Казки та колискові.

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Дана, 11 Вересень 2008.

  1. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Колисанки:)

    Моя малеча в перший місяць дуже добре засинала коли ми співали "Лента за лентою", і "Сяяли на сонці шаблі запорозькі":xaxa:.
    Зараз треба щось нове вивчити,розширити репертуар:) такі гарні понаписували колискові
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Колисанки:)

    Ми з чоловіком купили книжку "Колискові на ніч малюкам". Там досить гарні колискові є. То я по одній вивчаю разом з донечкою.
    Але в нас колискові використовуються як заспокійливе, коли доця не може заснути довго, тоді доводиться її на руках заколисувати і співати. Мені дуже подобається, що в колискових слово "дитинка" гарно замінюється на "Христинка" - виглядає так, ніби всі колисанки написані персонально для моєї донечки :)
    А так ми співаємо часто: коли мені щось треба зробити на кухні чи поприбирати, то іноді вмикаємо радіо, але я теж співаю і, коли треба, навіть підтанцьовую :) ; співаємо іноді навіть коли міняємо підгузник, щоб донечка не так крутилася; співаємо, коли бавимося (улюблена після у виконанні татка - пісня з мультика "Мадагаскар 2" гіпопотама Мота-Моти). Ну і співаємо ми все, що знаємо :) Крихітці подобається звучання маминого і таткового голосу. Їй це надає впевненості
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Колисанки:)

    :) я як тільки починаю співати Дімі колискову, він мені каже - "Мама, тихо, Діма а-а-а-а-а"
    От ми взагалі і не співаємо. Напевно Дімі не подобається мамин голос :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Колисанки:)

    В мене малий особливо любив "Спи моя радость, усни"...
    а поскільки я знала лише один куплет то співала його разів двісті:xaxa:
    а ще "сіренького котика":)
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. RUZHAJA

    RUZHAJA Well-Known Member

    Відповідь: Колисанки:)

    Ми с піваємо всі пісеньки , які знаємо і народні( А народів різних у нас дома тьма!:xaxa:) і попсові.:) З колискових надаєм перевагу "за печкою поет сверчок", "колискова ведмедиці" ( з мультфільма " Умка") ,але як і в Женічки ми аж занад-то радіємо і тому співаємо в активні періоди:clapping:. А засинаємо під класичну музику, я скачала з нету фільм , зйомки землі з орбіти і там дуже гарна підбірка класичной музики:y:.Так ми робимо майже від самого народження і Анжеліка вже знає , якщо ми його включаєм , то треба готуватися до сну. :)
    Щє ми закачали кучу мінусовок ( караоке не навиджу , воно мені вуха ріже) і вдень слухаємо і співаємо. Так класно!:clapping: Спробуйте , різниця з караоке справді суттєва.
    А щє в нас є власна пісенька , яку дідусь в день народження Анжеліки сам написав! І навіть кліп зняв! :)
    Ось лінк, послухайте

    http://de.youtube.com/watch?v=pNx0Ji4GtKI

    Мені тільки жаль , що в мене зараз руки до гітари не доходять і фортепіано моє у Львові залишилось...:sad: А Кошечка так любить коли ій хтось грає ... :sad: Ну нічо , трішки підросте і теж будемо іі до музики залучати :)
     
    • Подобається Подобається x 14
  6. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Колисанки:)

    RUZHAJA, дуже гарно!!! Дідусь молодець!:clapping:
    (Це на мандоліні іде кусочок партії? Я в шоці... Де ви її знайшли?):clapping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. molcha

    molcha Well-Known Member

    Відповідь: Колисанки:)

    дуже добре "довгого Довбуша". Так і за тих 30 хвилин всіх приспати можна...
    Крім того, на Українських Піснях є колискових ціла купа. Навіть деякі із звуковими файлами http://www.pisni.org.ua/songlist/kolyskovi-1.html
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. RUZHAJA

    RUZHAJA Well-Known Member

    Відповідь: Колисанки:)

    Дякую дуже ! Я передам дідусю! :)
    Так , це мандаліна. Я не знаю точно звідки вона в нас взялась, наш дідусь полюбляє всяки витребеньки. В нього в студіі ціла коллекція різних інструментів, навіть банджо є, такий прикольний звук має, я сама люблю там поритися і на всьому по черзі пограти. :)
     
  9. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Колисанки:)

    Дiвчата, я рекомендую цей CD менi подарувала кузинка з Києва. Це живi голоси всяких бабульок з рiзних мiсцинок України. Я перше не слухала, думаю ну тi бабки напевно будуть вити як пси дикi, АЛЕ я коли послухала i побачила як моє козеня слухає i собi а-а-а-а-а спiває, то я тепер включаю кожний раз перед обiднiм сном, заспокоюю її. Працює!!!
    I доречi, бабки не виють як дикi пси, а мелодiйно спiвають. Я б сама заснула.

    [​IMG]

    http://www.umka.com.ua/ukr/catalogue/authentic-performing/lullaby-project-my-ukraine-bervy.html
     
    • Подобається Подобається x 9
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Колисанки:)

    були часи коли доця спала ще гірше ніж тепер, то я їй виспівувала всі пісні Шевченка, які знала "Реве та стогне", "Учітеся брати мої", "Садок...", "Заповіт" і "Така її доля" :D при цьому треба було ще колисати ритмічно і не видавати на лиці емоцій бо інакше дитина теж починала сміятися :) чоловік був шокований...

    Переважно співаю те що бачу :))) Прадід і прабабця привчили дитину до "Ой у лузі калина", інколи доця каже "співай дід, а тепер баба співай", потім киває головою і засинає :))

    З класичних колискових люблю "Спи маленький козачок", хоча в мене козачка росте ;)
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. viktoria

    viktoria Well-Known Member

    Відповідь: Колисанки:)

    А щє в нас є власна пісенька , яку дідусь в день народження Анжеліки сам написав! І навіть кліп зняв! :)
    Ось лінк, послухайте

    http://de.youtube.com/watch?v=pNx0Ji4GtKI

    мои дети были ввосхещении улыбались и весело танцевали:xaxa::y:
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Колисанки:)

    Я бачу тут про котика колискова популярна,ми також її дуже любимо , в нас є котик і звати його Серий,в нас та колискова тепер найулюбленіша,тільки під неї засипаєм.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Колисанки:)

    А я таку знаю:
    А-а а - котки два,
    сірий й бурий обидва,
    один пішов по миші,
    другий лялю (Марту, Олю, Юру.....) колише...
    А-а а, а-а а.....
    Спить дитинка маленька...
    А-а а, а-а а.....

    А-а а люлі,
    налетіли гулі,
    сіли на воротцях,
    в червоних чоботцях,
    а воротця - скрип, скрип
    наша доця (ляля) спить, спить...
    А-а а, а-а а...
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Казки та колискові.

    Я співаю цілу купу різніх колискових (кот-кидва, ходить-слонко-ловікон, сонькодрімко, тихесенькийвечір і тд), а коли закінчуються то просто пісні українські (несегаляводу, ойнагорідвадупки, улісілісітемному, тощо), а коли й ті закінчуються то й наприклад таке http://www.youtube.com/watch?v=I8ozi7MQshg )))
     
    Останнє редагування: 3 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 3
  15. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Казки та колискові.

    Такі пісеньки дитинці маленькій?:xaxa: Потім не дивуйтеся, як підросте і почне то співати десь при чужих людях:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Казки та колискові.

    У нас був смішний випадок, сестра ніяк не могла укласти малого, (в нього вже тиждень зуби лізли, крику було на всю хату), щоб хоч якось заспокіти сина вона колисала малого і співала, переспівала весь запас пісеньок, співала не думаючи, як то кажуть "на автопілоті", і тут вона здирагається від реготу, чоловік сміється аж за живіт хапається, вона його питає чого смієшся, а він, ати послухай що 5 місячному синові співаєш, -ой полечко, поле, трупами покрито:confused::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Казки та колискові.

    О, теж згадала, як Таня після того як ночувала у діда-баби до мене вчепилась: "Заспівай про те, як дід у кущах спав!" Я -:eek:???.
    Виявляється, дід її патріотичними повстанськими піснями присипляв: "Лежу я в лісі під кущами, переді мной рідне село..."
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Казки та колискові.

    Привіт. Бачу тут частенько згадували колисанки від Росави, диск просто спасіння, та й самій приємно послухати. Тому якщо хтось ще немає тут є посилання де можна закачати диск :)
    http://musicfond.com/music/album/-/Росава/Колисанки/?id=38640
     
    Останнє редагування: 8 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 2
  19. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Казки та колискові.

    :D:D:D Кот Кидва і слонко Ловікон? То якісь нетутешні колєги:xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Казки та колискові.

    котки-два і сон коло вікон:). Але то не так вже й суттєво:xaxa:, ви молодець:)
     
    • Подобається Подобається x 1