

    Може хтось знає де можна купити спельтове борошно? Чи є в якомусь супермаркеті звиклому (в Сільпо нема). Купувала на Шуварі в Дідо. Так мені сподобалось! Вареники з борошна спельти чудові! Я від них не поправляюсь і смачно!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я своє борошно купувала в Смак життя.
     
    • Подобається Подобається x 1