Казуси на кухні

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Грильяжка, 26 Грудень 2009.

  1. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    Мій брат якось вирішив зварити згущене молоко, а тоді ще, так званих, "ірисок" не продавали. Ну він поставив варитись і забув, от банка і взірвалась. Вся кухня була заляпана, ще кілька місяців знаходили залишки згущенки то на люстрі, то на тумбочці, то на батереї і у всіх закутках, де тільки можна:girl_smile: Добре тепер вже "іриски" у продажі є:connie_pull-pigtail
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    варили ми малі з сестрою колись перший раз у своєму житті вареники з картоплею. вони вже зроблені були і заморожені - лишень зварить треба було. варимо-варимо. дивимось - а вони щось не змінюються. мабуть з півгодини варили. полетіло то все з вікна 7-го поверху (ну не викидати ж в смітник, а внизу собачки поїдять)))
     
  3. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Казуси на кухні

    Хі:) а я і своє згадала. Взбивали міксером ми з подругою яйка в неї вдома, в такому залізному горнятку. І не тримали те горня, а воно як розкрутилось. Все було в яйцях і стіни і штори і ми:)
     
  4. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    давно не пила не заварної кави, а хочеться ж:morning1:
    знайшла маленький кавничок, наклала у нього все потрібне, поставила на вогонь, і шось дУже довго та кава робилась.. ну то я газу підкрутила, так шо половину пластмасової ручки спалила:russian_ru:

    а влітку роблячи тости, запхала шнур від самого приладу в той отвір, де хліб кладеться, ну й ввімкнула:ed4d70def841dc74b57:
    ще до сих пір не полагодили:girl_nea:
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Казуси на кухні

    А я останнім часом щось ніяк не зберусь в кулачок. вчора пекла тістечка «кукурудзу» і половину попалила, але чомусь на швидкості поїдання цих негретят воно не відбилось. :girl_in_dreams:
     
  6. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    Роблю я дитяті сир (ставлю півлітра кислого молока у банці в гарячу воду, доводжу до
    кипіння) . Чую "Бац!", Думаю, де то бацнуло. Потім дивлюся чогось вода побіліла,
    піднімаю банку, а то дно відвалилося.
    Думаю, ну все дитя без сиру буде, а потім придивляюся ,а то я затуркана замість кислого молока, поставила свіже.
    А як наслідок дитя залишилося без молочної кашки, зато був сир №2 :)
     
  7. Malyatko

    Malyatko New Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    а я допомагала якось свекрусі холодець приготувати, у них вдома є веранда,яка на подвір"я виходить ,так ось зварили ми холодець ,м"ясо наклали по тарілках ,залили і вона каже постав в веранду, там холодно,нехай стигне. Через годину щось виходжу -дивлюсь ,а їх собака вже останню миску виїдає:girl_crazy:Так і залишились без холодцю....
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    майже як у мене))
    була на вихідних у сестри на д.н. вона зробила торт: напечені кульки складені гіркою і перемазані кремом. я заходила в будинок і впустила собаку на веранду. і він так обережненько і акуратно відїв трішки цих кульок з торта... сестра розплакалась( але її свекруха заспокоїла, відрізала те, де їв собака, і, оскільки трошки кульок додаткових було, доклала їх на з'їдене місце, заново намастила кремом - і все як і було спочатку)))
     
  9. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy: Ви як про мене написали!!!! Тільки в мене з ручки на даний момент лише третина лишилася - я часто кавусю п"ю :girl_crazy:
     
  10. RUSlana

    RUSlana Active Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    Після святкування нового року на кухні залишився пакет кефіру (незрозуміло хто і нашо його витягнув), він рванув так що спочатку подумали - пітарда, але коли прийшли то ужаснулись - білий набрис на кухні довелось ще довго змивати.
     
  11. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    а я коли робила вперше майонез по рецепту ,там було написано 3 яйця, то я і дала 3 яйця

    знаю вже років 10, що то тре тільки жовтки, ще перед тим як робити майонез задумалась, на фіга яйця цілі давати?

    короче, майонез не збився, але нормальний вийшов:girl_smile:
     
  12. Yarmila

    Yarmila New Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    а в мене теж смішна ситуація була.. значить робила я вафельний торт, але через слой мазала напіврозтопленим желе... незнаю в чому була проблема чи то в вареному згущеному молоці чи у желе... але всі хто той торт їв бігали до туалету цілий день..:girl_blush2:
     
  13. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    А я горішків зі згущеним молоком хотіла зробити і там треба було в тісто соду гашену оцтом давати, я немала соди, в магазин не хотіла іти, і вирішла додати порошку до печива.Зробила тісто,ну і давай іх пекти, поставила на газ і дивлюсь мені тісто втікає з форми,розкриваю, а мої горішки,білочки,грибочки порозлізались:sad:Незнаю в чому проблема була, але горішків я так і не напекла, поклала тісто в морозилку, а згущене молоко коханий їв з купленим печивом:)
    От така історія в мене була...:girl_curtsey:
     
  14. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Казуси на кухні

    А в мене чоловік одного разу варив уху і замість моркви гарбуза накидав, якого я доці для зупки приготувала:girl_claping:
     
  15. Gorgona

    Gorgona Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    А я нещодавно прибігла з роботи, голоооодна - жах! Швидко в сковорідку налила олії - кинула її на плиту і побігла переодягатись. Прибігаю - вже все трошки димить, ну я швидко з холодильника вийняла варену картоплю (не подивилась що вона трохи з водою на дні каструлі) з розгону кидаю на сковорідку і тут почалося.... Моя сковорідка просто спалахнула. Тріщало так ніби війна почалась. Воно горить- а в мене паніка. Я хапаю ту сковорідку, знімаю її з плити і зі страху, що б ви думали - починаю з нею інтенсивно присідати (типу вогонь тушити):rofl: Коли то чудо погасила вже і їсти перехотілось ))))))
     
  16. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    ооо... я теж пожежник великий!
    колись варила зупу, і поставила смажитись цибульку на піджарку... і тут!!!! о небеса... у двері постукали... прийшла сусідка "щось спитати"... стою я з нею на коридорі і відчуваю, що "десь" щось горить... тай кажу "от якась господиня смажить щось, та так, що весь будинок чує"... і тут мене як торкнуло, вриваюся на кухню, а там !!!! мамо рідна! сковорода палає! добре, що на столі стояла миска з водою з під овочів, то затушила швидко... фух... ледве не вмерла з переляку... господиня... :)))
     
  17. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Казуси на кухні

    Оооо...
    Я як була мала, вирішила перший раз в житті зробити картопляне пюре.
    Почистила картоплю, зварила і ... потовкла. Ага, саме в такій послідовності )))
    Підступні батьки, які не сказали юній господині, що бажано б ще й злити воду, в цілях виховання примусили мене то місиво їсти :)
     
  18. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    що я щойно вчудила:girl_impossible:, варю суп,полізла по спеції, мала брати коріандр, побачила перші 3 букви , взяла пачку і посипала, дивлюсь, а то кориця, добре що не відразу в баняк, а лише по тушених грибах, третину грибів прийшлося викинути, куди кориця попала:connie_pull-pigtail
     
  19. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    були на вихідних у нас гості - я подавала картоплю-пюре. але щоб вона була смачніша і пухкіша я вирішила збити її блендером...
    дівчата, не робіть такого.. вона після того стала з вигляду як клей ПВА, а на смак - як вода з мукою - липка і тягнулась, що не можна було навіть її ложкою взяти.. ото хозяйка!
     
  20. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    Я коли тільки комбайн купила, так само проексперементувала з картоплею :girl_crazy: Сподобалось хіба що моєму племіннику, якому було тоді 9 міс.