Кава чи хербата? :)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем ~KOLOBOK~, 28 Вересень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Кава чи хербата? :)

    У Харкові можна купити поштучно, від 5 грн. за штучку
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. no_coment

    no_coment Загублений

    Відповідь: Кава чи хербата? :)

    Значить я не вірно висловився (Перепрошую)! До дому ці "пляшечки" я не купую, а ось в одній кнайпі довелося "ЗкуШтувати" склянку за 35 грн!

    Хоча такі речі треба вживати (як на мене) саме в камерних закладах, так само як і суші, наприклад - хоча і дорого, але й сердито :D !

    P.S. Діти - то дрібниці, а ось сам процесс :crazy: !
     
  3. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Кава чи хербата? :)

    а скільки коштує суші у Львові?Наприклад набор з 12 роллів
     
  4. no_coment

    no_coment Загублений

    Відповідь: Кава чи хербата? :)

    В залежності від закладу та складу (риба, криветка, гриби..) в межах 30-60 грн. Набір з 6-ти штук, в межах 12-25 грн. Але, як на мене, якість цих блюд сильно "хромає" (за вийнятком, хіба, що пари-трійки закладів).
     
  5. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Кава чи хербата? :)

    До чого не люблю розчинну каву, але сьогодні спробувала Nescafe, але не россійського "розливу", а фінського - Nescafe Kulta (в нас Gold). Небо і земля! Є смак кави,є запах кави...Я вражена :y:
     
  6. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Кава чи хербата? :)

    я би в Україні не ризикнула в суші-барі їсти...
    звідки в нас може бути свіжа риба?????
     
  7. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Кава чи хербата? :)

    з мороженої роблять,тому і смак не дуже
     
  8. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Кава чи хербата? :)

    ліпше зробити собі з маринованого лосося californian rolls, але це вже не суші
     
  9. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Кава чи хербата? :)

    Я 100% за перший напій, без нього не можу жити і ніколи не можу відмовитись, коли мене на каву запрошують. Інколи це буває по кілька разів на день... Раніше ми з моєю коліжанкою проводили літо таким чином: спочатку вона до мене в гості на каву приходила, потім я йшла до неї, згодом ми забігали ще до когось ненадовго на горнятко кавусі, а тоді йшли дружньо ще в кав"ярну добру :). Тепер мене моя хресна трошки налякала, що "посаджу" собі тиск такими кавуваннями, то мені інколи страшно (багато пити).
    А чай люблю увечері, особливо чорний з корицею, коли затишно хочеш посидіти вдома і поспілкуватися або просто побути наодинці з собою.
     
  10. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Кава чи хербата? :)


    хресна правА.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Кава чи хербата? :)

    Пане Миху, хоч Ви мене не лякайте! Бо в мене й так останнім часом частіше голова болить і я вже обмежуватися однією (як вийняток) двома філіжанками кави стараюся.
    Згадала, що люблю ще тата трав"яний чай, він у нас сам різне зілля збирає і його запарює нам. Для мене він такий звичний, а для моїх гостей - то завжди щось неперевершене і особливе :).
     
  12. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Кава чи хербата? :)

    Не лякаю. Але.... Я теж був кавуном (любителем кави), та зараз не вживаю. Я свою каву вже випив. Правда, можна пити каву без кофеїну, скажімо цю ж Лаваццу(мелену). Та я перейшов на цикорій і вже привик до цього корисного напою. Доречі, цикорій додають до кави для смаку, то ж я подумав, для чого цикорій псувати кавою? Хороший напій, раджу всім.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Кава чи хербата? :)

    В мене тато теж так вважає, а я ще трошки не доросла до цикорію.
    Нам тато вдома, як варить каву, таємно його туди підливає і щось там ще додає. Одного разу, як в нас мій двоюрідний брат жив, то тато змушував його таку каву пити кожного ранку. Бідний хлопчина, довго не витримав, за 3 дні перебрався до цьоці на Сихів, бо вона до міцного справжнього кавового напою лояльніша була :).
     
  14. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Кава чи хербата? :)

    А в мене болить коли каву пару днів не п"ю.:)
     
  15. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Кава чи хербата? :)

    Везе вам, а в мене вона завжди болить, незалежно від вживання кави, навіть вночі...:no:
     
  16. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Кава чи хербата? :)

    а я від кави засинаю!))
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Кава чи хербата? :)

    Ви щаслива людина, мені зараз так хочеться кави випити, але тримаю себе в руках, бо до ранку спати не буду...
     
  18. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Кава чи хербата? :)

    Я теж.перед сном завжди каву п"ю і засинаю зразу.
     
  19. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Кава чи хербата? :)

    ех, золоті молоді роки! при підготовці до екзамену, в останню ніч - головне було не випити кави...
    Кращого снодійного годі й шукати....
     
  20. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Кава чи хербата? :)

    Мене ж кава, випита після обіду, і колись, і зараз тримає awake до середини ночі. Тому з кавою дуже обережно обходжуся.
     
Статус теми:
Закрита.