Казуси на кухні

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Грильяжка, 26 Грудень 2009.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    Ви мені відкрили очі :) Ми коли гастролювали в Італії, нам часом трохи замінювали пасту(макарони) на картопляне пюре. Але я його їсти не могла, воно власне було, як клей і на смак ніяке. Я тоді ще так дивувалася, бо думала, що то з порошка. І було дивно, нам все давали таку натуральну їжу, а тут таке пюре бее... А то вони певно теж таке шось робили :)
     
  2. Відповідь: Казуси на кухні

    Щось ніколи не читала цієї темки. А сьогодні так насміялася! :girl_crazy:
    І звичайно - свої казуси пригадала. Було то давно, ще в радянські часи. Ми з моєю братовою зібралися спекти пляцка. Як зараз пам'ятаю - "Рижиком" мав називатися! :girl_smile: Вона молода була, ще студентка, а я взагалі - школярка! Але маємо перепис з її блокнота - печемо! Коржі ще куди не йшло, якісь вийшли. А крем взялася збивати я - звичайною ручною збивачкою. А то мав бути крем із сметани, ну ми й взяли відповідно магазинну сметану! Воно ніяк не хотіло збиватися, а я впертою виявилася! Одним словом, щось нікому не припав до смаку той Рижик із сірим кремом з металевим присмаком!

    А ця історія вже свіжіша. Десь за два дні перед цьогорічним Різдвом біжу я значить з роботи, а в голові вже плани складаю, що маю нині зробити. Ну й щось дуже зациклилась на бурячках із хріном (в нас їх цвиклями називають). Думаю, зроблю першим ділом, щоб збутися. Приходжу - о, на сходах якраз стоїть баняк із звареними буряками, мама поклала, щоб вистигли. Не відкриваючи кришки, попробувала, що вже не гаряче, той баняк навперед себе, гарно відцідила все і несу до хати. А мама питає: Ти вар (узвар) принесла, вже вистиг? :girl_cray:
     
  3. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    А я якось варила грибну юшку, раз спалила цибулю з морквою, потім другий, але коли спалила те саме третій раз, то вже не хотіла ні юшки ні нічого другого.

    Ще недавно привезла коліжанка мені з села літру сіпараторної сметани на пляцок (то якраз празник був). Прийшла вона до мене в гості, кажу до неї, що такий файний масляний крем вийшов зі сметани)))
    Раз вирішила зробити заварне, то воно таке солоне було, що в рот неможливо було взяти))) Я сіль "на око" кинула)))
     
  4. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    Я щойно ледь не влаштувала пожежу:girl_crazy:
    Поставила гріти сковороду, хотіла собі яйце підсмажити і "зависла" в посиденьках.
    Тут чую запах диму. Думаю в кого то щось горить, та й далі сиджу собі за компом:girl_crazy: Вирішила сходити на кухню перевірити на всякий випадок, заходжу, а там полум"я майже до стелі:shok::shok::shok:
     
  5. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    Теж "зависла" на ДП....

    відварювала "залишки" від креветок(щоб навар був), і забула....

    кухня в диму, сморід очі виїдає і баняк як вугілля.....

    мама мія!!!:girl_cray:
     
  6. Jeanjerry

    Jeanjerry Active Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    Готувала якось кунг пао, для цього треба було кусочки курки обсмажити в крохмалі. Оскільки крохмаль у нас колись зберігався в баночці, спокійно знайшла баночку з білою субстанцією схожою на крохмаль і почала смажити курку. Добре, що після того, як просмажила пару кусків побачила, що щось не те...попробувала на смак. Виявилося, що це далеко не крохмаль, а сода :girl_crazy: Швиденько почала її змивати водою і таки вдалося курку врятувати.
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    ну в мене кожного дня всякі казуси трапляються на кухні
    одного разу варила компот і робила підливу з грибів. і що думаєте, сама не знаю як,але гриби потрапили в компот, а підлива з яблук була:)
    а скільки варила картоплю,а в кінцевому випадку вона з душком була.
    якось я навіть умудрилась чайник спалити.поставила на плитку вду грітись, поговорила по телефону і лягла спати. проснулась від страшного смороду, чайник нажаль довелось викинути...

    в мене на кухні зимою холодно, тому завжди стараюсь маленньку камфорку залишати включеною. помила посуду, і вирішила сковорідку поставити на плитку. щось мені здалось що та камфорка виключена.через 10 хв вирішила щось підігрити і взялась голою рукою за ручку(металеву), я ще потім тиждень мучилась з рукою:sad:
     
  8. Jeanjerry

    Jeanjerry Active Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    Готую зараз маш зі шпинатом. Замість шпинату накидала кваску. ))) Було і те, і те заморожене, на вигляд не відрізниш. Буде маш з кваском. )) Надіюсь не прийдеться викидати.