Карма/Дякую у профілі

Тема у розділі 'Нове на посиденьках', створена користувачем MARTINI, 7 Вересень 2008.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Карма/Дякую у профілі

    [flash]http://ziza.ru/other/082006/17/thks/thks.swf[/flash]
     
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    Помітила, що зараз в барахолці зняли пункт "Дякую" . і правильно!
     
  3. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    то ще місяць назад зняли:girl_smile:
     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    Так як я ходжу в барахолку то я нині помітила )))
     
  5. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    хіба?:girl_smile:
    от так подякуєш - і най собі юзирь думає, чи то за то, шо лахи файні, чи за то, шо вже давно пора було їх в барахолку
     
  6. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Карма/Дякую у профілі

    А я "користуюсь" посиденьками через мобільний телефон, дописувати виходить, а дякувати форумчанам ні :-( І дуже засмучуюсь. Тож користуючись нагодою:
    "ДЯКУЮ, ЩО ВИ Є!"
     
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: ЧОМУ??? Питання один до одного

    "ходила" щойно по наших чудах, дивилась на малюків, фото котрих недавно там з"явились.
    і помітила дивну закономірність, чим "краще" фото - тим більше ДЯКУЮ. я всім без вибору тисну те дякую в саме тій темці, бо всі суперові малі, я б ще зрозуміла, вибірково тиснути в темці "власні фото", чи щось в тому роді, а от в тій темці - дивно.
    чому тиснете вибірково? мені просто цікаво.
     
  8. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: ЧОМУ??? Питання один до одного

    Я теж в цій темці всім дякую. Якісне, чи неякісне фото, а дитинка все рівно найлюбиміша і найгарніша для своїх батьків. І кожна мама це знає!
     
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: ЧОМУ??? Питання один до одного

    точно є закономірність між якістю фото і кількістю "дякую"?...не думаю...
    Я теж не за всі фото ставлю дякую, але це не вибірково, банально відкриваю тему на останній сторінці, і вдповідно не завжди бачу всі попередні дописи
     
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: ЧОМУ??? Питання один до одного

    вибірково не тисну. Іноді буває, що передивлюсь тему, а потім з"являються нові дописи і тема переходить на нову сторінку. Коли знову відкриваю тему, відкриваю з останнього допису, тому деякі дописи пропушені. Але коли переглядаю тему по кілька разів, обов'язково дякую.
    А взагалі, така закономірність не тільки з дитячими фото. Хто-зна чого так, напевно особиста неприязнь до автора:dntknw:
     
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: ЧОМУ??? Питання один до одного

    Не тільки Ви без розбору тиснете. Кнопки форматування уже викинули, щоб не хапали без розбору...
    Ок. Треба буде придумати адміністрації, як уникнути того. Ліміти встановити, чи що...
    Кожна кнопка/функція має своє призначення. Погано, коли клинить якісь кнопки (/на кнопках).
    Кнопка "дякую" призначена для покращення якості дописів, своєрідний "зворотній зв'язок", оцінка.
    Якщо Вашим дітям ставитимуть "відмінно" тільки за присутність на уроці - сподобається ВАМ?
    Допис 381 усім видно?
    Спеціально для гіпервдячних:
     
    Останнє редагування: 23 Січень 2012
  12. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Карма/Дякую у профілі

    Левандівко, ну що Ви плутаєте правидне з грішним? :)
    у мене файний настрій з самого ранку, незя вагітних нервувати :) на просте запитання стіко коментарів Ваших, впринципі, як завжди :girl_wink:
    визначення карми, процитоване у вашому дописі - просто супер. процитую ще раз: "Карма - коли просто сподобався чи не сподобався допис".
    я написала, що мені подобаються ВСІ фото дитячі з теми "Наші чуда", де тут якісь порушення? от і тисну "дякую" всім мордалькам манюнім.
    і не треба адміністрації придумувати якісь обмеження проти тих "дякую", особливо в тій темі :girl_smile:

    а ніхто й не повинен все і скрізь второпувати :) жіноча логіка на те і є жіночою :)
     
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Карма/Дякую у профілі

    Я не дохтор, але спробую...
    Загострення хронічної форумної гіперсенкції, спричинене повторною вагітністю.

    От для збереження логіки і доводиться іноді встановлювали хвилерізи, щоб не "накривало". :)

    Теж не скаржуся на настрій. У вагітних є спеціальна тема, "пуховий острівець", яку НІХТО не модерує, щоб не потрапити до алерголога. :)
     
    Останнє редагування: 10 Січень 2012
  14. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Карма/Дякую у профілі

     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Карма/Дякую у профілі

    Нє. Це формулювання порушення, про яке Ви питали.
    В переліку діагнозів немає такого і близько. :)
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Карма/Дякую у профілі

    Я тепер там рідко буваю, але колись дякувала вибірково, точніше не дякувала за дописи, де дитина на фото із пляшкою пива чи чимось подібним, де дитина настільки заїджена, що незрозуміло, чого в батьків рука потягнулася до фотоапарата в той момент. А решта - якісне чи ні, ставила "дякую", бо розумію мамів, які показують дитячі фото в темі. Не для всіх якість важлива. Трудно. )))
     
  17. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Карма/Дякую у профілі

    Я дякую за допис коли згідна з думкою автора або мені подобається фото, а якщо дуже кортить висловитись про написане\побачине, то пишу в карму. І не вважаю, що потрібно всім підряд дякувати.... і сама не ображаюсь якщо мені не дякують... чи то за фото дитини, чи будь за що. А якщо дякують, то тоді бачу хто згідний з моєю думкою в тій чи іншій темі і це для мене цінно.
     
  18. levandivka

    levandivka З яйцями...

    О! А кармові кулеметники то фсьо глушать. :)
     
    Останнє редагування: 18 Січень 2012
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Карма/Дякую у профілі

    І я теж на фото всіх діток тисну "дякую". Якось рука не піднімається котрусь фотку пропустити. Але зауважую, що так не всі, бо хтось критично оцінює якість фото, чи його тематику, а більшість лупить те дякую за фотки дітей більш популярних форумлян, або тих кого знають особисто.
    Ні, я не пишу що це не правильно кожному своє, але від себе я цього не розумію, бо для мене всі діти файні, а зробити супер-фото, ще й з окремим змістом напевно не кожному під силу і дітки маловідомих форумляночок такі ж гарні як і тих кого я знаю, чи старожилів.
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Карма/Дякую у профілі

    а з чого ви такі висновки зробила?