Йога - для тіла і душі

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Ума, 20 Грудень 2006.

 1. Rona

  Rona Мама-йожик

  @Khrystik була на Чупринки, я попитаюсь, напишу
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. Sunlover

  Sunlover New Member

  --- дописи об"єднано, 3 Липень 2016 ---
  На 7:00 і на 8:30 є на вул.Зеленій , де фабрика Атлас. На 4-ому поверсі є класна йога студія , чи шала як ї називають ще. Веде Юля
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Текіла

  Текіла Well-Known Member

  Йогою займаюсь близько півтора року. Проте, так мені важко йдуть асани, усі окрім розтяжки.
  Більше того, практично після кожного заняття у мене страшна крепатура, навіть коли ходжу регулярно. Мене це трошки напрягає....

  Дівчата, у вас також кожен раз все тіло болить і чи це окей?
   
 4. Virchuk

  Virchuk Well-Known Member

  ні, лише після першого заняття, якщо довга була перерва. Ви ж знаєте, що треба розслабляти тіло в асані? не робити через силу.
   
 5. Текіла

  Текіла Well-Known Member

  Так, я це знаю і стараюсь так робити. Проте, я роблю все на межі можливого. Тобто викладаюсь на повну. (Хоча може то всі так?)
  І м"язи мої чомусь так реагують.
  А як не викладатись на повну то прогресу я не бачу....
   
 6. Demetra

  Demetra Well-Known Member

  Дівчата, де в районі вулиць В. Великого, Наукова, Кн. Ольги, Південний можна піти на заняття йогою? От щось проснулось в мене бажання спробувати, а піти куди не знаю... Займалась в тренажерному залі в Олімпі і Малібу, і там проводять заняття з йоги також. Але не раз спостерігала за тренерами і щось нема до них довіри... (може мені так тільки здалося не знаю... Але в мене має бути якийсь зв'язок з інструктором/тренером)
   
 7. synuchechka

  synuchechka Well-Known Member

  Я ходжу в ківіфітнес на науковій до Тані. Вона ще на чупринки має заняття. Мені її методика підходить, бо я вже в багатьох тренерів була, маю з чим порівняти.
   
  • Подобається Подобається x 2
 8. Rona

  Rona Мама-йожик

  Дослухайтесь до себе під час заняття і перестаньте робити з надривом. Тапас (наполегливість в йозі) - це добре, та є ще ахімса (не шкодити собі). Прогрес буде більшим і без травм, якщо робити асани чутливо. Я займаюсь щодня і практика щодня різна. Тіло кожен раз інакше реагує. Від багатьох факторів залежить: що їли/пили, від погоди, від місяця, в яку пору доби займатись, в якому умонастрої. Це все дуже впливає на тіло. Інколи бачу, що тіло не піддається, то я його не рухаю, не нагинаю щосили навмисно. Поважайте своє тіло, воно вам служить безвідказно і без вихідних. :)
  Зробіть експеримент. Місяць позаймайтесь пильно дослухаючись до себе, не допускаючи больових відчуттів. І побачите результат.
   
  • Подобається Подобається x 2
 9. Текіла

  Текіла Well-Known Member

  Якби я так до себе дослухалась, то певно все заняття б в лотосі просиділа.:girl_blum: Мені щось все дуже важко робити, руки тремтять, м"язи печуть, а іноді й в очах може потемніти, не знаю...чи у всіх так.... Ні захворювань ніяких серйозних немає, ні надмірної ваги.
  Але спробую зробити Ваш експеримент,:girl_yes2: хіба інструктор заставить мене піднапрягтись. :girl_devil:
   
 10. Rona

  Rona Мама-йожик

  Це від перенапруження, засмучу Вас, йогою не пахне... скажіть про це інструктору і збавте навантаження. Ви маєте бути заряджені енергією від заняття, а не кілька днів відновлюватись після нього. Якщо інструктор проти - я би шукала іншого.
   
 11. Текіла

  Текіла Well-Known Member

  Лише, якщо воно лагідне. З розтяжками, скрутками і так далі. Тоді так, я сповнена сил, енергії і радості.
  Але якщо воно силове, в такому випадку ні, я замучена страшенно.
   
 12. Rona

  Rona Мама-йожик

  @Текіла значить поки що Вам силові асани треба робити дозовано, збільшувати навантаження дуже поступово, не допускаючи виснаження.
  Я ще свою довагітну форму/силу не повернула і не поспішаю нікуди, і прогрес є, тримаю себе на руках нарешті, ще місяць тому не могла. То нормально.
  В будь-якому разі бажаю Вам плідної і гармонійної практики :)
   
  • Подобається Подобається x 1
 13. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  а що ви називаєте прогресом?
   
 14. Rona

  Rona Мама-йожик

  А чому?
   
 15. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

   
 16. Текіла

  Текіла Well-Known Member

  До прикладу, якщо я стою в чатуранга не 1 хвилину, як було на початках, а три чи більше. Це прогрес. Поступовий звісно, не через 1 заняття. Але в мене так виходить, що стою я в чатуранзі 1 хвилину, чи 3 хвилини мені однаково важко, і вже з перших секунд тіло труханить.

  Дякую :girl_yes:
   
 17. Rona

  Rona Мама-йожик

  Робіть Привітання Сонцю в доступному режимі, стільки кіл, скільки можете, хоч одне
   
 18. marianast

  marianast Well-Known Member

  підкажіть куди податись початківцю на Сихові?
   
 19. shokoladochka

  shokoladochka Well-Known Member

  Я коли починала йогою займатися мене дуже спина боліла і голова. Перші 3 міс було дуже тяжко, ще більше боліла спина і все, але за пів року я вже могла навіть в складку сісти, і багато чого робити після 2 років занять я пішла в декретну відпустку де майже 2 роки нічого не робила бо під час вагітності не можна було, ну хіба розтяжки деякі робила і все. Коли почала ходити після такої перерви то навіть не спітніла на заняттях( місяць походила в ту групу де колись була і почала шукати іншого тренера. Зараз ходжу в іншу групу де також початковий рівень, але там є багато чого що я не можу зробити, і це нормально в кожного ж своя фізіологія і + треба знати техніку, як правильно це зробити щоб не нашкодити собі, я хотіла все зробити і зразу, добре що інструктор підказує і вчить не спішити з усім все прийде у свій час головне правильно робити, що насправді складно( але коли я зроблю правильно то тіло отримує задоволення) мені це подобається і я не втомлююся, хоча буває тяжко) вистояти якусь асану. В тій новій групі багато людей ходить і всі роблять, як можуть і як відчувають, як їм дозволяє іхнє тіло. Я думаю багато залежить інструктора, який веде, бо якщо тобі все пояснюють і розжовують, то ти сама розумієш що тобі робити і як краще і відчуваєш свої сили.
   
 20. Nyashka

  Nyashka Well-Known Member

  Тут вже питали, але може хтось ще підкаже :) куди піти на йогу в районі в.великого-Кн.ольги?