Юридична консультація

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Taras N, 7 Липень 2011.

  1. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, юриста. Потрібно подати заяву до суду на неправомірне рішення соцзахисту щодо послуги "Муніципальна няня"
     
  2. Altera

    Altera зачарована птуха

    Дівчата-юристи, допоможіть порадою.
    зібрались нарешті приватизувати ділянку (після смерті мами),і при виготовленні документів виявилося, що сусідня ділянка на кадастровій карті позначена не вірно ( на 3-4 метри залазить на нашу ділянку і відповідно на цих же 3-4м відсунена від іншої сусідської межі) тобто типова помилка чи то вимірювання, чи то нанесення на карту.
    Які є способи вирішення цієї колізії? Я так розумію - тільки перемірюванням і перероблянням усієї документації,(ясно що за наш кошт), але справа ускладнюється тим, що сусідці "і так добре"+ділянка записана на її чоловіка, який невідомо-де:sad:
    того, хто виготовляв документи теж нема:sad: - він вже давно в АТО, і, підозрюю, саме з причин складних відносин з законом.
    Себто, кінців, за які можна вчепитись - жодних.
    Чи можна то робити без її дозволу-згоди-бажання? До кого звертатись?
    Хтось має такий досвід?
     
  3. Lvivna

    Lvivna Member

    Добрий день, шановні форумчани!
    В умовах карантину і обмежень, які будуть вводитися з 1 листопада, хочу радитися на рахунок того, що я, як невакцинована особа, мої батьки, теж невакциновані, зможуть і не зможуть.
    Тобто, питання вже не виникає про спортзали, чи кінотеатри, міжміський транспорт, я це переживу, але пересування в міських маршрутках, трамваях, і похід у супермаркет за продуктами, чи ще щось елементарне, що обмежить мої елементарні потреби, як людини, і чи можливий такий Освенцім згідно законодавства?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Поки наче до цього не дійшло. Не про продукти, про роботу правда, але коментар юриста. Думаю можна і інші консультації шукати. А так, ви праві, це дискримінація по признаку вакцинації.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1