Казуси на кухні

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Грильяжка, 26 Грудень 2009.

  1. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    Варила одного ращу борщ, смачнющий вийшов, але здалося, що троха недосолений, вирішила досолити.... а борщ спінився, зашипів, і більша половина на плиті опинилася:girl_cray: (замість солі взяла баночку з содою...)
     
  2. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    моя мама перед святами корж для п"яної вишні пекла, забігалась і муку два рази всипала:girl_smile: і зрозуміла це, коли корж з духовки вже виняла, але врятували, трохи вишневим соком змочили і добре! а оселедець у нас вийшов в малиновому соці. ми його засолили на стилаж поставили у холод, вище банка з малиновим варенням стояла, якимось дивом трісла і весь сік у каструлю з оселедцем скапав, от ми оселедець вже на стіл викладати, а він у "солодкому соусі":girl_haha: і ще багато різного, але пригадати потрібно...
     
  3. Відповідь: Казуси на кухні

    Пекла паску.Тісто на вигляд гарне,підійшло добре,все чудово,але якесь воно не таке ...І тут до мене доходить,що забула довавити маргарин і масло(завжди добавляю пополовині).Не знаю,що робити,настрій зіпсований.Щоб якось виправити ситуацію,починаю потихеньку домішувати до тіста пропущені мною інгредієнти.Щоб якось заспокоїтись,починаю перевертати свою кулінарну бібліотеку і знаходжу таку пораду:жир найкраще добавляти в кінці,порціями...Так що господиня я прямо по книжці,тільки не знаю,кому свій склероз продати...:girl_spruce_up::girl_curtsey::girl_crazy:
     
  4. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    В гуртожитку ми якось готуючись до 8-го березня вирішили влаштувати собі свято з домашньою випічкою. Мама мені передала баночку варення і перепис на пляцок з тим-же варенням. От ми зібралися на кухні і давай все по рецепту робити, але широкі госпосі не зауважили, що одного складника бракує. :) Мама не написала про муку, якось випадково пропустила. А ми не додумалися. Дооооооооооовго ми його пекли, потім пару годин студили на балконі, а він як був ріденьким, так і залишився. Досі смішно.

    А ще пригадала свій перший торт. Робила його абсолютно самостійно, все чітко по перепису, медові коржі, горіховий крем...То був просто гумовий торт, який нереально було їсти, резина. Але всі мене так хвалили...:girl_crazy:
     
  5. Відповідь: Казуси на кухні

    Чистили ми з мамою рибу,хребти мама посолила і лишила надворі на столі зі словами:"Завтра собаці зварю."На ранок хребтів не стало.Виявилось,що тато ввечері прийшов"веселий" і ті хребти чемно пообгризав!Ще й мамі сказав,що юшка була добра,але трохи пересолена.Добре,що япобачила ,як мама мені показала кулак,щоб я мовчала,а то характер у тата був дуже крутий.:girl_crazy::girl_spruce_up::girl_crazy:
     
  6. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    ой, дякую, насмішили до сліз!
    в мене на кухні постійні казуси, закінчується то все або новими фірмовими рецептами, які потім ніяк чомусь не відтворюються, або все летить в смітник.
    але свинина тушкована з медом - мені колись навіть засмакувала (сама нею і давилася)
    а про то, що можу довго щось варити, помішувати і дивуватися, чого ніяк не звариться, коли вогонь знизу не горить - то навіть напевно вже і не смішно.
    хоч і регулярно ))))
     
  7. Хомуся

    Хомуся Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    То була не я, а моя старша дитина. Карантин, я на роботі, вони двоє відповідно дома. На обід в нас має бути обовязкове рідке (бо то мій пунктик), а далі вже як хочуть. Значить дзвоню біля 14 год. Чи вже їли? Ні, якраз грію.(йому 8). Дзвоню за 40 хв. А мені кажуть, що воно дууууже густе, і їсти того не будуть. Я нічого не розумію, бо було 2,5 л борщу. Виявляється мультики цікаві дивились по DVD, не могли зупинитись. Ні, вони всетаки пообідали, але зовсім не тим, що було заплановано.
     
  8. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    я одного разу пробувала розтопити чоколяду в мікрохвилівці)))), горіло все і миска і чоколяда:girl_crazy:
    а як щось готую, то в мене на кухні "поле бою", все літає по хаті, мука всюди, купа брудної посуди, дурдом короче, зате роблю все дуже швидко, і не люблю панькатись пів дня з тим варінням.
     
  9. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    Був і в мене казус, перший рік як я приймала на ДН гостей без мами як самостійна господиня, дуже вже хотіла вгодити гостям і вирішила сама зафарширувати рибу, довго мордохалася, але шкіру я таки зняла, прополоскала, м'ясо відділила від костей, м'ясо поставила в холодильник, а шкіра в тарілці ще лежала на столі як подзвонив телефон. я пішла поговорила, вертаюся, а моя кицька зїла всю середину шкіри, як я ревіла ви би мене бачили, але я не я якби нічого не придумала, обрізала хвіст і голову, з фаршу сформувала рибину, обмазала то діло майонезом приклала хвіст і голову, і запекла, потім дуже густо прикрасила тільце риби сіткою з масла, гості їли і нахвалювали мою рибу і ніц не помітили.:girl_in_dreams:
    І другий випадок . Народила моя сестра синочка мій перший племінник, я готую їй їсти в пологовий, в голові повний хаос, то купити, те зробити ну і звичайно як там вона.А руки тим часом варять суп, і здалося мені що суп добре би трохи загустити, виймаю я баночку з крохмалем, розводжу тепленькою водою і вливаю в суп, мішаю, а сама дивлюся в вікно і подумки я вже їду до Галі, оком кидаю на суп і остовпіла мій суп лізе з кастрюлю як лава з вулкану,я ловлю то і стараюся засунути назад а воно пре з каструлі по повній силі, вся плита і підлога біля плити були в супі, а в кастрюлці супу на самісінькому дні, дивлюся на баночку звідки я брала крохмаль а то не крохмаль а сода.:girl_crazy:
     
  10. Христка

    Христка Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    Я недавно варила борщ ввечері. Очі вже злипалися, я кинула на останок зелень петрушки і замість вимкнути газ поставила на мінімум -- не в той бік покрутила. Зранку приходжу на кухню (вже на свіжу голову) випадково торкаю баняк, а він гарячий. Піднімаю кришку -- там темно-коричневе місиво. В першу хвилю не могла навіть зрозуміти, що сталося. Кипів мій борщик цілісіньку ніч:girl_crazy:. Але був смачний, зїли:girl_smile:
     
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    ги) недавно мусілам викинути цілий пляцок
    хотіла рано в неділю бути модною, встала абсолютно не планово в 7й ранку (погодувала дитьо і шось не моглам більше заснути, але ще не була цілком прокинута) і вирішила всіх здивувати - пішла на кухню спекти сюрприз...
    словом замість муки спожила соду (хоч висота зберігання баночок муки і соди в нас суттєво відрізняється):) Причому ще й здивувалась що таке якесь все рідке вийшло і сипанула ще чуть вже таки муки, але то вже ясно що не помогло:D

    Добре, шо муж ідентифіцирував, а не гості, які прийшли по обіді:girl_crazy:
     
  12. Відповідь: Казуси на кухні

    На свята була в мене коліжанка,дуже нахвалювала мій холодець.Я подумала,що вона не варила.Приходимо до неї,стіл накритий,холодець в центрі.Приймаємось,і якось так вона хитренько запрошує скуштувати холодець.Куштуємо,дивимось один на одного широко відкритими очима!!!Виявляється,вона його 2 рази посолила!!!Як в приказці"Гірко з*їсти й жаль покинути!":girl_mad::girl_mad::girl_mad:
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Казуси на кухні

    А я нині варила зупу грибову і дуже спішилась, бо приказали чоловік аби щей виспрятувати хату і дитину швидко спати покласти. Отже мала бути зупа-пюре, ну то я зварила і залила все прямо з баняка в блендер, і запустила раз. Ніби нічого. Тоді другий раз, як включила блендер, а та зупа з під кришки як вистрілила прямо мені на бороду, шию і груди.
    Плачу! Дзвоню мужу, що така проблема, а він щей насварив. Узясь :sad:
     
  14. billuy

    billuy New Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    збирався я якось на пару днів до києва. захотілось картоплі фрі. включив фритюрницю, зісмажив, поїв, поїхав приїхав через тиждень а фритюрниця далі смаже. але що цікаво що ні фритюрниця ні хата не згоріли. тільки з двох літрів олії залишилося десь грам 700 і то такої густої як мед
     
  15. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    А в нас на кухні постійно казуси з дітисками. Менша може влізти в холидильник,поки ніхто не бачить, витягти масло і покласти його на табуретку... От, я одного разу не побачила, і сіла в масло)))) А ще ми регулярно путаємо холодильник з тумбою)))
     
  16. Відповідь: Казуси на кухні

    Для ПУНДИК:Сирник------тісто 2яйця+1 скл .цукру+1 скл.сметани+1 пачка маргарину+3 скл. муки з порошком до печива---змішувати міксером.1 кг. сиру перемолоти,8 яєць,100 гр. масла,1,5 ст ложкикрохмалю або манки,цедра і сік лимона.Послідоність приготування сиру(міксером): жовтки розтерти з цукром+масло+сир,в кінці додати білки збиті(частину без цукру,частину з цукром) +цедра і сік лимона.Випікаємо як звичайно сирник.Тіста виходить багато,можна робити на пів-рецепта.Знаю,що написала не в тему,але не вмію написати в приват,так що перенесіть,але так,щоб Пундик прочитала!!!:girl_tender::girl_tender::girl_tender::girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  17. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    Коли була малою (років 6)захотіла допомогти мамі. Вяла я каструлю та таку - щонайбільшу. Налила води.Коли закипіло почало думати скільки ж рису кинути - висипала кілограм, потім другий, а що б мало не показалось і третій. Варилась, варилась вся та гора. А я знову думаю треба ж посолити. І щедрою рукою висипала десь пів пачки солі, а то десь більше пів кілограма. Нарешті з великими муками я його доварила. То приставало до дна, то води доливала, то... І от прийшла мама... злякалась, скільки того рису. Тільки сплеснула руками і схопилась за голову. ПОпробувала, а воно на зубах аж хрустить. Хотіли хоч собакам ввідати (їх було у нас аж 4). ТО жоден не захотів їсти. Як ото кажуть - " І собаки не їдять". Але мене не сварили. Я ж хотіла як краще :girl_impossible:
     
  18. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Казуси на кухні

    А мені теж пригадались сміхоти: як мала десь 12 років, чула що яйце біля 10хв вариться. Але те що від закипання час засікати, не знала. Поставила, зачекала і чищу а воно витікає. І ще думала чому?:) Так десь 5 яєць сирих своїй вівчарці згодувала. Мама не натішилась з помічниці

    ---------- Додано в 01:40 ---------- Попередній допис був написаний в 01:34 ----------

    А ще разом з сусідською дівчинкою Ксюхою готували щось в неї на кухні. І коли міксером взбивали, то цю каструльку не притримали, вона від міксера розкрутилась і були серпантини і на стінах і на стелі. Дотепер згадуєм:)
     
  19. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    сьогодні знайшла рецепт - 1 білок +175 гр пудри, розтерти, скатати шаріки і 1,5 хв "пекти" в мікрохвильовій на макс потужності - вийдуть чудесні безе - на фото в рецепті вони і були!!! думаю, от класно - часом хтось в гості забіжить а до кави нічого нема, то треба випробувати! я то все зробила - чудес не буває - витягла я з мікрохвильової не чудесні безешки а корж на київський торт.... але тре признати що просохло то горе безе як за 3-4 год в духовці...
     
  20. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    А я одного разу вирішила побавитися в господиню і зробити перший раз пончики. Тісто замісила, гулічок наробила, на олії посмажила. Прийшов муж з роботи, і відразу до пончиків. А я сіла і чекаю, щоб мене почали хвалити. За хвилину, він почав сміятися, не в змозі відкрити рот. Виявляється, я замість муки, напхала туди крохмалу. Ну, от пончики почали скрипіти і приліпати до зубів. Ну, похвали я все ж дочекалася, а на наступний раз вже уважно вдивлялася на напис на кожній пачці.